29.6 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

HanesBrands, ünlü spor giyim markası Champion’ı Authentic’e satıyor

İkonik giyim markalarının küresel liderlerinden biri olan...

Türkiye tekstil ihracatında Asya, Amerika ve Orta Doğu yükselişte

Türkiye tekstil ihracatına ilişkin nisan ayı verileri...

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

1 Hour Shirt; hızlı modadan adil modaya

Fashion Revolution Germany ve döngüsel moda markası...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi

AdvertorialKendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi

- Haber Sponsoru -

Epson, kendi ürünlerini üretmek isteyen girişimciler ve işini büyütmek isteyen küçük işletmeler için süblimasyon mürekkep kullanan Epson SureColor SC-F500 modeli ile kullanıcılara düşük sermayeyle yeni bir girişim fırsatı veriyor. Kumaşa, kupaya, çantaya baskı yapabilen 24 inç’lik bu yazıcı ile hediyelik eşya ve promosyon ürünleri üretmek mümkün. Yapılacaklar ise kullanıcının hayal gücüyle sınırlı…

Global teknoloji lideri Epson, kendi işini kurmak isteyenler için düşük sermayeli bir alternatif sunuyor. Kendi ürünlerini üretmek isteyen girişimciler veya küçük işletmeler SureColor SC-F500 modeli ile kumaşa, kupaya, çantaya baskı yapabiliyor. Böylece düşük maliyetlerle kendi markasını yaratarak hediyelik eşya ve promosyon ürünleri üretebiliyor.

Maksimum üretkenlik ile kendi markanı yarat!

Epson, SureColor SC-F500 modeliyle herkesin kendi işini kurmasına destek oluyor. Üretmek istenilen ürün ister basılı telefon kılıfları ister kupa veya mousepadler isterse tişört veya yastık kılıfı olsun, SC-F500 kendi markasını yaratmak isteyen veya küçük işletmelere maksimum üretkenlik, güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti sağlıyor. Ayrıca, kurulumu, kullanımı veya bakımı uzman bilgisi gerektirmiyor. Kullanım kolaylığı, üretkenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan bu boya süblimleştirmeli yazıcı, kullanıcısının hayal gücünü ve yaratıcılığını ortaya çıkarıyor.

Epson SureColor SC-F500
Epson SureColor SC-F500

İhtiyaç duyduğunuz basitlik

Epson’un teknolojileri sezgisel olmalarının yanı sıra kullanımları da kolay. 4,3 inçlik dokunmatik ekranı gereken bilgilere kolayca ulaşmayı sağlıyor; hatta eldiven takarken bile ekran kolayca kullanılabiliyor. Yazıcı kullanımı ve bakımını uzmanlık gerektirmeyen bir iş haline getiren SC-F500, Wi-Fi bağlanabilirliği ve otomatik kâğıt değiştirme işlevlerine de sahip.

Çalışırken mürekkep dolumu

Epson’un 24 inçlik (60 cm’lik rulo ve A4/A3 desteği ile) ilk süblimasyon mürekkep kullanan yazıcı modeli SureColor SC-F500 yenilikçi mürekkep çözümüyle baskı sırasında mürekkep bitse dahi çalışmaya devam ederken tanklar doldurulabiliyor. Bu da çalışma sırasındaki kesintileri azaltıyor. 4,3 inçlik dokunmatik ekranı gereken bilgileri anlık olarak kullanıcısına aktarıyor. Toza dayanıklı tasarım, tozların yazıcıya girmesini önlüyor, nozül tıkanmasından kaynaklanan yanlış baskıları önler ve tozlu ortamlarda bile zaman alan temizlik döngülerini azaltıyor. Bu model de yine iki yıllık standart Epson garantisi ile müşteriye sunuluyor.

SureColor SC-F500’ün öne çıkan özellikleri:

  • Doldurulabilir mürekkep çözümü: 140 ml mürekkep şişeleri, baskı sırasında bile kullanılabilir
  • Toza dayanıklı tasarım: Nozül tıkanıklığı kaynaklı yanlış baskıları ve zaman-kaybettiren temizlik döngülerini önler
  • Kağıtlar arasında otomatik geçiş: Tabaka ile rulo kağıt arasında kolaylıkla geçiş yapın
  • Wi-Fi bağlanabilirliği: Kullanım kolaylığı için bu, Epson’un süblimasyon serisinde bir ilktir
  • Muhasebe aracı: Baskı maliyetlerini doğru hesaplamak için kullanımı kolay yazılım 

Tekstil baskısında profesyonel çözüm

Doğrudan kumaşa baskı yapan Epson SureColor SC-F3000, orta ve büyük ölçekli işletmeler için yüksek verimlilik üzerine tasarlanmış profesyonel bir tekstil yazıcısı.

Epson SureColor SC-F3000 modeli, kullanıcılara aynı zamanda düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunuyor. İşletmenizin daha verimli çalışmasını sağlamayı hedefleyen Epson, sezgisel ara yüzü ve son derece dayanıklı tasarımı ile iş hedefe ulaşırken kullanıcıların en büyük yardımcısı olacak.

Global teknoloji lideri Epson, çok yönlü tekstil yazıcısı SureColor SC-F3000 ile siparişlere hızlı şekilde yanıt vermenizi sağlıyor. İşletmelerin iş tamamlama sürelerini kısaltmak üzere yüksek doğruluk seviyesine sahip olan model ayrıca açık ve koyu renkteki çeşitli pamuklu kumaşlar üzerine karmaşık tasarımların basılmasına imkan tanıyor. Epson SureColor SC-F3000’in kullanıcısına sunduğu kolaylıklar bununla bitmiyor. Giysinin yüzey yüksekliğini otomatik olarak algılamak ve buna göre ayarlamak için sensörlerini kullanarak hem operatör hatasını hem de israfı azaltıyor. Otomatik merdane boşluğu ayarı, SC-F3000’in 29,5 mm’ye kadar giysi kalınlıklarına uyum sağlamasına ve ilave baskı kafası da yüksek baskı hızlar elde edilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca, yeniden yüklemeyi basit ve hızlı bir görev haline getiren toplu mürekkep çözümü (1,5 litrelik mürekkep paketleri) sunuyor. Bu model, yazıcınızın çalışma süresini daha da iyileştirmek için Epson’un akıllı cihazlarda ve PC’lerde yazıcı durumu bilgilerini kesintisiz şekilde sağlayan Üretim Monitörü yazılımını da içeriyor.

Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi
Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi

4,3 inçlik dokunmatik ekranla geliyor 

Gelişmiş, kullanıcı dostu 4,3 inç dokunmatik ekran, kalan mürekkep seviyesi ve bir sonraki programlı temizlik ve otomatik merdane boşluğu ayarları için kalan süre gibi önemli bilgileri kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. Tüm yazdırma ayarlarını tek bir ekranda göstererek yazdırma esnasında bile geçerli ayarları kontrol etmek mümkün. Epson’un yeni Garment Creator yazılımı, çıktı kalitesi üzerinde tam kontrol sağlmamak amacıyla hem açık hem de koyu renk giysiler için baskı ihtiyaçlarını karşılayacak birçok yerleşik ayar sunuyor. Gürültülü üretim ortamlarında bile kullanıcılarını hatalardan haberdar etmek için bir uyarı zili de mevcut.

Koyu giyside daha parlak renkler

Epson SC-F3000’in tüm özellikleri, nihai ürünün kalitesini artırmak üzere tasarlandı. Yazıcının Nozül Doğrulama Teknolojisi (NVT), nozüllerin doğru şekilde çalışıp çalışmadığını otomatik olarak kontrol ediyor; bir sorun olması durumunda, Epson’un Micro Piezo teknolojisi bu sorunu sezgisel olarak gideriyor ve yüksek kaliteli baskının korunmasını garanti ediyor. Ayrıca, yeni mürekkep damlacık yerleştirme teknolojisi yüksek baskı hızlarında doğru nokta hizalamasına olanak tanıyor. Beyaz mürekkebin yoğunluğu bile korunuyor, bu da daha koyu giysilerde daha parlak renkler üretilmesine yardımcı oluyor.

Kesinti süresini azaltan Epson teknolojisi

Bu DTG yazıcı, kullanıcı tarafından değiştirilebilen baskı kafalarının yanı sıra, elle müdahaleyi azaltmak için tasarlanmış büyük toz tutucu ve otomatik kapak temizleme gibi cihaza entegre çeşitli otomatik bakım özelliklerine de sahip. Geniş kapaklar ve LED ışıklar bakım alanına kolay erişim sağlıyor ve sarf malzemeleri hızla değiştirilebiliyor. Kesintisiz üretim, yüksek kapasiteli mürekkep torbalarıyla ve baskı kafasının bir yarısı ile ilgili sorun meydana geldiğinde yalnızca diğer yarısıyla yazdırma özelliği ile de destekleniyor.

Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi
Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi

Çevre dostu baskı

Epson tarafından tamamen SC-F3000 için geliştirilen mürekkepler, Global Organik Tekstil Standardını (GOTS) karşılıyor. Böylece, yüksek standartlı güvenli ekolojik tekstil ürünleri için Oeko-Tex Standard 100’e uyum sağlıyor.

Temel Özellikler

  • Toplu mürekkep çözümü: 1,5 litrelik kompakt mürekkep torbaları
  • Otomatik silindir boşluğu ayarı: Kolay geçiş için kumaş yüzeyi yüksekliğini otomatik olarak algılayan sensörler
  • Garment Creator yazılımı: Kişiselleştirilmiş tasarımların basit şekilde ayarlanması ve hızlı üretimi için
  • Kullanımı kolay: İleri düzeyde sezgisel 4,3 inç dokunmatik ekran ile kullanıcı dostu tasarım
  • Eksiksiz çözüm: Yazıcı, baskı kafası, yazılım ve mürekkepleri içerir

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler