Itema Yeniliklerini ITMA ASIA + CITME 2016’da Sergileyecek

Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı yayınlandı

Tekstil ve baskı endüstrilerinin önde gelen dergisi Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı ile okuyucularına ulaştı. Endüstri profesyonellerinin yakından...

Savio’nun yeni sahibi Vandewiele oldu

Tekstil endüstrisinde önemli bir satış gerçekleşti. Alpha Private Equity, iplik makineleri uzmanı Savio Group’un, Belçikalı Vandewiele şirketine %100’ünün satışı...

Sürdürülebilir üretim modeli bir seçenek değil ‘zorunluluk’

Tekstil sektörü yılda 1.2 milyon ton karbon emisyonuna neden oluyor. 2030’da ise karbon emisyonunun yüzde 60’ını oluşturacağı tahmin ediliyor....
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Itema Yeniliklerini ITMA ASIA + CITME 2016’da Sergileyecek
Itema Yeniliklerini ITMA ASIA + CITME 2016’da Sergileyecek

Sınıfının en iyi dokuma makinaları, yedek parçalar ve entegre hizmetler dahil olmak üzere dünyanın en büyük, özel, gelişmiş dokuma çözümleri tedarikçisi Itema yeniliklerini sergileyeceği, 21-25 Ekim 2016 tarihinde Şanghay’da gerçekleşecek ITMA ASIA + CITME 2016 için etkileyici bir ürün seçkisi hazırladı.

Itema,  hem rapier hem de airjet ürün portfolyosundaki heyecan verici yenilikleri sergileyerek ve dinamik Asya pazarında çok beğenilen ITMA yeniliklerini resmen sunarak, Asya’daki en büyük tekstil mühendisliği fuarını güçlendirecek. Daha da önemlisi, Itema müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda beklenenin ötesine taşımak için her zamankinden daha da güçlü bir şekilde teknolojik ve coğrafi yakınlığı ispatlayacak.

ITMA ASIA ziyaretçileri fuarda 15 Itema dokuma makinası görebilecek, bunların 6’sı Itema standında (Salon 3 Stand E01), geriye kalanlar ise Salon3’teki partnerlerin standlarında yer alacak.

Itema Şanghay’da yeni ürün konsepti R9500denim’i gösterecek. Bu yeni konsept özellikle, onlara daha hızlı ve etkili yanıt verecek, çok yönlülükle birlikte değişen denim trendlerinde verimli, yüksek performanslı ve ad-hoc makinalar gibi özel çözüm arayan denim fabrikalarına adandı.  ITMA Milano 2015’te ilk kez sunulmasından bu yana dünya çapında sofistike terry (havlu kumaş) dokumacılarının favorisi olan R9500terry resmi olarak ilk kez Asya’da sunulacak. Airjet olarak,  çok beklenen, zaten başarılı Itema A9500p için, tamamen yeni jakarlı uygulama, Afrika Damask dokuması şüphesiz fuarda dünya çapında sadık Itema airjet müşterileri tarafından takdir edilecek.

Itema benzeri görülmemiş bir hareketle, müşteri ihtiyaçları düşünülerek tasarlanış,  her zamankinden daha hızlı teslim süresine sahip; en yeni ve en ileri teknolojilerle müşterilerin tam dokuma gereksinimlerini; şimdiye kadar olmadığı kadar iyi karşılamak için bir manifesto yayımladı. Bu taahhüt firmanın Çin’in yanı sıra Avrupa’daki tesislerinde yeni nesil makine montajı hareketi ve Itema müşterilerinin Itema makinası satın alırken baktığı detay ve kalite, güvenilirlik ve performansta aynı dikkat ile destekleniyor.

Itema yeniliklerini sergileyecek

Itema CEO’su Carlo Rogora şunları söyledi; “Dokuma tezgahı üretim sanayinin, farklı ve sürekli gelişen kumaş fabrikalarının ihtiyaçlarına hali hazırda nasıl yanıt vereceğini; kişiye özel, müşterinin bulunduğu yere yakın yeni nesil ekipmanlarla montajla yeniden tanımlamak istiyoruz.”

Rogora sözlerini şöyle sürdürdü; “Dünyanın neresinde olursa olsun, hangi kumaşı dokursa dokusunlar Itema müşterilerinin bir Itema tezgahı seçerken kesinlikle piyasanın en iyisine; beklediklerinden daha iyisine ve daha hızlısına sahip olduklarından emin olmalarını istiyoruz. Bir kez daha kendimize ve özel tezgahlar ile statükoya meydan okuyoruz ve Müşterinin istediği şekilde ve yerde üretiyoruz. Daha az sert, daha hızlı teslimat, daha iyi makine. Herşey müşteri için değeri arttırmak içindir.

Itema’nın ITMA ASIA standı firmanın en son teknolojik geliştirmelerinin, yedek parçalarının ve satış sonrası hizmetlerini öne çıkaracak. İtalya merkezli Itema Group 2016 yılının ilk yarısını artan gelirler ve iyi dolu bir sipariş defteri ile kapattı. 2012 yılında şirket yönetimindeki değişiklikten beri dört yıllık büyüme trendi güçlenmeye devam etti.

Itema Group 2003 yılından bu yana Çin’de kapsamlı satış ve satış sonrası ekibi; dünya standartlarında üretim ve montaj tesisleri ile temsil ediliyor. Firma, dokuma çözümlerinde mümkün olan en yüksek standardı sağlama; ve tüm Itema müşterileri için komple bir ürün ve hizmet sunma misyonu ile bu pazarda yer alıyor.

Aslında İtalyan teknolojisi lideri Itema; müşterilerinin bulunduğu yerde en yeni, en gelişmiş ve en yüksek garantili dokuma teknolojileri sunma şeklindeki açık strateji ile; dünyadaki üretim tesislerinin (İtalya, İsviçre ve Çin) optimizasyonu, proses iyileştirme ve revize için yatırım yaptı.

Tekstil Dokuma Haberleri

Itema Mısır pazarına bağlılığını ve liderliğini güçlendiriyor

Dokuma makineleri, OEM yedek parçaları ve entegre hizmetleri dahil olmak üzere, sınıfının en iyi dokuma çözümlerinin küresel önde gelen...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied