Ana Sayfa » Örme » Mayer & Cie. Teknik Örmede Lider

Mayer & Cie. Teknik Örmede Lider

Frankfurt’ta bu yıl ki Techtextil fuarı 12 Mayıs 2017’de hem ziyaretçi hem de katılımcı rekoru kırarak sona erdi. Messe Frankfurt, bu endüstri etkinliğinde yaklaşık 1.800 katılımcı duyurdu. Bunlar arasında yuvarlak örme makineleri üreticisi Mayer & Cie. (MCT) yer aldı.

Bu makine mühendisliği firmasının standı özelikle teknik mensucat için yuvarlak örme makinelerinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Almanya, İtalya, Fransa ve Türkiye’den birçok ziyaretçiyi kendine çekerek başarılı bir iş çıkardı. Mayer & Cie. (MCT) bir süredir yüksek kaliteli kaplama kumaşı üretiminde önemli bir oyuncu haline geldi. Portföyünde, OVJA 1.6 EM HS veya OVJA 1.6 EE gibi bu amaçla özel olarak tasarlanmış bir dizi makine bulunuyor.

Mayer & Cie. (MCT) sandviç kumaşta da başarılı

Mayer & Cie.’nin başarılı olduğu bir diğer alan ise, iç çamaşırından dalış kıyafetlerine kadar çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilen sandviç kumaş üretimidir. Örneğin D4 2.2 II ve OV 3.2 QCe ile Mayer & Cie. (MCT), bu uygulama alanı için doğru makineler sunuyor.

Mayer & Cie.’nin bölge satış müdürü Thomas Zizmann, Frankfurt’ta yeni ve kesinlikle genel bir trend olarak, yuvarlak örme kumaşın ayakkabı için bir üst malzeme olarak kullanılması olduğunu teyit ediyor. Zizmann; “Ayakkabı dikimi’, döngüsel örme işleminde giderek daha önemli bir konu oluyor. Bunu Techtextil’de pek kişiyle konuştuk” dedi.

Mayer & Cie. (MCT) Teknik Örmede Lider
Mayer & Cie. (MCT) Teknik Örmede Lider

Mayer & Cie.’nin eğirme ve örme sistemlerinin satış ve pazarlamasından sorumlu olan Michael A. Tuschak bir başka kullanıma dikkat çekiyor; “Örneğin süprem kumaş; laminant ve teknik baskılar için bir taşıyıcı ve altlık malzemesi olarak kullanıma uygundur.” Bu, Spinit 3.0 E’nin, proses kısalması ve tasarruf potansiyeliyle iyi bir iş çıkarma şansı verdiği bir alandır.

Frankfurt’ta bu yıl ki Techtextil fuarı 12 Mayıs 2017’de hem ziyaretçi hem de katılımcı rekoru kırarak sona erdi. Messe Frankfurt, bu endüstri etkinliğinde yaklaşık 1.800 katılımcı duyurdu. Bunlar arasında yuvarlak örme makineleri üreticisi Mayer & Cie. (MCT) yer aldı.Bu makine mühendisliği firmasının standı özelikle teknik mensucat için yuvarlak örme makinelerinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Almanya, İtalya, Fransa ve Türkiye’den birçok ziyaretçiyi kendine çekerek başarılı bir iş çıkardı. Mayer & Cie. (MCT) bir süredir yüksek kaliteli kaplama kumaşı üretiminde önemli bir oyuncu haline geldi. Portföyünde, OVJA 1.6 EM HS veya OVJA 1.6 EE gibi bu amaçla özel olarak tasarlanmış bir dizi makine bulunuyor.

Tekstil Örme Haberleri

Entegre tesis olma yolunda ilerleyen Rubenis, örme yatırımı yaptı

Yüzde yüz organik pamuktan iplik üreten, Türk tekstil üreticisi Rubenis İplik, yatırımlarla adım adım bir entegre tesise dönüşme yolunda...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied