20.5 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 3, 2023

Türk tekstil endüstrisi yılın ilk çeyreğinde ihracatta umduğunu bulamadı 

İTHİB tarafından yayınlanan “Tekstil ve Ham Maddeleri...

Trützschler depremden etkilenen Türk meslektaşlarının yanında

Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgelerinde servis lokasyonları bulunan...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Benninger alışılmış terbiye mantığını değiştiriyor

ITMABenninger alışılmış terbiye mantığını değiştiriyor

- Haber Sponsoru -

Kontinü yaş işleme, kesikli boyama ve lastik kord endüstrisine yönelik çözümlerde önde gelen teknolojiye sahip komple sistem tedarikçisi olmayı hedefleyen Benninger, 8-14 Haziran tarihlerinde ITMA 2023’te sürdürülebilir üretime katkı sunan en son gelişmelerini sunacak. Şirketin Salon 18’deki A201 numaralı standında yer alan çözümler arasında; yeni Benninger jet boyama makinesi Fabricmaster, kimyasal dağıtım sistemi CDS, triko için yeni Benninger-Küsters Cold Pad Batch (CPB) boyama istasyonu ve yeni Benninger yakma makinesi SingeRay bulunuyor.

Benninger, Milano’da ‘net sıfır’ üretime katkıda bulunan tüm yeniliklerini sunacak

Oldukça düşük su tüketim rakamlarına sahip yeni Benninger jet boyama makinesi Fabricmaster, daha sürdürülebilir bir şekilde kesintili boyamaya izin veriyor ve önemli ölçüde daha kısa işlem süreleri sağlıyor. Kimyasal dağıtım sistemi CDS, her türlü süreksiz ve sürekli makineye doğru, rakipsiz ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Triko için yeni Benninger-Küsters CPB boyama istasyonu, tuzsuz soğuk boyama prosesi sunuyor. CPB sisteminin merkezini ise, bu yıl ITMA Milano’da da sunulacak olan BENNINGER KÜSTERS DYPAD oluşturuyor. 2 brülör ve çift nozul şeridi ile donatılan ‘%100 Alman malı’ SingeRay yakma makinesi, mükemmel yakma efektleri, maliyet verimliliği ve homojen kalite sağlıyor.

Tekstil yaş terbiye ve jet boyama prosesleri için komple çözümler

Tüm önemli tekstil yaş terbiye süreçleri için genel çözümler sunan Benninger, dokuma ve örme kumaşların, teknik tekstillerin yanı sıra jet boyama makinelerinin, jiggerlerin ve sıvı dağıtımı, tuz ve soda külü dağıtım sistemleri ve boya personeli dağıtım sistemleri gibi eksiksiz ve entegre boyahane tedarik sistemlerinin sürekli açık en işlemlerinde uzmanlığa sahip bulunuyor. Şirketin portföyünde kostik soda geri kazanım tesisleri ve atık su ısı geri kazanım sistemleri de yer alıyor. Şirket, kapsamlı proses bilgisi ve derin mühendislik anlayışı sayesinde kaliteli müşteri hizmetleri ile yüksek kaliteli kurulumlar sağlıyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler