Hesabım

Ana Sayfa » ITM » Kornit- MatTex ITM 2022 standı ‘sürprizler’le dolu olacak

Kornit- MatTex ITM 2022 standı ‘sürprizler’le dolu olacak

Kornit- MatTex standında en yeni dijital tekstil baskı teknolojilerinin yanı sıra sürpriz çözümler de ziyaretçileri bekliyor.

Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Kornit- MatTex standı 14-18 Haziran tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ITM 2022 fuarında sürdürülebilir dijital tekstil baskıda sürpriz yeniliklere sahne olacak. Sürdürülebilir üretim modeline uygun makine, yazılım ve boya teknolojileri üreticisi Kornit Digital ve Türkiye Distribütörü MatTex, beş gün boyunca Salon 4’teki 507A numaralı standında ziyaretçilerinin Presto S MAX ve Atlas MAX modelleri ile sunulan teknolojik ayrıcalıkları deneyimlemesine olanak sağlayacak. Ziyaretçiler ayrıca, Kornit Digital tarafından üretilen Eco Passport ve GOTS sertifikalı, yüksek yıkama haslıklarına sahip Neo Pigment boyalarla basılmış ürünleri incelerken önümüzdeki süreçte iş planına alınmış yenilikler ile ilgili de bilgilendirilecekler.

Kornit- MatTex standı sürdürülebilir dijital tekstil baskının merkezi olacak

Tümüyle tekstil sektörü profesyonellerinin deneyimleri üzerine tasarlanan Kornit- MatTex standında; tüm dünyada sıfır su tüketimi, her tür kumaşa baskı imkânı ve ön işlem-son işlem gerektirmeyen baskı teknolojileri ile tanınan Presto S dijital baskı makinesinin sektörde fark yaratan yenilikleri ile donatılmış Presto S MAX modeli yer alacak. Renkli kumaş üzerine beyaz spot renkle basılan numuneler fuar boyunca sektör profesyonellerine sunulurken, özellikle pamuk, polyester, karışım kumaş üzerine baskı çalışmaları gerçekleştirilecek. Denim ve deri üzerine yapılacak baskı çalışmaları sayesinde üreticilerin üretim çeşitliliğini artırmalarının yolu açılacak.

Kornit- MatTex standı sürdürülebilir dijital tekstil baskının merkezi olacak

Türkiye’de 2021 yılının trend direkt giysiye baskı (DTG) üretim makinesi Kornit Atlas’ın XDi Teknolojisi ile donatılmış yeni modeli Kornit Atlas MAX de sektör profesyonelleri tarafından ITM fuarında merakla beklenen Kornit teknolojileri arasında yer alıyor. Gerek parça gerekse de dikilmiş açık veya koyu zeminli ürün üzerine pigment boya ile baskı yapabilen Atlas MAX, bir önceki modeline ek olarak kumaş üzerine 3D baskı teknolojisini üreticilerine sunacak. XDi teknolojisi sayesinde tekstil üreticileri hem nakış efekti hem de ısı transfer efekti çalışmaları yapabilecekler.

Kornit Digital bir makine ve boya üreticisinden daha fazlası

Makine ve boya teknolojileri üreticisi olan Kornit Digital, aynı zamanda bir yazılım teknolojileri üreticisi olarak da dijital tekstil baskı alanında iddialı bir konumda bulunuyor. Talep üzerine ve stoksuz üretim iş modelini internet üzerinden satış yapan üreticilerine sunan Kornit Digital, Custom Gateway ile ilgili bilgilendireceği tekstil profesyonellerinin dünyadaki değişimlere kolayca ayak uydurabilmesinin önünü açıyor.

ITM 2022 Fuarı katılımcılarıyla irtibata geçmek veya sizde ITM 2022 Fuarı'na katılım haberinizi yayınlatmak  isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.


    Daha Fazla ITM 2022 Katılım Haberi