Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » Kordsa Techtextil 2017’ye Katıldı

Kordsa Techtextil 2017’ye Katıldı

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Sabancı Holding iştiraklerinden güçlendirme devi Kordsa, teknik tekstil sektörünün en önemli fuarı Techtextil 2017’ye katıldı. Kordsa, bugünün ve geleceğin teknik tekstil teknolojisinin tanıtıldığı fuarda kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojilerindeki inovatif ürünlerini katılımcılarla paylaştı.

50’den fazla ülkeden 1500’e yakın iplik, hazır giyim, kumaş ve makine üreticisinin yer aldığı ve yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret ettiği Techtextil Fuarı, bu sene 9-12 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşti.

Güçlendirme lideri Kordsa, Texhtextil 2017 fuarında inşaat güçlendirme pazarına ait Kratos markasını ve kompozit teknolojisini katılımcılarla buluşturdu.

Kordsa Kratos

Kordsa Techtextil 2017 Fuarına Katıldı
Kordsa Techtextil 2017 Fuarına Katıldı

Endüstriyel zeminler, beton yollar, ray altı betonları ve havalimanları gibi birçok önemli projede güçlendirme teknolojisi olarak kullanılan Kratos iş gücü; zaman ve maliyetten tasarruf ederek betonu güçlendiren yenilikçi bir ürün. Kompozit teknolojilerinde ise Kordsa, otomotiv ve havacılık başta olmak üzere denizcilik, raylı sistemler gibi çeşitli sektörler için yenilikçi ve özgün ara ürün ve uygulamalar geliştiriyor. Birçok endüstriyel uygulama için termoset prepregler üreten Kordsa, kendi bezlerini dokumanın kazandırdığı güçle geniş bir ürün gamına ve esnek üretim kabiliyetine sahip.

Endüstriyel zeminler, beton yollar, ray altı betonları ve havalimanları gibi birçok önemli projede güçlendirme teknolojisi olarak kullanılan Kratos iş gücü; zaman ve maliyetten tasarruf ederek betonu güçlendiren yenilikçi bir ürün. Kompozit teknolojilerinde ise; otomotiv ve havacılık başta olmak üzere denizcilik; raylı sistemler gibi çeşitli sektörler için yenilikçi ve özgün ara ürün ve uygulamalar geliştiriyor. Birçok endüstriyel uygulama için termoset prepregler üreten; kendi bezlerini dokumanın kazandırdığı güçle geniş bir ürün gamına ve esnek üretim kabiliyetine sahip. Endüstriyel zeminler, beton yollar, ray altı betonları ve havalimanları gibi birçok önemli projede; güçlendirme teknolojisi olarak kullanılan Kratos iş gücü, zaman ve maliyetten tasarruf ederek betonu güçlendiren yenilikçi bir ürün. Kompozit teknolojilerinde ise; otomotiv ve havacılık başta olmak üzere denizcilik; raylı sistemler gibi çeşitli sektörler için yenilikçi ve özgün ara ürün ve uygulamalar geliştiriyor. Birçok endüstriyel uygulama için termoset prepregler üreten; kendi bezlerini dokumanın kazandırdığı güçle geniş bir ürün gamına ve esnek üretim kabiliyetine sahip.

Teknik Tekstiller Haberleri

Massebeuf Textiles’in Silicotex ipliği yüksek kaymazlık sağlıyor

Özellikle çorap, medikal ve spor için kaplamalı iplikler konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahip olan Massebeuf Textiles, tekstil sektöründe yüksek katma...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied