Ana Sayfa » Eğirme » Loepfe, Tekstilde Kalite Endişesini Gideriyor

Loepfe, Tekstilde Kalite Endişesini Gideriyor

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Loepfe, Tekstilde Kalite Endişesini Gideriyor
Loepfe, Tekstilde Kalite Endişesini Gideriyor

15-19 Ekim tarihleri arasında Şanghay’da düzenlenecek olan ITMA Asia’da, Loepfe, Salon 1 Stant C24’te tekstil endüstrisi için kapsamlı kalite kontrol çözümleri portföyünü sunacak. Bunlar içinde iyi bilinen sargı için YarnMaster ZENIT+ ve yüksek teknolojili malzemelerin kalite kontrolü için WelfMaster FALCON-i bulunuyor.

Loepfe standında tüm ziyaretçilere ilgi çekici bir ziyaret sağlamak için farklı iplik kalite kontrol alanlarında çeşitli yenilikçi çözümler gösterilecek. Bir müşteri ile işbirliği içinde toplanan son derece hassas YarnMaster ZENIT+ OffColor özelliğinin yeni ölçüm sonuçları burada görülebilecek. Bu örnek çalışma, polyesterdeki gölge değişimlerinin saptanmasında etkileyici sonuçlar elde etti. Loepfe çalışanları daha detaylı bilgi vermek için hazır olacaklar.

Gederek artan bir popülerliğe sahip iplik arıza sensörü WelfMaster FALCON-i de fuarda görülebilecek. Kuzey Amerika’dan gelen yoğun talep artışından sonra, Lopefe, Asya pazarında da son teknoloji ürünü malzemelerin (örneğin tüm malzemelerin bileşimlerinden eğrilmiş ipliklerin yanı sıra; karbon elyaflar, monofilementler, multifilamentler) güvenilir iplik kalitesi kontrolü için benzer bir büyüme görüyor. Optik iplik arızası sensörü, kumaşın içine girmeden önce en küçük düğümleri, elyaf uçuntularını ve filament kopmalarını, kalın yerleri ve kılcal kırıkları ortadan kaldırabilir. Sensör, hava yastıkları, lastik kordları, filtrasyon malzemeleri, mimari kumaşları ve kalite gereksinimlerinin çok yüksek olduğu yelken kumaşları gibi güvenlik açısından kritik uygulamalar için gittikçe daha fazla kullanılıyor.

Loepfe Laboratuvar Çözümleri

Firmanın Laboratuvar Çözümleri köşesi de ligi çekici bilgiler sağlayacak. İsviçre hassasiyeti ile Loepfe, devrim niteliğindeki laboratuvar test cihazları konusunda sistematik olarak çalışıyor. ITMA Asia’daki odak noktası, zaman, alan, bakım ve operatör katılımı açısından; iplik testi verimliliğinde muazzam bir artış sağlayan YARNMAP üzerine olacak. Her türlü kısa ve uzun elyaflı iplikler tam otomatik olarak test edilirken; aynı zamanda iplikhanenin hazırlık ürünleri ikinci bir ölçüm sensöründe test edilebilir.

Tekstil Eğirme Haberleri

Marzoli ITMA Asia’da dijital ve sürdürülebilir çözümleriyle yer alacak

Eğirme sürecinde performansı optimize eden komple eğirme hatları, bileşenler ve dijitalleştirilmiş çözümlerde önde gelen tedarikçilerden Marzoli, 12-16 Haziran tarihleri...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied