Ana Sayfa » Baskı » FESPA 2017: Yeni swissQprint Modelleri

FESPA 2017: Yeni swissQprint Modelleri

Epson Article Top
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

FESPA 2017: Yeni swissQprint Modelleri
FESPA 2017: Yeni swissQprint Modelleri

swissQprint, yeni geniş format baskı makinelerini FESPA 2017’de tanıtacak. Yeni model serisi, daha hassas bir şekilde mekanik olarak rafine edilmiş bir temele dayanıyor. Dahası, bu son baskı makineleri daha karlı ve çevreye duyarlı LED teknolojisi ile çalışıyor.

swissQprint, FESPA 2017’de iki farklı flatbed (düz yatak) boyutunda ve iki üretkenlik seviyesi ile yeni bir model serisi başlatacak. İsviçreli üretici, şirketin mevcut ve başarısını kanıtlamış en yüksek kalitedeki yazıcı serisinin mekanik temelini rafine ettiğini ve bu nedenle daha fazla hassaslığa ulaştığını belirtiyor. Ayrıca, yeni modeller mürekkep kürleme ile LED teknolojisini kullanıyor. Tüm bunlar, düşük enerji tüketimi ve ekolojik olarak sağlam ve son derece karlı bir toplam çözüm için genişletilmiş bir uygulama spektrumu vaat ediyor.

swissQprint, FESPA 2017 fuarında Salon B7 Stant C50’de, yeni UV flatbed baskı makinelerinde elde edilen yüksek kalite standardını canlı sunumunu ile detaylı olarak açıklayacak. Firmanın Türkiye temsilcisi Pigment Reklam’ın yetkilileri fuar boyunca firma standında hazır bulunacak.

swissQprint Hakkında

swissQprint, Kriessern (İsviçre) merkezli bağımsız bir anonim şirkettir. Burada profesyonellerin reklamcılık ve sanat alanlarında kullandığı ileri teknoloji dijital baskı sistemleri geliştirilip, üretiliyor. Uzun zamandır devam eden tecrübemiz ve uzmanlığımız bizi dijital baskı teknolojisindeki inovasyon lideri yapıyor. Grafik şirketleri ve sanayi şirketleri; geniş uygulama alanlarına ve ileriye dönük tasarıma dayalı gerçek rekabet avantajı sağlayan; iyi tasarlanmış, pratik çözümler için bize geliyor.

Kalite standartlarımız ve değer sistemimiz, İsviçre kökleri ile karakterize ediliyor; markamızın temelini oluşturan unsur budur; yüksek hassasiyet, üstün performans, örnek alınacak hizmet ve olağanüstü güvenilirlik.

Dijital Baskı Haberleri

Dijital baskılı giyim üretiminde yeni standart: Kornit MAX

Talep üzerine üretim özellikle son dönemde oldukça rağbet görürken, bu durum üretici için bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Dijital...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied