20.6 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 3, 2023

Türk tekstil endüstrisi yılın ilk çeyreğinde ihracatta umduğunu bulamadı 

İTHİB tarafından yayınlanan “Tekstil ve Ham Maddeleri...

Trützschler depremden etkilenen Türk meslektaşlarının yanında

Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgelerinde servis lokasyonları bulunan...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma

Teknik TekstillerVANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma

- Haber Sponsoru -

VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma ile 3D Teknik Dokuma
VANDEWIELE ile 3D Teknik Dokuma ile 3D Teknik Dokuma

Halı ve kadife dokuma makinelerinin, tafting sistemleri ve tekstil aksesuarlarının lider tedarikçisi VANDEWIELE, Almanya Frankfurt’taki Techtextil fuarında (Salon 3 Stant 28) son geliştirdiği tekstil ürünlerini ve bunlarla bağlantılı makinelerini gösterecek.

Sergilenecek yenilikler, JEC ödüllü 3D-LightTrans dokuma makinesinde dokunmuş olan, entegre kordonlu çok tabakalı dokuma paneller, omega profiller ve delikli takviyeler için daha fazla geliştirmeleri içeriyor. Diğer geliştirmeler, 3D efektler ve artan bölgesel su geçirgenliği (permeability)yaratmak için, tek parça ayakkabı dokuma alanındaki yeni tasarım olanaklarıyla ilgilidir.

Vandewiele teknolojisiyle üretilen teknik tekstil ürünlerinin tümüne (cleantech, sportech, mobiltech, intutech, protech, vb.)bir göz atmak için Techtextil 2017’ye gelin firmanın standını ziyaret edin, birbirinizin uzmanlığından esinlenin.

Bonas Si27: Ağız Açmada Yenilikçi En Üst Seri

Yeni Si27 jakar makinesi, Bonas ailesindeki en yüksek kanca kapasitesine sahip jakardır. 27.648 kancası ile rakipsiz hızla, yüksek yoğunlukta kumaş üretimini mümkün kılıyor. Önceki modele kıyasla, güç tüketimi yeni tasarlanmış bir selektor ve tahrik mekanizması tarafından düşürüldü.

Yeni selektör mekanizması tam hata teşhisi imkanı tanıyan %100 Bonas elektronik mikro selektörlere sahiptir. Tahrik sistemi de daha az titreşim ile daha hafif ve dengeli bir tahrik mekanizması ile sonuçlanacak şekilde yeniden tasarlandı. Si jakarları, bugün piyasada bulunan en yoğun jakarlardır ve aynı kanca kapasitesine sahip benzer jakarlardan %40 daha az yer tutuyor. Bazı durumlarda, bu kompakt jakarlar, üstyapı (platform) kullanılarak dokuma tezgahının üzerine doğrudan monte edilebilir.

Si Jakar serisi yüksek hızlarda yüksek kanca taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir. Eşsiz mikro selektörlerin geliştirilmesi ve teknolojisi sayesinde bugünün en hızlı, en hafif ve sınıfının en kompakt jakarı; Gücünden, sağlamlığından ve dayanıklılığından feragat etmeden yaratıldı. Si Jakar damasko; hava yastığı, ipek, giyimlik, döşemelik, ev tekstili, havlu ve duvar süsleme ürünleri gibi tüm tekstil dokumaları için ideal bir jakar makinasıdır. Yeni Si Jakar makinası bugün dokumacıların esneklik, yüksek hız, düşük işletme,  tüketim ve bakım maliyetleri; ve verimli uzun teknolojik ömrü gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler