Ana Sayfa » Baskı » Kornit Digital Kuzey Amerika Pazarıyla Buluştu

Kornit Digital Kuzey Amerika Pazarıyla Buluştu

PRINTING United 2019 fuarına katılan Kornit Digital, talebe bağlı giyim, spor giyim ve ev eşyaları için baskı çözümlerini sergiledi. Firma tarafından sunulan tekstil ve giyim baskısında dijital olanaklar büyük ilgiyle takip edildi.

Epson Article Top
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Kornit Digital Kuzey Amerika Pazarıyla Buluştu
Kornit Digital Kuzey Amerika Pazarıyla Buluştu

Dijital tekstil baskı teknolojisi pazarının güçlü markası Kornit Digital, 23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Dallas Teksas’taki PRINGTING United 2019’da yer alarak kapsamlı çözümlerini sergiledi.

Kornit’in kullanıcılara verimliliklerini izlemek ve yönetmek için tek bir kapsamlı kullanıcı arayüzü sağlayan  bir bulut yazılımı olan analitik platformu Konnect’i ilk kez Kuzey Amerika pazarına tanıtıldı. Bu, müşterilere operasyonları hakkında gerçek zamanlı veri alma, öncelik sırasına koyma, maliyet değerlendirmesi, sorun giderme konularında güç sağlıyor ve onlara dizüstü bilgisayarlarının, tabletlerinin veya akıllı telefonlarının rahatlığında hedeflerini belirleme imkanı sunuyor.

Kornit fuarda ayrıca şu çözümlerini sergiledi;
  • Birden fazla giyim tesisine direkt bağlı sistemlerde canlı üretimi kapsayan Adidas ile işbirliği
  • Talep üzerine verimli, sürdürülebilir, rulodan ruloya direkt kumaşa baskı için Kornit Presto sistemi. Çoklu kumaş tipleriyle uyumlu ve hem yaygın hem de yerel mikro üretim fabrikaları için ideal olan Presto, 2019 SGIA Yılın Ürünü ödülünü alan Kornit’in NeoPigment™ Robusto mürekkep seti ile çalışıyor.
  • Kornit Avalanche Poly Pro, özellikle polyester ve poli karışımlı kumaşlar için geliştirilen tek dijital direkt konfeksiyona baskı sistemidir. EDP 2019’da En İyi Direkt Konfeksiyon Üzerine baskı Sistemi Ödülü’nü kazanan Avalanche Poly Pro, mürekkep dağılımını önler ve popüler spor ve atletizm giysi pazarına dijital olanaklar getiriyor.
  • Kornit Atlas, kitlesel dijital direkt konfeksiyona baskı üretimi için uygundur. Kornit’in HD teknolojisini en yüksek perakende standartlarına uyacak şekilde genişleten Atlas, bağımsız işletme ve bakım için gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunuyor.
  • Kornit Storm HD6, Kornit’in en çok satan direkt konfeksiyona baskı sistemidir. Küçük ve orta ölçekli baskı işletmelerine olağanüstü verimlilik ve baskı başına maliyet sunan Storm HD6; doğal, sentetik ve karışımlar dahil olmak üzere birden fazla kumaş türüne talep üzerine baskı yapabiliyor.

Firmanın standı dışında; talep üzerine giyim, spor ve ev dekoru parçalarının yerine getirilmesini sağlayan bir dizi çözüm için; ‘Kornit Fulfillment Hub’ olarak adlandırılan Kornit’in etkinliği fuar boyunca yoğun ilgi gördü. PRINTING United Deneyim Alanı’na (Stant 10530) gelen ziyaretçiler; Kornit’in NeoPoly dijital baskı teknolojisi kullanılarak basılan bir dizi polyester spor giyim ürününün yanı sıra; Kornit’in çevre dostu direkt kumaşa baskı işlemi kullanılarak Spoonflower tarafından basılan ev eşyalarını görme fırsatı yakaladı.

Kornit Digital CEO’su Ronen Samuel şunları söyledi; “Kornit’in yaratıcı güdüsü geçtiğimiz yıl gerçekten hızlandı; ve Dallas’taki katılımcılar Kornit’in şimdiye kadar tanıttığı en gelişmiş dijital tekstil baskı sistemleri ile bunun; Kuzey Amerika’nın en iddialı fuarına yansıdığını gördü.

Dijital Baskı Haberleri

Pigment Reklam baskı sektörüyle SIGN İstanbul 2021’de buluşacak

UV baskı çözümleri uzmanı Pigment Reklam, 9-12 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek SIGN İstanbul 2021...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied