32.5 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

HanesBrands, ünlü spor giyim markası Champion’ı Authentic’e satıyor

İkonik giyim markalarının küresel liderlerinden biri olan...

Türkiye tekstil ihracatında Asya, Amerika ve Orta Doğu yükselişte

Türkiye tekstil ihracatına ilişkin nisan ayı verileri...

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

1 Hour Shirt; hızlı modadan adil modaya

Fashion Revolution Germany ve döngüsel moda markası...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

MS Printing Solutions pazarda bir kez daha standartları değiştirecek 

BaskıMS Printing Solutions pazarda bir kez daha standartları değiştirecek 

- Haber Sponsoru -

Dijital pazarın en başında bir mucit olarak yolculuğuna başlayan MS Printing Solutions, şimdi ITMA 2023’te bir yenilikçi olarak en son çözümünü tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin son projesini, single pass ve hızlı üretkenliğin en iyi özelliklerini, sınırsız baskı çalışmalarını, bir tarama makinesinin en iyi özellikleri olan kompaktlık ve yüksek baskı kalitesi ile birleştirebilen bir makine oluşturuyor. On kata kadar daha küçük olan bu yeni nesil single pass makine, bir taramayla aynı alanı kaplarken aynı single pass performansına sahip olabiliyor. Bu şekilde, aynı mükemmel sonuçlar elde edilirken para, tüketim, stok ve insan açısından daha az kaynağa ihtiyaç duyuluyor.

MS Printing Solutions pazarda bir kez daha standartları değiştirecek 

MS Printing Solutions yenilikleriyle sektöre ilham vermeye devam ediyor

2000’li yılların başında çok az sayıda şirket bu yeni alana ilk adımlarını atarken, şirket sadece dijital baskı makineleri tasarlamaya karar verdi ve çeşitli deneme ve hatalardan sonra 2011 yılında icadı LaRio’yu piyasaya sürdü. LaRio, dijital baskı makineleri pazarında ve herkesin baskı hakkında düşünme biçiminde devrim yaratan ilk single pass makine oldu. LaRio’nun single pass teknolojisi, hem geleneksel baskının hem de dijital baskının avantajlarını bir araya getirmeyi başardı. Buluş, geleneksel baskının baskı hızı ile dijital baskının baskı sürecindeki adım sayısının azalması, su, enerji ve gaz tüketiminin azalması gibi birçok faydasını bir araya getirerek maliyet tasarrufu ve daha düşük çevresel etki anlamına gelmesiyle bunu mümkün kıldı. Son olarak, single pass teknolojisinin bir diğer büyük avantajı da günümüzün sürekli değişen ihtiyaçları için gerekli olan pazara sunma süresinin kısaltılması oldu. Bu buluş, arkasındaki teknolojik ilerleme sayesinde diğer birçok buluşa da ilham verdi.

Sektördeki herkes her zaman tüm pazara iyileştirmeler getirmeye çalıştığından, MS Printing Solutions da bir yenilikçi olarak gelişimini sürdürüyor. Şirket, ziyaretçileri ITMA 2023’te Salon 7, Stand D206’da “sektörün en büyük ve en yenilikçi aşamasını” görmeye davet ediyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler