Hesabım

Ana Sayfa » ITM » ITM 2022 fuarına alım heyetlerinden yoğun ilgi

ITM 2022 fuarına alım heyetlerinden yoğun ilgi

ITM 2022 fuarına katılmak isteyen ziyaretçiler, Türk Konsoloslukları ve Ticari Ataşeliklere yoğun başvuruda bulunuyor.

Fatih Cengiarslan
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Pandemi nedeniyle verilen 3 yıllık aranın ardından düzenlenecek ilk büyük uluslararası tekstil makineleri fuarı olan ITM 2022 için geri sayım başladı. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Teknik Fuarcılık A.Ş. iş birliğiyle düzenlenen ITM 2022 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, 14- 18 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tekstil teknolojilerinde önde gelen firmaların dünya lansmanlarını yapacağı fuara gelmek için sabırsızlanan dünyanın dört bir yanındaki binlerce ziyaretçi, kendi ülkelerindeki Türk Konsoloslukları ve Ticari Ataşeliklere yoğun başvuruda bulunuyor. Bu ise pandemiden sonra ilk kez gerçekleşecek fuarın çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapacağını gösteriyor.

ITM 2022 fuarına gelmek için onlarca ülkeden alım heyeti talepte bulunuyor

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından; ‘Destek Kapsamına Alınan Yurt içi Fuarlar’ listesinde yer alan ITM 2022 fuarına gelmek için onlarca ülkeden alım heyeti talepte bulunuyor. Bangladeş, Hindistan, İran, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Pakistan, Endonezya, Etiyopya, Malezya, Meksika, Mısır, Vietnam alım heyeti talebinde bulunan ülkeler arasında yer alıyor.

ITM 2022 fuarına alım heyetlerinden yoğun ilgi

Fuara gelecek ülkelerin Türkiye ile vize anlaşması olması ziyaretçi sayısını artıracak

Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Avrupa, Orta Asya ve Arap ülkelerinden binlerce ziyaretçi, tekstil makinelerindeki en son trendlerden haberdar olmak için ITM 2022 Fuarı’nı ziyaret edecek. Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Endonezya, Vietnam, Mısır, Cezayir, Tunus, Fas, İran, Özbekistan ve Türkmenistan gibi birçok ülke ile Türkiye arasında vize anlaşması olmasının ziyaretçi sayısının artmasında etkili olacağı belirtiliyor.

300’den fazla üretici firma, dünya lansmanlarını ITM 2022 fuarında yapacak

ITM 2022, Türk tekstil makine ve aksesuarları üreticisi firmalar için ihracatta rekabet gücünü artırmaları ve dünya genelinde ihracat yapacak iş birliklerine imza atmaları amacıyla büyük önem taşıyor. Pandemi koşullarında ürün geliştirmeye ve yeni üretimlere ağırlık veren tekstil teknoloji lideri markalar, ürünlerini pazara sunmak ve müşterilerine yüz yüze tanıtmak için ITM 2022 fuarını sabırsızlıkla bekliyor. 300’den fazla üretici firma, en son teknolojik yeniliklerinin dünya lansmanlarını bu fuarda yapacak. 

ITM 2022 Fuarı katılımcılarıyla irtibata geçmek veya sizde ITM 2022 Fuarı'na katılım haberinizi yayınlatmak  isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.


    Daha Fazla ITM 2022 Katılım Haberi