Gelin bir havlu kumaş dünya turuna çıkalım

Çünkü havlu kumaşın olduğu yerde Biancalani de vardır.

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.
Ana Sayfa » Terbiye » Gelin bir havlu kumaş dünya turuna çıkalım

Portekiz, Türkiye, Hindistan, Pakistan, Çin, Brezilya. Havlu kumaş dünya turu için yola çıktığımızda kalite ve nicelik de bizimle seyahat ediyormuş gibi gelir. Dünyanın en büyük havlu kumaş üreticileri Biancalani Tekstil Makineleri’ni, özellikle de AIRO®24’ü seçiyor. Çünkü Biancalani onlara aradıkları çözümü hala mümkün olan en düşük üretim maliyetleri ve çevresel etki ile sunuyor.

Havlu kumaş kalitesine gelince, birçok tekstil makinesi üreticisi, terbiye maliyetlerini minimumda tutan bir makine oluştururken, iyi sonuçları veya üreticilerin amaçladığı her türlü sonucu garanti etmekte zorlanıyor. Aksine, Biancalani için harcama getirisi en tepede yer alır, bu da otel ve ev mobilyalarına yönelik üretim ve yüksek tedarik kapasitesi üzerinde derin bir etki anlamına geliyor.

En yaygın ev tekstil kumaşı ve yeni lüks algısı

Havlu kumaş, insanların ev dekorasyonu için giderek daha fazla para harcadıkları ve evde yaşamın basit zevklerini yeniden keşfettikleri için en yaygın ev tekstil kumaşıdır. Banyo sadece ‘tuvalet’ değildir, bir spa gibi donatılmıştır ve hepsi güzel bir oturma odası gibi süslenir. Bu, yeni lüks algısıdır ve havlular artık hem kullanışlı hem de şık olarak kabul edildiğinden büyük bir iş potansiyeline sahip bulunuyor.

Biancalani AIRO®24 ile terbiye edilmiş havlu kumaşı, hacim kalıcılığı, düz havlar ve ambalaj dostu kompaktlık ile karakterize edilir. Bu, ürünü göndermeniz ve ilk paketi açıldığında iyi görünmesi için önemlidir. Sürdürülebilirliği de unutmayalım: Araştırma ve Geliştirme sayesinde, Biancalani’nin T-Clab’ına bir göz atın ve bahsettiğimiz şeyi genel olarak hayal edebilirsiniz. AIRO®24 prensibine dayanan 1.700’den fazla satılan makineyle Biancalani, enerji verimliliğini ve dolayısıyla çevreye saygıyı garanti ediyor. Aslında, AIRO®24’ün mekanik hareketi, kimyasalları az kullanarak veya hiç kullanmayarak en yumuşak dokunuşlu ve istenen hacimde havlu kumaşları sağlar.

Biancalani Airo24
Biancalani Airo24

Yeşil teknoloji

Uzun yıllardan bu yana Biancalani, günümüzde popüler olan yeşil çözümü öneriyor. Aslında, nihai müşteriler gittikçe daha bilgili oldular ve çevre dostu ve kimyasal içermeyen havluları tercih ediyorlar. Yüksek teknoloji sayesinde AIRO®24, iyi bir sonucu garanti etmek için hiçbir kimyasal ürün esas olmadığından, hava ve suyu sadece terbiye işlemi sırasında kolayca kullanabilir.  Havlular en sık değiştirdiğimiz ev tekstilleri olduğundan, bunları satın alan insanlar etiketlerini okur, ve kendilerinin ve çocuklarının vücutlarını ne tür bir kumaşla kurulayacaklarını düşünürler. AIRO® işleme, nihai müşterilere aradıkları garantiyi verir.

Ayrıca, AIRO®24’ün terbiye zincirindeki merkezi rolü; müşterinin ihtiyacına göre üretim kalitesi ve miktarına göre üretim hattını büyütmeyi ve özelleştirmeyi mümkün kılar. Biancalani sayesinde, üretim %50 artabilir veya 2-3 katına çıkarılabilir. Örneğin, çok kompakt bir enerji tasarrufu sağlayan çözüm; yani Biancalani tarafından patentli olan AIRBOX sayesinde üretim hacmini arttırmak kesinlikle mümkündür; çünkü burada adanmış makaleyi okumayı kolayca keşfedebilirsiniz. Örneğin, çok kompakt bir enerji tasarrufu sağlayan çözüm, yani Biancalani patentli AIRBOX sayesinde üretim hacmini arttırmak kesinlikle mümkündür, buradaki linkten konu hakkındaki makaleyi rahatça okuyabilirsiniz.

Bütün Biancalani müşterileri avantajları elde ediyor

Her tekstil üreticisi, yukarıda belirtilen seçeneklerin ve sonuçların Biancalani Tekstil Makineleri’ni tercih eden herhangi bir üretici için mevcut olduğunun farkında olmalıdır. Bunlar arasında sürdürülebilirlik, düşük üretim maliyetleri, enerji ve para tasarrufu ve yüksek ürün kalitesi sayılabilir. Ve elbette, bunun gelişen bir pazarda inanılmaz derecede rekabetçi olmak anlamına geldiğini söylemeye gerek yok.

Böyle bir havlu kumaş dünya turundan sonra, havlu kumaş söz konusu olduğunda neyi ve neden seçeceğiniz oldukça açıktır.

Tekstil Terbiye Haberleri

Sürdürülebilir denim için Monforts ve müşterileri hemfikir

Monforts teknolojileri kullanıcıları sürdürülebilirlik konusunda firmayla aynı vizyonu paylaşarak sürdürülebilir kumaş üretiminde önemli ve öncü çalışmalara imza atıyor. Farklı ülkelerden...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied