.
Ana Sayfa » Örme » Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı yükselişte

Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı yükselişte

Stäubli D4S çorap burnu kapama cihazı, Türk çorap üreticileri tarafından büyük beğeni topluyor.

Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı yükselişte. Pek çok fabrikada çorap burnu kapama manuel olarak veya operatör tarafından manuel müdahale sonrasında bir dikiş makinesi kullanılarak yapılır. Bu işlem zaman alır ve kaliteden ödün verilir. Türkiye, dünyanın başlıca çorap üreten ülkelerinden biridir ve Türk fabrikaları bu pazarın ön sıralarında yer almak için verimli olmak zorundadır.

D4S çorap burnu kapama cihazı ile Stäubli, burun kapatma prosesinin verimli bir şekilde ve doğrudan çorap örme makinesi üzerinde tamamlanması için fabrikalara tam otomatik bir çözüm sunuyor. Tamamen yeni ve parlak bir fikrin ürünü olan bu cihaz, çorap makinesinde çorap burnunun kapanmasını sağlıyor. Yüksek kalite, ürün standartizasyonu ve çok kısa duruş süreleri garanti ediliyor. D4S sayesinde, çoraplar işlem devam ederken çıkarılır.

Otomatik çorap alma ve dikme işlemi elektronik olarak kontrol edilir. 8 ile 19 kovan (geyç) aralığındaki çorap makineleri için mevcut olan kompakt tasarıma sahip D4S’in kurulumu kolaydır ve üretim verimliliği ve maliyet tasarrufunda belirleyici avantajlar sunmaktadır. Stäubli’nin D4S çorap burnu kapama cihazı, yatırımcıların hızlı yatırım geri dönüşündeki beklentilerine cevap veriyor. D4S, makinanın boşta kalma süresini ve atık iplikleri azaltıp, yüksek verimli otomatik çorap burnu kapama işlemi sunuyor.

Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı yükselişte
Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı yükselişte

Kısa bir süre önce Stäubli Türkiye, çorap üreticilerinin davet edildiği, 3 ayrı çorap örme makinesiyle çalıştırdığı tam otomatik D4S çorap burnu kapama cihazı için bir ‘deneyim günü’ düzenledi. Pratik gösterimler ziyaretçilere tam olarak nelerin mümkün olduğunu ortaya koydu ve otomasyonun işletmelerinin geleceği üzerindeki etkisini anlamalarını sağladı. Etkinlik oldukça takdir edildi ve birçok ziyaretçi Stäubli’nin örgü çözümlerinin sağladıkları ve potansiyeli konusunda ikna oldu.

Stäubli D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı: temel unsur müşterilerle partnerlik

Stäubli, ürünlerinin tümünde yüksek kalite, güvenilirlik ve performans garanti ediyor.  Ancak müşterilerin endüstrinin artan üretkenlik talebini karşılamasına yardımcı olmak ek destek gerektiriyor. Bu nedenle, Stäubli verimli üretim ve minimum duruş süresini sağlamanın anahtarı olan kişisel hizmet ve destek sağlamak için dünya çapındaki müşterileriyle işbirliği yapıyor.

Stäubli Hakkında

Stäubli üç temel alandaki aktiviteleri ile küresel bir mekatronik çözüm sağlayıcısıdır: Tekstil, Konnektörler ve Robotik. İsviçre merkezli 29 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir grubuz. Dünya üzerinde 5.500’den fazla çalışanımız, müşterilerimiz ile hemen hemen her sektörde uzun vadeli destek ile kapsamlı bir çözüm sağlayıcısı olmak için sorumluluk paylaşmaktayız.

Stäubli Tekstil grubu, yüzyılı aşkın bir süredir dokuma endüstrisi için yüksek kaliteli sistemler  geliştirmekte ve üretmektedir. Stäubli, tekstil makinelerinde müşteri memnuniyetinin sürekli takibi ile elde edilen güçlü bir pazar konumuna sahiptir.

Tekstil Örme Haberleri

KARL MAYER’den yepyeni bir desenleme konsepti: HKS 3-M ON 280″

KARL MAYER, dijital dünyasına bağlı ilk geliştirmelerinden biri olan HKS 3-M ON triko makinesini ITMA 2019’da tanıtmıştı. Desen diskleri...

Özel Haberler