Ana Sayfa » Güncel » Groz-Beckert ITMA ASIA fuarında ziyaretçileriyle buluştu

Groz-Beckert ITMA ASIA fuarında ziyaretçileriyle buluştu

Groz-Beckert ITMA ASIA fuar alanındaki standında yaklaşık 2.300, sanal standında ise yaklaşık 1.300 müşteriyi ağırladı.

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Groz-Beckert ITMA ASIA + CITME 2021’de örme, dokuma, keçeleme, tafting, taraklama ve dikiş dahil toplam altı ürün segmentindeki en yeni çözümlerini tanıttı. 12-16 Haziran tarihleri arasında Şanghay’daki Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda fiziksel standın yanı sıra sanal standında da ziyaretçileriyle buluşan şirket, fuar boyunca 2 bin 300’ü şahsen ve 1.300’ü sanal olmak üzere toplamda yaklaşık 3 bin 600 ziyaretçiyi ağırladı. Fuar alanını ziyaret edenlerin pek çoğu pandemi nedeniyle Çin’den gelirken, sanal ortamdaki sıralamada ziyaretçi sayısına göre Hindistan ilk sırada yer aldı, ardından onu Bangladeş, Almanya ve Türkiye takip etti. 

Groz Beckert ITMA ASIA fuarında sanal standıyla çok sayıda müşteriye ulaştı

Bu yıl sanal stant, Groz-Beckert’in koronavirüs pandemisi ve dünya çapındaki kısıtlamalara rağmen mümkün olduğunca çok müşteriye ulaşmasını sağlayarak fuar alanındaki geleneksel standı tamamlayıcı bir işlev gördü. Her iki stantta da 3D modeller kullanılarak öne çıkan ürünler keşfedildi ve tartışmalar yapıldı. Her ziyaretçi sanal dünyada hareket etmek için kullanabileceği kendi avatarı ile sanal standı ziyaret etme imkanı buldu. 

Müşteriler ve Groz-Beckert arasında ITMA ASIA + CITME 2021’in bir parçası olarak ya şahsen ya da aynı zamanda gerçek zamanlı olarak sohbet ve görüntülü arama yoluyla bir fikir alışverişi gerçekleşti. Uygulanan model başarılı bir sonuç ortaya koydu. 

Groz Beckert ITMA ASIA fuarında sanal standıyla çok sayıda müşteriye ulaştı

Her segment için bir Groz-Beckert çözümü

Groz-Beckert standında örme segmenti için SANTM SF kesik elyaf iğnesi, büyük çaplı yuvarlak örgü makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış SNK SF kesik elyaf platini dahil pek çok ürün yer aldı. Ayrıca fuarda her dokuma fabrikası için uygun bir tahar çözümü sunan WarpMasterPlus’ın yanı sıra Patentli GEBECON® keçe iğnesi, tafting işleminde kaliteli ve ekonomik çözümler sağlayan Tufting Gauge Part Systems de tanıtıldı. Taraklama segmentinde ise yeni sabit şapka serisi, TV56 hareketli şapka ve özel diş geometrisine sahip silindir tarak garnitürü ziyaretçilerle buluştu. 

Dikiş bölümünde teknik tekstillere ve özellikle de araba koltukları imalatına odaklanan Groz-Beckert, araba koltukları dikerken yüksek taleplere cevap veren SAN® 5.2 özel uygulama iğnesini tanıttı. Bunun yanı sıra aşınma korumasını artıran GEBEDUR® titanyum nitrit kaplama ve ürünlerin işlevlerinin ve içeriklerin yer aldığı Dikiş müşteri portalı ise şirketin standında sunduğu diğer çözümler arasında yer aldı.

Güncel Haberler

Türkiye, Paris Anlaşması’nı onayladı, iş dünyası ne diyor?

Tüm dünyadaki sera gazı emisyonlarının yüzde birinden sorumlu olan Türkiye’de, Paris Anlaşması’nın onaylanmasına ilişkin kanun teklifi 6 Ekim 2021...

Mobilya sektörü artan ham madde maliyetlerinden şikayetçi

Mobilya sektörünün çatı kuruluşu MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) üyeleri arasında gerçekleştirdiği anket çalışması ile sektör sorunlarını, sektörün beklenti ve...

Tekstil sektörü online tahsilatla hızla yükseliyor

Eçözüm Bilgi Teknolojileri’nin online tahsilat sistemi Netahsilat, 2021 yılının 9 aylık verilerini açıkladı. Sektörel bazlı paylaşılan verilere göre, tekstil...

VDMA sektörün sürdürülebilirlik misyonunu güçlendiriyor

Küresel tekstil endüstrisinin lider makine tedarikçilerinden Almanya, sürdürülebilirlik konusunda ciddi bir tutum içinde olduğunu gösteriyor. Alman tekstil makinecilerin çatı...
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied