23.2 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Tekstil sektöründe beklentiler ilk kez düşüşte

Mayıs 2021’den bu yana firmalarla iş durumları,...

Ulucak Höyüğü ve tekstilde geleneğin keşfi

M.Ö. 6800 yıllarına uzanan geçmişiyle en eski...

Archroma ve Huntsman Textile Effects birleşiyor

Sürdürülebilir özel kimyasallar ve çözümlerde önde gelen...

Avrupa tekstil sektörü enerji krizi karşısında alarmda

Rusya ve Ukrayna savaşı ile birlikte doğal...

ATA Freight tekstile özel lojistik çözümler sunuyor

Yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri...

Kordsa yılın ilk yarısında 61 milyon dolar net kar elde etti

Lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme çözümlerinin güçlü...

STOLL CMS 503 ki ilk kez ITM 2022’de sergilenecek

ÖrmeSTOLL CMS 503 ki ilk kez ITM 2022'de sergilenecek

- Haber Sponsoru -

KARL MAYER bünyesinde bulunan ve düz örme çözümleri sunan STOLL, hacim pazarına yönelik ürün yelpazesini CMS 503 ki ile genişletiyor. Yeni CMS modeli üçlü örme sistemiyle, ürün yelpazesindeki komşusu CMS 502 ki ile aynı uygulama yelpazesinde daha fazla üretkenlik vaat ediyor. Nisan ayı itibariyle seri üretimi başlayan inovasyon, ilk kez 14-18 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ITM fuarında, KARL MAYER Group’un Salon 7’deki 714 A numaralı standında sergilenecek.

Bölge Satış Müdürü Lutz Vogel birçok Türk düz örme üreticisinin, işlerini başarılı bir şekilde genişletmek için yıllardır çeşitli CMS 530 ve CMS 502 nesillerine yatırım yaptıklarını söyleyerek, artık müşterilerinin yeni CMS 503 ki’yi sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

STOLL CMS 503 ki ilk kez ITM 2022’de sergilenecek

STOLL CMS 503, modern dijital çağın özel gereksinimlerine yanıt veriyor

STOLL’un kanıtlanmış teknolojisiyle donatılan CMS 503 ki’nin kullanımı her zamankinden daha kolay ve yüksek güvenilirlikle çalışıyor. Düşük işletim gücü ve yüksek işletim güvenilirliği ile çok çeşitli tamamen moda ürünler maksimum verimlilikle üretilebiliyor. Ayrıca, yeni knitelligence® makine nesli ile, modern dijital çağın özel gereksinimlerine yönelik hazırlanan CMS 503 ki, süreç otomasyonu, şeffaflık, dijitalleştirme, daha hızlı yanıt süreleri, daha kısa üretim döngüleri, ağ oluşturma ve yeni iş modelleri gibi tamamen yeni fırsatlar açan yönleri içeriyor. 45″ çalışma genişliğine sahip olan yeni model, E3,5.2, E7.2 ve E14/12 geyç ölçülerinde sunuluyor, bunun yanı sıra farklı ölçülerde de talep edilebiliyor.

Yapılandırılmış, dağıtım ve raf modelleriyle ‘örme/aktarma/örme’nin optimal bir kombinasyonunu sunan CMS 503 ki, bu sayede kakma desenlerini örerken bile üst düzey, esnek üretim için ideal bir seçenek oluşturuyor. Standart olarak sunulan 4″ raf ve kısa kurulum ve ayar süreleri, bağlama sırasında önemli bir avantaj sunuyor. Sürtünme Besleme Tekerleri sayesinde azaltılmış, sabit bir iplik gerginliği sağlıyor. Maksimum iplik sayısı için optimum iplik besleme cihazı, ADF modelleri için yalnızca yandan iplik besleme ile birlikte mümkün oluyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler