Ana Sayfa » Fuarlar » Premiere Vision İstanbul : Hadi Moda Hakkında Konuşalım!

Premiere Vision İstanbul : Hadi Moda Hakkında Konuşalım!

Premiere Vision İstanbul : Hadi Moda Hakkında Konuşalım!
Premiere Vision İstanbul : Hadi Moda Hakkında Konuşalım!

Kumaş ve aksesuar başta olmak üzere tekstil ve moda endüstrisini 22-24 Mart tarihleri arasında CNR Expo’da bir araya getiren Premiere Vision istanbul , sektör için önemini gözler önüne serdi. 6.516 ziyaretçiye ev sahipliği yapan Premiere Vision İstanbul’da Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere Suudi Arabistan, Ürdün, Katar, Sırbistan, Kosova ve Arnavutluk’tan gelen ziyaretçi sayısında önemli bir artış yaşandı. “Trend Alanı”, “Renk Kartelası”, “Let’s Talk About Fashion  – Hadi Moda Hakkında Konuşalım ” seminerleri ile koleksiyon tasarım sürecinde ilham kaynağı olmaya devam eden Premiere Vision istanbul, bu sezon yükselen moda trendi olan “Athleisure” üzerinde yoğunlaştı.

Premiere Vision İstanbul, 22-24 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen altıncı edisyonunda;  toplam 104 katılımcı tarafından sunulan İlkbahar/Yaz 2018 trendlerini, Ortadoğu ve Doğu Avrupa’dan gelen tasarımcı ve satın almacılarla buluşturdu. Fuar Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Tunus, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Ürdün, Suudi Arabistan’ın başı çektiği ülkelerden gelen; 6.516 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Fuarın ağırladığı Türk ziyaretçi sayısı geçen aynı sezona göre sabit kalırken; Rusya ve Ukrayna’dan gelen ziyaretçi sayısında önemli bir artış gözlendi. Suudi Arabistan, Ürdün, Katar’ın yanı sıra Sırbistan, Kosova ve Arnavutluk’tan gelen ziyaretçi sayıları da önceki sezonlara oranla artış gösterdi.

Fuar Yeni Koleksiyonlar İçin İlham Kaynağı Oldu

Tedarikçilerle yapılan ikili görüşmelerin dışında; katılımcıların ürünleri ile derlenen “Trend Alanı”, Premiere Vision “Renk Kartelası”; fuarın üç günü süresince gerçekleştirilen “Let’s Talk About Fashion” seminerleri ziyaretçilere; koleksiyonlarının tasarım sürecinde ilham kaynağı olacak diğer trend rehberleriydi. Premiere Vision istanbul fuarının 7. edisyonu 18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında organize edilecek.

Fuar Haberleri

Intex South Asia Bangladeş sanal fuarı başarıyla gerçekleşti

Intex South Asia - Bangladeş fuarı 22-25 Mart tarihlerinde, Bee2bee.asia adresinde online olarak önemli bir buluşmaya sahne oldu. Bangladeş’in...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied