Ana Sayfa » Fuarlar » IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Endüstriyel kumaş endüstrisinin önde gelen fuarlarından IFAI Expo, sektör liderlerini buluşturmaya devam ediyor.

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021, 2-4 Kasım tarihleri arasında Amerika, Nashville’de gerçekleşecek. Yüz yıllık bir geçmişe sahip olan ve her edisyonunda 4.000’den fazla sektör paydaşının ve liderinin işlerini büyütmek için bağlantı kurduğu, bilgi edindiği ve ürün tedarik ettiği fuarda bu yıl, 250’den fazla katılımcı yer alacak. Ziyaretçiler, kendi sorunlarına yönelik çözüm sunan katılımcılarla buluşma fırsatı yakalarken aynı zamanda yeni ve yenilikçi ekipman, uygulamalar ve hizmetleri çalışır durumda görebilecek. Ayrıca fuarda 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Gelişmiş Tekstiller (AT) Konferansı’na katılanlar çeşitli eğitim fırsatlarından yararlanabilecek.   

Hem IFAI Expo 2021 hem de AT Konferansı’nın güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm sağlık ve güvenlik önlemleri alınacak. Etkinlik tarihi yaklaşırken, IFAI, COVID-19 pandemisini yakından izlemeye ve federal ve yerel hükümet ile Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dahil olmak üzere sağlık kurumları tarafından sağlanan protokolleri takip etmeye devam edecek. 

IFAI Expo 2021: yeni bağlantılar, en son trendler

Ziyaretçiler, IFAI Expo’daki fuar alanında özel kumaşlar, gelişmiş tekstiller ve aşınma ve güneşten koruma pazarlarından şirketlerin en yeni ürün ve ekipmanların canlı tanıtımlarını yakından ve birebir görme şansı yakalayacak. Yeni bağlantılar ve dostluklar kurmak için pek çok olanak sunan Expo’daki ağ oluşturma etkinlikleri arasında Açılış Resepsiyonu, Endüstri Gecesi, Ödüller ve Ağ Oluşturma Kahvaltısı, Eğlence Koşusu, Happy Hours ve daha fazlası yer alıyor. 

IFAI Expo 2021 kapsamında gerçekleşecek AT Konferansı, uzmanlar tarafından verilen 28 eğitimi içeriyor.

Expo’da eğitim fırsatı

Katılımcılar, 50’den fazla uzman konuşmacının yer alacağı farklı pazarlara özel çeşitli eğitimlerde değerli bilgiler edinebilecek. Expo’da eğitim, derinlemesine sınıf oturumlarını ve 25 dakikalık kamp ateşi oturumlarını içeriyor. Fuarda katılımcılar, konuşmacılar ve benzer düşünen katılımcılarla sohbet etmek, düşüncelerini paylaşmak ve fikirleri dinlemek için bir araya gelecek; bu sayede meslektaşlarının sektörde nasıl ilerledikleri hakkında daha iyi bir fikir edinme imkanı bulacak. 

IFAI Expo 2021 kapsamında gerçekleşecek AT Konferansı, uzmanlar tarafından verilen 28 eğitimi içeriyor. 75’ten fazla konuşmacının sektöre dair içgörüleri paylaşacağı eğitime ek olarak, AT Konferansı AT katılımcıları ve uzman konuşmacılarla ağ kurma konusunda pek çok avantaj sağlıyor. Yalnızca tam erişim kaydı yaptıranlar AT Konferansı’ndan faydalanabilirken; e-tekstil/giyilebilir yenilikler, medikal tekstil alanındaki atılımlar ve sürdürülebilirlik alanlarını içeren 18 farklı 50 dakikalık oturuma katılabilecek.

Fuar Haberleri

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021,...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied