Ana Sayfa » Baskı » Mimaki ile Sign İstanbul 2018’de Deneyime Katılın

Mimaki ile Sign İstanbul 2018’de Deneyime Katılın

Epson Article Top

Mimaki Deneyimi Sign İstanbul 2018’de
Mimaki Deneyimi Sign İstanbul 2018’de

Dijital baskı alanındaki kapsamlı çözümleriyle Sign İstanbul 2018’e katılacak olan Mimaki Eurasia, ziyaretçilerine Mimaki deneyimi yaşatacak. Fuar boyunca birçok endüstriye hitap eden dijital baskı ve kesme çözümleri ziyaretçileri kendisine çekecek.

Açıkhava reklam uygulamalarından iç mekan ve dekorasyon baskılarına, tekstilden endüstriyel baskı çözümlerine kadar onlarca çözümün sahibi Mimaki Eurasia, 20-23 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Sign İstanbul 2018 fuarına 12. Salon Stant E-20’de katılacak. Endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojilerinin sergilendiği fuarda, Mimaki Eurasia farklı fuar konseptini kullanıcı taleplerine uyarlayarak misafirlerini ağırlayacak. Fuar ziyaretçileri Mimaki’nin kapsamlı dijital baskı ve kesme çözümlerinin yanı sıra, baskı numunelerini de yakından inceleyebilecek ve deneyimleyecek. Tam donanımlı Mimaki teknik ekibi ve satış ekibi ise, fuar boyunca sektör profesyonellerini detaylı olarak bilgilendirecek.

Mimaki baskı ve kesme teknolojileri üretim hızları, baskı ve kesme kaliteleri ve verimlilikleriyle pazarın en çok talep edilen çözümleridir. Türk baskı ve reklamcılık endüstrisinin değişen talepleri sebebiyle Mimaki Eurasia standı yeniliklere açık bir konsepte sahip olacak. Endüstri ile buluşmak, mevcut ve potansiyel kullanıcılara ulaşmak için Sign İstanbul fuarına büyük önem veren firma, pazardaki lider ve öncü konumunu vurgulayacak. Açıkhava ve endüstriyel reklamcılara dönük çözümlerin yanı sıra, sürpriz teknolojiler de sergilenecek. Mimaki’nin ürün gamındaki UV, UV LED, lateks, solvent, eko-solvent ve tekstil baskı makinelerinin en son yenilikleri Sign İstanbul’da hazır olacak.

Avrasya Bölgesi’nden ziyaretçiler bekleniyor

Mimaki Eurasia’nın hedef pazarları arasında başta Türkiye olmak üzere Avrasya ve çevre bölgeleri bulunuyor. Giriş, orta ve endüstriyel hacim düzeylerinde üretim gerçekleştiren profesyonellerin tümüne hitap eden firma, pazarlama çalışmalarını tüm bölgeye yaymak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda, fuarda da özellikle Türkiye pazarının yanı sıra; İran, Avrupa ve Balkan bölgeleri, Suudi Arabistan ve Lübnan’dan yoğun ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Ziyaretçilere, küresel çapta bilinen Mimaki markasının sunabileceği üstün teknik destek ve kapsamlı hizmetler anlatılacak.

Mimaki yetkilileri ziyaretçilerle ayrıca yeni iş fikirleri hakkında görüşme fırsatı yaratacak. Çok yönlülükleriyle bilinen Mimaki makineleri, kullanıcılarını katma değerli ve farklı uygulamalar ile rekabette öne geçiriyor. ‘Deneyime Katılın’ sloganı fuarda sık sık tekrarlanacak, çünkü Mimaki kullanıcılarına sadece bir makine değil, küresel bir marka ile işbirliğinin sağlayacağı avantajları sunuyor.

Mimaki Deneyimi Sign İstanbul 2018’de
Mimaki Deneyimi Sign İstanbul 2018’de

Mimaki deneyimi temel yaklaşımı; ‘Kullanıcı odaklı teknolojiler’

Mimaki kullanıcı odaklı teknolojik hizmetler geliştiriyor ve pazara sunuyor. Japonya ve Amsterdam merkezli AR-GE geliştirmelerine Türkiye olarak Mimaki Eurasia da katkı vermeye başladı. Pazardan alınan geri bildirimler ile değişen talepler takip ediliyor ve oluşturulan raporlar AR-GE sürecine dahil ediliyor. Örneğin, Avrupa bölgesinde solvent pazarının neredeyse bittiği dönemde UV teknolojilere ilgi artarken, Mimaki bunun için teknolojileri ile çoktan hazırdı.  Diğer yandan diğer pazarlarda solvent baskı çözümlerine olan talebi karşılamak için, daha çevreci ve üretken yeni modeller geliştirilmeye devam ediyor. Tekstil sektöründeki dijitalleşme her geçen gün artıyor. Mimaki, tekstilcilerin yarın ki ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak, yeni modelleri pazara sunmayı sürdürüyor.

Mimaki Eurasia Türkiye pazarındaki payını ve gücünü her geçen yıl artırıyor ve liderliğini sağlamlaştırıyor. Burada son kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını dinlemenin büyük bir etkisi var. Kullanıcıların temel talepleri, ihtiyaçları ve geri bildirimleri sürekli ve düzenli olarak alınıyor. Böylece son kullanıcılara sürekli geliştirilen, güncellenen dijital baskı ve kesme teknolojileri ile teknik destek sunabiliyor. Mimaki Eurasia, bu nedenle bayileriyle işbirliğine büyük önem veriyor.

Yatırımlar Sign İstanbul 2018 sonrasında realize olabilir

Mimaki Eurasia baskı sektöründe beklemekte olan bir yatırım ihtiyacının ve talebinin altını çiziyor. Sign İstanbul 2018 fuarında bu yatırımların realize olma şansının yüksek gören firma, yatırımcılara en uygun teknolojiyi sunmak için gerekli hazırlıklarını tamamladı. Yılın ilk yarısındaki olumlu gelişmeler, 2018’in geneline ilişkin olumlu beklentileri destekliyor.

Dijital Baskı Haberleri

Yeni swissQprint Karibu S ile Daha Yüksek Hız, Daha Büyük Potansiyel

UV baskı teknolojilerinin en yenilikçi markası swissQprint, küresel baskı endüstrisini Karibu modelindeki yeniliklerle buluşturdu. Türkiye pazarında Pigment Reklam tarafından...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied