22.6 C
İstanbul
Salı, Ekim 3, 2023

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı tekstil makinelerinin...

Sun Tekstil kapasitesini %15 artırıyor 

Türkiye’nin konfeksiyon üretimi ve ihracatında lider firmalar...

Türk tekstil ihracatı yılın ilk yarısını düşüşle kapattı 

Dünyanın en büyük tekstil ihracatçıları arasında yer...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Textilegence Eylül Ekim 2022 sayısı yayınlandı

GüncelTextilegence Eylül Ekim 2022 sayısı yayınlandı

- Haber Sponsoru -

Hızla değişen endüstriyle birlikte kendini yenileyerek dijitalde dönüşen Textilegence Eylül Ekim 2022 sayısında içeriklerini de dönüştürerek yepyeni kategoriler ve özel röportajlarla okurlarıyla buluşuyor. Bu sayımızda sizleri Türkiye ve dünyadan tekstil sektörüne dair en son haberlerin yanı sıra yeni ‘Ambalaj’ ve ‘Moda ve Perakende’ kategorilerimiz ile farklı ve daha zengin içerikler bekliyor.

Küresel tekstil sektörünün pandemi sonrası ilk kez ITM 2022 fuarında bir araya gelmesinin ardından, sektöre ilişkin fuarlar fiziksel olarak düzenlenerek ekonomiye canlılık katmaya devam ediyor. Bununla birlikte pandemi döneminin etkileri kimi ülkelerde hala daha fuar iptalleri ve ertelemelerine sebep oluyor. Konuya dair en son haberleri bu sayımızda okuyabilirsiniz.

Kornit Digital Türkiye Ülke Müdürü Nathalie Hizveren, Türkiye temsilcileri MatTex ile katıldıkları ITM 2022 fuarına ve Türkiye pazarına ilişkin değerlendirmelerini Textilegence’a anlattı. Vandewiele Fuar Müdürü Danny Bourgois’nın ITM 2022 fuarı ile ilgili değerlendirmelerinin yanı sıra Saf Mensucat ve ISKO’nun yeni makine yatırımlarını ve daha fazlasını yine bu sayımızda bulabilirsiniz.

Textilegence Eylül Ekim 2022 sayısı yeni kategorileriyle dopdolu bir gündem sunuyor

Textilegence Eylül Ekim 2022 sayısı yeni kategorileriyle dopdolu bir gündem sunuyor

Textilegence 56. sayısında yeni ‘Ambalaj’ kategorisiyle sizlere endüstriye yönelik daha kapsamlı bir gündem sunuyor. Ambalaj sektöründen en son haberler arasında CGP Coating Innovation’ın Sarcina Ambalaj ile Türkiye pazarına girişi ve Starlinger’in K 2022’de tanıtacağı sürdürülebilir çözümleri yer alıyor. Ayrıca LC Waikiki’nin Meta Mağaza hamlesine ilişkin detayların yanı sıra aktif giyim alanında yeni bir marka olan Comeup ile özel röportajımız da ‘Moda ve Perakende’ başlığı altında bu sayıda sizlerle buluşuyor.

Green Times sayfalarımızda ise her zaman olduğu gibi sizleri tekstil ve moda dünyasından sürdürülebilirlik alanındaki en son gelişmeler ve özel röportajlar bekliyor. Hyosung TNC’nin geliştirdiği dünyadaki ilk biyo-bazlı spandeks haberine ek olarak H&M ve Decathlon’un ‘sürdürülebilirlik iddialarına’ yönelik açıklamaları, daha sürdürülebilir elyaf pazarının 2021 yılı durumunu ve daha fazlasını yeni sayımızda okuyabilirsiniz. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz özel röportajda, Türkiye’nin ilk yenileme merkezi ve döngüsel mağazasını açan Nivogo’nun kurucu ortağı Arnas Akbaş markanın kuruluşundan günümüze kadar gelen hikayesini ve bu süreçteki deneyimlerini anlattı. Hepsi ve daha fazlası Textilegence Eylül Ekim 2022 sayısında sizleri bekliyor. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Derginin tamamını okuyabilmek için bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler