Ana Sayfa » Fuarlar » FESPA Eurasia’nın ana sponsoru Mimaki!

FESPA Eurasia’nın ana sponsoru Mimaki!

Mimaki, son iki yıldır olduğu gibi, FESPA Eurasia 2020 fuarının da ana sponsorluğunu üstlendi.

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Türkiye ve çevre bölgesinin önemli baskı fuarlarından FESPA Eurasia ’nın bu yılki ana sponsoru, Japonya merkezli global baskı sistemleri lideri Mimaki oldu.  Mimaki Eurasia son iki yıldır fuara ana sponsor olarak güçlü bir destek sağlıyor. 8. kez gerçekleştirilecek olan FESPA Eurasia, 3-6 Aralık tarihleri arasında, yerel ve uluslararası katılımcıları baskı ve endüstriyel reklam dünyası ile bir araya getirecek.

Üçüncü kez ana sponsor

Mimaki Eurasia üçüncü kez FESPA Eurasia’nın ana sponsoru oldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mimaki Eurasia Genel Müdürü Arjen Evertse, geçen yıl oldukça verimli bir fuar geçirdiklerini söyledi. Fuara son iki yıldır sponsor olarak destek verdiklerini hatırlatan Evertse, 2020 fuarında da bunu sürdüreceklerini kaydetti. Evertse şunları dile getirdi: “Fuarın ana sponsoru olarak, kar amacı gütmeden sürekli sektörün gelişimi için çalışan FESPA Eurasia ile iş birliği yapmaktan dolayı memnunuz. Sektörün bu zorlu günleri atlatarak hem nitelik hem de nicelik olarak büyüyeceğine inanıyoruz. Bölgemizdeki baskı dünyasını bir araya getiren bu büyük etkinliğe sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

FESPA Eurasia’nın ana sponsoru Mimaki!
FESPA Eurasia’nın ana sponsoru Mimaki!

FESPA Eurasia Fuar Müdürü Betül Binici, sektörün heyecanla beklediği fuar için hazırlıkları hızlandırdıklarını söyledi. Endüstriyel reklam ve baskı sektörünün fuarla birlikte hareketlendiğini kaydeden Binici sözlerini şöyle sürdürdü; “Mimaki Eurasia’ya üçüncü kez FESPA Eurasia’ya ana sponsor olduğu ve fuarımıza yaptığı bu değerli yatırım için çok teşekkür ederiz. 3-6 Aralık’ta düzenleyeceğimiz FESPA Eurasia fuarında gerekli tüm tedbirleri alarak en iyi markalarla alıcıları İstanbul’da buluşturacak ve bu yıl da sektörde öncü olacağız.”

Geçen yıl gerçekleşen FESPA Eurasia 2019 fuarı, 5 binden fazla markanın katılımı ve 10 binden fazla profesyonelin ziyaretiyle rekor kırmıştı.  74 ülkeden 2 binden fazla yabancı ziyaretçiyi ağırlayan fuarın sektöre 1,5 milyar dolarlık hareketlilik kattığı tahmin ediliyor. Fuar 2013 yılından bu yana global baskı federasyonu FESPA ve ARED (Açıkhava Reklamcılar Derneği) ortaklığıyla düzenleniyor.

Fuar Haberleri

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021,...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied