KARL MAYER Kompozit Sektörüyle JEC World 2017’de Buluşuyor

Textilegence Mart – Nisan 2021 sayısı yayınlandı

Zorlu dönemler belki de en iyi fırsatlar için en uygun zamandır. Textilegence Mart Nisan 2021 sayısında bütün hızıyla süren...

Kozmetotekstil pazarı değişen tüketici davranışlarıyla krizi fırsata çeviriyor

Covid-19 pandemisinin yayılmasına karşı alınan hükümet önlemleri, günlük yaşamda bir dizi değişime sebep oldu. Yüz maskelerinin takılması, sosyal mesafe...

ITMF, 7. Coronavirüs anket sonuçlarını açıkladı

Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF), pandeminin global tekstil endüstrisi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği araştırmanın 7.sini yayımladı. 25 Ocak-10 Mart tarihleri...
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

KARL MAYER Kompozit Sektörüyle JEC World 2017’de Buluşuyor
KARL MAYER Kompozit Sektörüyle JEC World 2017’de Buluşuyor

KARL MAYER Technische Textilien GmbH Technical Textiles, Paris’te gerçekleştirilecek JEC World 2017 fuarında kompozit sektörünün güçlü bir ortağı olarak yer alacak.

KARL MAYER Technische Textilien GmbH Technical Textiles, kompozit sektörüne kendini adamış ve bu alanda uzman bir partnerdir ve bu gücünü, 14-16 Mart tarihleri arasında Paris’te gerçekleşecek bu yıl ki JEC World fuarında bir kez daha gösterecek. Bu önde gelen küresel kompozit fuarı süresince,  firma Paris Nord Villepinte Fuar Merkezi’nde Salon 5A Stant N54’te ziyaret edilebilir. Burada, KARL MAYER Technische Textilien’in konukları ilgi çekici görüşmeler yapmayı dört gözle bekliyor. Ziyaretçiler ayrıca, şirketin çözümleri ve ürünleri hakkında daha fazla ağa ulaşabilecek ve bilgi toplayabilecek.

COP MAX 4 ve COP MAX 5

KARL MAYER Technische Textilien, yüksek performanslı kompozit üretimi için COP MAX 4 ve COP MAX 5 çok eksenli çözgü örme makinelerini sunacak.

COP MAX 4; maksimum +20 ila -20 derece açılara sahip çok katmanlı; çok eksenli yapılar üretmek için esnek ve çok yönlü bir makinedir.

COP MAX 5 ise, özellikle karbon elyaflarının işlenmesi için tercih edilen bir makinedir. Bu makine; birim alan başına çok düşük ağırlığa sahip çok eksenli tekstillerin üretilmesini sağlar; ve elyaf malzeme online veya offline olarak teslim edilebiliyor. Çevrimdışı versiyon için, KARL MAYER Technische Textilien ayrıca elyaf bantların yayılması için UD 700 yayma/ açılma ünitesini tedarik edebiliyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

TUSAŞ havacılık endüstrisi için yeni kompozit tesisini açtı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin (TUSAŞ) Ankara Kahramankazan’daki yerleşkesinde açtığı yeni kompozit tesis sahip olduğu son teknolojiyle, Türk...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied