Mayer & Cie. Özbek örme sektöründe gücünü artırıyor

Mayer & Cie.’nin Relanit 3.2 HS başta olmak üzere yuvarlak örgü makineleri Özbekistan’da büyük ilgi görüyor.

Yuvarlak örme teknolojileri uzmanı Mayer & Cie. Özbekistan ve çevresindeki tekstil pazarıyla buluşmak için 11-13 Eylül tarihleri arasında CAITME 2022 fuarına temsilcisi Textile Technologies & Services LLC ile katıldı. Anna Tsoy yönetimindeki uzun süredir devam eden Mayer & Cie. temsilciliği, en iyi stant tasarımı ödülüne layık görüldü. Bununla birlikte Moskova’da gerçekleşen, birçok yerel tekstil girişimcisinin kendilerini müşterilerine tanıttığı kumaş fuarı nedeniyle ziyaretçi akınının beklenenden düşük olduğu belirtiliyor.

Özbekistan’da Mayer & Cie. makinelerine talep devam ediyor

Beklediklerinden daha düşük bir ziyaretçi sayısına rağmen, Mayer & Cie., CAITME’yi verimli bir endüstri etkinliği olarak noktalamayı başardı. Bir makine siparişini tamamlayabilen şirket, daha fazlasını ise doğrudan alanda hazırlayabildi. Yuvarlak örme makinesi üreticisi Mayer & Cie.’nin Satış Müdürü Timo Schramm, Özbekistan’da başta Relanit 3.2 HS olmak üzere en çok satan ürünlerine sürekli talep gördüklerini söyledi.

Özbekistan’da Mayer & Cie. makinelerine talep devam ediyor

Süprem örme kumaşlar için son derece verimli olan yuvarlak örgü makinesi, Özbekistan’daki başarı hikayesine birkaç yıl önce başladı. Schramm: “Yerel müşterilerimiz birinci sınıf bir makineye yatırım yapmanın değerli olduğunu anladılar. Makine, yaklaşık 160 kilograma kadar olan ürün balyaları için endüstriyel çerçevede popülerdir” dedi. Elastomer ipliklerin işlenmesindeki üretkenliği ve güvenilirliği, Relanit 3.2 HS’in avantajları arasında yer alıyor.

Orta Asya örmecilerinin favorilerinden biri MBF 3.2.

Relanit 3.2 HS’e ek olarak üç iplik örme kumaş için MBF 3.2’nin, Orta Asya ülkesinde örmecilerin favorilerinden biri olduğu belirtiliyor. MBF 3.2, üç iplikli yapağıyı tek jarse yapılarla birleştiriyor. Double jersey (çift kat örgü kumaş) sektöründe D4 3.2 ve D4 2.2 rağbet gören modeller arasında yer alıyor. D4 3.2, genellikle E24 geyçinde talep görüyor ve kilitleme ve kilitleme yapıları üretmek için kullanılır. E16 ila E18 arasındaki D4 2.2, çoğunlukla ribana kumaşlar için tercih ediliyor.