12.5 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024

Türk tekstil sektörü zorluklara rağmen 2024’ten umutlu

Avrupa piyasalarındaki daralma, yüksek enflasyon, artan üretim...

Türk tekstil sektörü 2023 yılını ihracatta düşüşle kapattı

2022 yılında 12,9 milyar dolar değerinde ihracat...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

KARL MAYER TÜRKİYE’nin Genel Müdürü belli oldu: Toros Greenhalgh 

GüncelKARL MAYER TÜRKİYE’nin Genel Müdürü belli oldu: Toros Greenhalgh 

- Haber Sponsoru -

Ekim 2023’te Türkiye’nin Bursa şehrinde kendi işletmesini kuran KARL MAYER GROUP, önemli bir atama gerçekleştirdi. Alınan karar doğrultusunda Toros Greenhalgh, bu yılın 1 Şubat tarihinde başlamak üzere KARL MAYER TÜRKİYE Genel Müdürü olarak atandı. Birmingham Üniversitesi’nden makine mühendisliği ve malzeme bilimi diploması bulunan Greenhalgh; endüstriyel tesis inşaat yönetimi, yenilenebilir enerji teknolojileri ve tıbbi cihazların dağıtımı alanlarında derin bir küresel deneyime sahip. Şu anda otuzlu yaşlarının sonlarında olan Greenhalgh, son yedi yıldır ERKO aracılığıyla tekstil makineleri sektöründe, özellikle KARL MAYER makine satış, servis ve yedek parçalarına odaklanarak çalışmalarını sürdürüyor.

Toros Greenhalgh müşteriler için satış sonrası destek deneyimini geliştirmeye odaklanıyor

Toros Greenhalgh, yeni görevinde müşterilere yönelik satış sonrası destek deneyimini geliştirmeye odaklanıyor. Greenhalgh yeni Genel Müdürlük atanmasına ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Hizmet süreçlerimizi düzene sokmayı ve optimize etmeyi, verimli yanıt süreleri ve birinci sınıf müşteri memnuniyeti sağlamayı planlıyorum. Ayrıca, mükemmel destek sunmak ve nihayetinde müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek için işbirlikçi ve motive bir ekip oluşturmayı hedefliyorum.”

Greenhalgh, sorumlu olduğu görevler için kapsamlı mesleki deneyiminden ve KARL MAYER GROUP’un desteğinden faydalanabilecek. Özellikle, devam eden eğitim programları ve merkezdeki ilgili departmanlardan gelen açık iletişim, Toros Greenhalgh ve ekibine etkili bir destek sunacak.

KARL MAYER TÜRKİYE artan müşteri taleplerini karşılayacak 

En önemli pazarlarından birinde varlığını artıran KARL MAYER TÜRKİYE, çözgülü örme ve çözgü hazırlık sektörlerinde satış sonrası servis, yedek parça (Care Solutions) ve akademi için artan müşteri taleplerini karşılarken, KARL MAYER’in uzun süredir bölgesel temsilcisi olan ERKO da makine satışlarına odaklanacak.

Bursa’daki genel merkez üç katlı 1.000 m²’ye yakın bir alanı kapsıyor. Merkez; servis için alan, tekstil numuneleri ve eğitim makinesi içeren bir akademi, küçük onarımlar için bir atölye ve yedek parça işi için bir depo sunuyor. Türkiye’nin en çok satış yapan bölgesinde yer alan bu merkez, aynı zamanda müşteriler için bir temas noktası olarak tasarlandı.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler