Ana Sayfa » Eğirme » WinTape XXL : Balya İpleri İçin Otomatik Özel Sarıcı

WinTape XXL : Balya İpleri İçin Otomatik Özel Sarıcı

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

WinTape XXL : Balya İpleri İçin Otomatik Özel Sarıcı
WinTape XXL : Balya İpleri İçin Otomatik Özel Sarıcı

Oerlikon Barmag’ın, EvoTape ekstrüzyon sistemini ve otomatik WinTape sarıcıyı kapsayan şerit iplik konsepti verimlilik açısından yepyeni bir boyut sağlıyor. Düsseldorf’taki ‘K-2016’ plastik fuarında, Chemnitz merkezli şerit ve monofilament sistemler uzmanı Oerlikon Barmag yeni otomatik WinTape XXL şerit iplik sarıcısını ilk kez sergiledi.

WinTape XXL daha fazla verimli şerit iplik üretimi vaat ediyor

Balya ipleri için özel bu sarıcı, EvoTape sisteminin tam potansiyelini destekliyor. Maksimum dakikada 400 metre balya makinesi sicimi üreten cihaz, saatte 1,000kg çıktıya sahip. WinTape XXL, 300 kg ağırlığa kadar bobinleri, bir ve 2 saatlik sarma zamanında, tam otomatik olarak sarar.

Buna ek olarak, WinTaPeXXL, 100,000dtex’e kadar titer için yenilikçi bir kesme konseptiyle geliyor. Ayrıca, yüksek güvenlik standartlarında tam otomatik çalışma ve kapak garantisi bulunuyor. Bununla, balya iplerini üretirken WinTapeXXL şerit iplik sarıcısı, verimlilik ve iş güvenliği konusunda yeni bir kriter yarattı.

EvoTape&WinTape – Mükemmel İkili

İlk kez 2013 yılındaki plastik fuarında lanse edilen EvoTape ve WinTape şerit iplik çözümü çok sayıda işlemde kullanılıyor; Bu amaçla,  konsept halı astarı, jeotekstiller, tarımsal tekstiller ve geleneksel sistemlerden olduğundan daha çok suni çim üretiminde çok daha verimlilik sözü veriyor. WinTape mini sistemle birlikte EvoTape 800, ayrıca yuvarlak dokuma büyük torbalar, çuvallar için uygundur.

Tekstil Eğirme Haberleri

Marzoli ITMA Asia’da dijital ve sürdürülebilir çözümleriyle yer alacak

Eğirme sürecinde performansı optimize eden komple eğirme hatları, bileşenler ve dijitalleştirilmiş çözümlerde önde gelen tedarikçilerden Marzoli, 12-16 Haziran tarihleri...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied