29 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

GüncelTextilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

- Haber Sponsoru -

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı tekstil makinelerinin olimpiyatı ITMA fuarının haziran ayında Milano’da gerçekleşen yeni edisyonu başta olmak üzere, tekstil ve baskı endüstrisinden en güncel gelişmeleri siz okurlarımıza sunuyor. 8-14 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ITMA 2023 fuarında birbirinden ilginç yenilikçi teknolojiler stantları doldurdu. Textilegence olarak katılımcısı olduğumuz fuarda, tekstil makine üreticileriyle gerçekleştirdiğimiz röportajlarda tüm bu yeniliklerin detaylarını ve yeni talepler ışığında şekillenen tekstil sektörünün bugünü ve geleceğini konuştuk.

Fritz Legler ile Stäubli’nin ITMA 2023 fuarında jakar makinelerinden çözgü kontrolüne ve müşteri portalına kadar yeni dokuma çözümlerini konuştuk. Fuar boyunca sürdürülebilirlik ve inovasyona olan bağlılığını vurgulayan Brückner, müşterilerine daha yeşil ve daha akıllı bir yarını kucaklamaları için güç veren çığır açıcı teknolojilerini küresel endüstri ile paylaştı. Detayları Brückner Reklam ve Pazarlama Bölüm Başkanı Verena Ruckh’ten dinledik. ITMA 2023 fuarında renkli stant konseptiyle dikkat çeken Mimaki, pazarda fark yaratan baskı makinelerinin yanı sıra ‘baskı silme’ teknolojisi ile ilgi odağı oldu. Mimaki Europe (EMEA) Satıştan Sorumlu Genel Müdürü ve Mimaki Eurasia Genel Müdürü Arjen Evertse yeni Mimaki teknolojilerinin detaylarını Textilegence’a anlattı. Hepsi ve daha fazlası yeni sayımızda sizleri bekliyor.

Textilegence Temmuz Ağustos 2023; en güncel ve kapsamlı içerikler

Bu sayımızda tekstil sektörünün gündemine oturan ITMA 2023 fuarının yanı sıra diğer güncel gelişmeleri de siz okurlarımıza sunuyoruz: 10 renk kanalına sahip ilk swissQprint baskı makinesi Kudu ve cam yüzeylere baskıyı hiç olmadığı kadar kolay ve kaliteli hale getiren cam opsiyonu, 2 EDP Ödülü kazandı. FESPA GPE, European Sign Expo ve Personalisation Experience endüstriyel reklam sektörü için yeni iş fırsatlarının merkezi oldu. SUESSEN kompaktlama ailesinin son üyesi COMPACTapron, diğer kompaktlama sistemleriyle karşılaştırıldığında daha fazla avantaj sunuyor.

Textilegence Temmuz Ağustos 2023; en güncel ve kapsamlı içerikler

Sürdürülebilirlik kapsamında da sektörde yeni gelişmeler oldu. Türk tekstil sektörü ilk defa ilgili tüm tarafların bir araya gelmesiyle, temiz üretim ve su tüketimine ilişkin yol haritasını konuştu. Ege Üniversitesinde görevli bilim insanları, tekstil fabrikalarındaki atık suyun tarımda kullanılmasına da olanak sağlayacak 4 aşamalı arıtma sistemi geliştirdi.

Tekstil sektöründen en güncel haberlere ulaşmak için sizleri Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayımızın sayfalarına davet ediyoruz. Keyifli okumalar.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler