Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma

VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma ile 3D Teknik Dokuma
VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma ile 3D Teknik Dokuma

Halı ve kadife dokuma makinelerinin, tafting sistemleri ve tekstil aksesuarlarının lider tedarikçisi VANDEWIELE, Almanya Frankfurt’taki Techtextil fuarında (Salon 3 Stant 28) son geliştirdiği tekstil ürünlerini ve bunlarla bağlantılı makinelerini gösterecek.

Sergilenecek yenilikler, JEC ödüllü 3D-LightTrans dokuma makinesinde dokunmuş olan, entegre kordonlu çok tabakalı dokuma paneller, omega profiller ve delikli takviyeler için daha fazla geliştirmeleri içeriyor. Diğer geliştirmeler, 3D efektler ve artan bölgesel su geçirgenliği (permeability)yaratmak için, tek parça ayakkabı dokuma alanındaki yeni tasarım olanaklarıyla ilgilidir.

Vandewiele teknolojisiyle üretilen teknik tekstil ürünlerinin tümüne (cleantech, sportech, mobiltech, intutech, protech, vb.)bir göz atmak için Techtextil 2017’ye gelin firmanın standını ziyaret edin, birbirinizin uzmanlığından esinlenin.

Bonas Si27: Ağız Açmada Yenilikçi En Üst Seri

Yeni Si27 jakar makinesi, Bonas ailesindeki en yüksek kanca kapasitesine sahip jakardır. 27.648 kancası ile rakipsiz hızla, yüksek yoğunlukta kumaş üretimini mümkün kılıyor. Önceki modele kıyasla, güç tüketimi yeni tasarlanmış bir selektor ve tahrik mekanizması tarafından düşürüldü.

Yeni selektör mekanizması tam hata teşhisi imkanı tanıyan %100 Bonas elektronik mikro selektörlere sahiptir. Tahrik sistemi de daha az titreşim ile daha hafif ve dengeli bir tahrik mekanizması ile sonuçlanacak şekilde yeniden tasarlandı. Si jakarları, bugün piyasada bulunan en yoğun jakarlardır ve aynı kanca kapasitesine sahip benzer jakarlardan %40 daha az yer tutuyor. Bazı durumlarda, bu kompakt jakarlar, üstyapı (platform) kullanılarak dokuma tezgahının üzerine doğrudan monte edilebilir.

Si Jakar serisi yüksek hızlarda yüksek kanca taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir. Eşsiz mikro selektörlerin geliştirilmesi ve teknolojisi sayesinde bugünün en hızlı, en hafif ve sınıfının en kompakt jakarı; Gücünden, sağlamlığından ve dayanıklılığından feragat etmeden yaratıldı. Si Jakar damasko; hava yastığı, ipek, giyimlik, döşemelik, ev tekstili, havlu ve duvar süsleme ürünleri gibi tüm tekstil dokumaları için ideal bir jakar makinasıdır. Yeni Si Jakar makinası bugün dokumacıların esneklik, yüksek hız, düşük işletme,  tüketim ve bakım maliyetleri; ve verimli uzun teknolojik ömrü gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

Monforts’tan yeni Montex Coat manyetik rulo kaplama çözümü

Günümüzde tek kaynaktan eksiksiz bir kaplama yelpazesi sunabilen tek şirket konumundaki tekstil teknolojileri üreticisi Monforts, International Newsletters tarafından ilki...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied