25.6 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

USTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı

EğirmeUSTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı

- Eğirme Haber Sponsoru -

USTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı
USTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı

USTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı – USTER, EVS’si satın almayı tamamladı, birleşik teknoloji müşterilere daha fazla otomasyon ve daha yüksek ve sürdürülebilir performans artışı için daha fazla potansiyel sunuyor.

Uster Technologies AG, tekstil endüstrisinde otomatik gözlemleme kontrolü için dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Elbit Vision Systems Ltd’nin (EVS) satın alınmasının başarılı bir şekilde tamamlandığını duyurdu. Bu, USTER’in kalite kontrolündeki yetkinliklerini genişletiyor ve ürün portföyünü güçlendiriyor. EVS’nin ürünleri kumaş ve ağ (tülbent) ürünlerin kusurlarını otomatik olarak bulmak, etiketlemek ve izlemek ve sonuç olarak, kaliteyi derecelendirmek ve üretilen malların değerini belirlemek için kullanılıyor.

USTER CEO’su Thomas Nasiou şunları söyledi; “Şu anda USTER’in dünya çapındaki faaliyetlerinin güçlendirilmesini içeren bu önemli dönüm noktasını tamamlayabileceğimiz için seviniyorum. Yenilikçi teknolojiye erişim ve gelişmiş varlığımız, müşterimize sunduğumuz hizmetleri güçlendirmemizi ve USTER ve EVS meslektaşlarına yeni ve ilginç bakış açıları sunmamızı sağlayacak. Satın alma, tekstil endüstrisi için elyaftan kumaşa kadar dünyanın önde gelen kalite çözümleri tedarikçisi olma vizyonumuza mükemmel bir şekilde uymaktadır.”

USTER Büyümesinde Yeni Bir Aşamaya Ulaştı

EVS CEO’su Sam Cohen ise şunları dile getirdi; “Son birkaç yıldır, finansal hedeflerimizi yerine getirirken ayak izimizi genişletirken, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmede kaydettiğimiz ilerlemeden gurur duyuyorum. Şimdi, USTER’in bir parçası olan EVS için çalışmaya devam etmeyi ve çözümlerimizi birleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Müşterilerimizin karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt verebilecek yeni ve yenilikçi ürünler sunma potansiyelini göstereceğimize inanıyorum.”

USTER’in EVS’yi satın alma süreci resmi olarak Şubat 2018 tarihinde duyurulmuştu. İsrail merkezli Elbit Vision Systems’in kurumsal değerinin (Enterprise Value) yaklaşık 32 milyon dolara tekabül ettiği belirtiliyor.

Uster hakkında;

Uster Grubu, tekstil endüstrisi için kalite ölçümü ve sertifikasyonu için önde gelen yüksek teknoloji ürünü cihaz üreticisidir.

Grup, tekstil üretiminin her aşaması boyunca kalitenin optimizasyonuna olanak veren test ve izleme cihazları, sistemleri ve hizmetleri sunmaktadır. Bu, pamuk veya yün gibi ham tekstil elyafları, tüm kesikli elyaf ve filaman iplikleri ile; nihai kumaş için gerekli olan bütün iş prosesini de içerir. Uster Teknolojileri, küresel pazarlarda güvence düzeylerinde tekstil ürünlerinin ticaretine temel teşkil eden ölçütler sunmaktadır. Grubun amacı tekstil endüstrisine kalite, verimlilik ve maliyet konusunda bilgi aktarmaktır.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler