18.7 C
İstanbul
Salı, Mayıs 21, 2024

SASA’dan yapay zekâ uygulamaları için büyük adım

Türkiye’nin küresel çapta önde gelen polyester üreticilerinden...

Geleceği dokumak: Tekstil makineleri otomasyonunun hikayesi 

220 yıllık tekstil makineleri otomasyonu, sektörün görünümünü...

Türkiye tekstil ihracatında ABD’de ve Orta Doğu’da yükselişte

Türkiye tekstil ve ham maddeleri sektörü ocak-şubat...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Coats Digital’in GSDCost çözümü, Bu Yıl Uluslararası SaaS Ödülleri’nde Dört Ödül Kazandı 

AdvertorialCoats Digital'in GSDCost çözümü, Bu Yıl Uluslararası SaaS Ödülleri'nde Dört Ödül Kazandı 

- Haber Sponsoru -

Coats Digital, sektörde çığır açan benzersiz zaman-maliyet kıyaslama çözümü GSDCost’un bu yılın prestijli 2023 Uluslararası SaaS Ödülleri’nde dört ödül kategorisinde kazanan ilan edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Coats Digital’in GSDCost çözümü, yenilikçi özellikleri, kusursuz entegrasyonu, moda endüstrisinde önemli ölçüde devrim yaratma yeteneği ve daha işbirlikçi, şeffaf ve sürdürülebilir bir küresel moda tedarik zincirini desteklerken gerçek yatırım getirisi sağlaması nedeniyle en büyük ödüllere layık görüldü. 

Bu sene 8. yılını kutlayan SaaS Ödülleri, dünyanın her köşesindeki olağanüstü SaaS yeniliklerini takdir etmeye ve onurlandırmaya devam ediyor. Kuzey Amerika, Kanada, Avrupa, Orta Doğu ve Avustralya’ya yayılan yüzlerce şirketten katılım sağlandı. 

SaaS Ödülleri 2023 Baş Denetçisi Maneet Bansal şunları söyledi: “Mükemmelliğe olan bağlılığımızdan ve SaaS Ödülleri 2023’e yapılan başvuruları değerlendirmek için uyguladığımız titiz süreçten büyük gurur duyuyoruz. Saygın, bağımsız jüri üyelerinden oluşan panelimiz onlarca yıllık deneyime sahiptir. Microsoft, Meta ve Amazon dahil olmak üzere teknoloji endüstrisindeki en başarılı şirketlerin bazılarından. Bu uzmanlar, 54 farklı kategorideki yüzlerce başvuruyu titizlikle değerlendirmek için sayısız saatler ayırdı ve yalnızca en yenilikçi, etkili ve çığır açan SaaS çözümlerinin zirveye çıkmasını sağladı. Bugün hak eden tüm kazananları tebrik ediyoruz.” 

Coats Digital Genel Müdürü Kunal Kapur şunları söyledi: “Tek kelimeyle heyecan verici. Coats Digital’deki herkes, bu yılın dünya çapında beğenilen SaaS Ödülleri’nde yalnızca bir değil dört ödül kazanmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu ödülleri almaktan gerçekten onur duyuyoruz. Bu, GSDCost’un moda tedarik zincirini markaların, üreticilerin ve tüketicilerin yararına daha şeffaf, sürdürülebilir ve işbirlikçi hale getirme konusundaki katkısının bir kanıtıdır . Bu takdir, kendini adamış küresel ekiplerimizin, müşterilerimizin sıkıntılı noktalarını ve sektördeki zorluklarını gerçekten çözen yeni, yenilikçi çözümleri sürekli olarak geliştirmek için nasıl tüm çabayı gösterdiğinin bir onayıdır. SaaS Ödüllerinin çalışmalarımızı küresel ölçekte kabul etmesinden büyük heyecan duyuyoruz ve bu zaferler şüphesiz bizi SaaS dünyasında akla gelebilecek yetenekleri geliştirmeye devam etmek ve sektörümüz, dünya çapındaki müşterilerimiz ve tüm hazır giyim çalışanları için yeni ölçütler oluşturmak konusunda motive edecektir.” 

Coats Digital, jüri değerlendirmelerine göre dört Ödül Kategorisi kazandı Görsel Kaynak: Coats Digital

Coats Digital, aşağıdaki jüri değerlendirmelerine göre dört Ödül Kategorisi kazandı

Geliştirilmiş Üretkenlik için En İyi SaaS (ABD Harici) 

“Etkileyici bir sunum için tebrikler! Kapsamlı pazar araştırmanız, derin sektör anlayışınız ve GSDCost SaaS ile yenilikçi yaklaşımınız bu girişi öne çıkarıyor. Üretim süreçlerini kolaylaştırmak için hareket kodlarının ve önceden belirlenmiş sürelerin kullanılması, olumlu referanslar ve güçlü destekleyici kanıtlarla birleştiğinde çözümünüzün gerçek etkisini gösterir. SaaS Ödülleri’ndeki herkesten tebrikler! 

Baş Denetçi Meenakshi Jindal 

En İyi Veriye Dayalı SaaS Ürünü 

“SaaS Ödülleri 2023’te Veriye Dayalı SaaS Kategorisini kazandığı için Coats Digital’i tebrik ederiz! Coats Digital , yenilikçi çözümü GSDCost ile üretimdeki hatalı geçmiş verilerden kaynaklanan zorlukları ele alarak moda tedarik zincirinde devrim yarattı. SaaS yaklaşımları, doğru zaman ölçütleri oluşturmak için bilimsel analiz ve gerçek zamanlı veri içgörülerini kullanır; bu da verimliliğin artmasına, hataların azalmasına ve ürün kalitesinin iyileşmesine yol açar. Coats Digital’in moda endüstrisinde şeffaflık ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, onları modada veriye dayalı çözümlerin geleceğini yeniden şekillendiren gerçek bir öncü haline getiriyor. Coats Digital, SaaS Ödülleri’ndeki herkesten tebrikler!” 

Baş Denetçi Maneet Bansal 

ERP/MRP için En İyi SaaS Ürünü 

“Küresel tekstil üretim endüstrisine odaklanan Coats Digital, moda endüstrisinin üretim koluna gerçekten etkileyici özellikler sunuyor. GSDCost’un SaaS çözümü, kesin maliyet tahminleri, sağlam proje takibi ve risk değerlendirme araçları sunma konusunda açık bir yetenek sergiliyor. Sorunsuz entegrasyonu, onu işletmeler için proje yönetimi verimliliğini artırmada önemli bir varlık olarak gösteriyor. Coats Digital, SaaS Ödülleri’ndeki herkesten tebrikler!” 

Baş Denetçi Christopher Southall 

Ürün Analitiği için En İyi SaaS Ürünü 

“SaaS Ödülleri’nin Ürün Analitiği kategorisini kazandığınız için tebrikler, GSDCost! Moda endüstrisindeki maliyet ve kapasite tahminlerini dijitalleştirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımınız gerçekten dikkat çekici. Sürdürülebilirlik ve adil ücret standartlarına olan bağlılığınız takdire şayandır . Çalışmanız şüphesiz olumlu değişime yol açacak ve yeni sektör ölçütleri belirleyecektir. Tebrikler ve SaaS Ödülleri’ndeki herkesten başarılarınızın devamı için en iyi dileklerimizle! 

Baş Denetçi Yagnik Suchak 

SaaS Ödülleri Operasyon Başkanı James Williams şunları söyledi: “Coats Digital, rekabetin yüksek olduğu dört kategoride hak eden bir kazanan. Her yıl katılımcılarımızın yenilikçi çözümlerinden ve başarılarından etkileniyoruz. Başvurular iyileşmeye devam ediyor ve bu da olumlu ilerlemeyi yansıtıyor. Bu iş yazılımları ‘Oscar’ları ödül programında, günümüzün gelişen zorluklarına uyum sağlayan daha da büyüleyici yenilikler görüyoruz. 

“Bu yılın SaaS Ödülleri sona erdi ancak Bulut Çözümleri Ödülleri, Eylül ve Ekim ayları boyunca hâlâ başvuruları kabul ediyor. Ayrıca 2024’teki bir sonraki Bulut Çözümleri Güvenliği Ödüllerini de sabırsızlıkla bekliyoruz.” 

Coats Group Giyim Bölüm CEO’su Adrian Elliot şunları ekledi: “Yazılım kolumuz Coats Digital ile son derece gurur duyuyoruz. Sektörümüzün gelecekteki sürdürülebilirlik ve CSR uyumluluğu gereksinimlerini karşılamak için teknolojiye ihtiyacı var ve GSDCost kesinlikle sektör değişimi için bir katalizör. Dünyanın önde gelen iplik üreticisi olarak bu ödüller, aynı zamanda dünyanın önde gelen moda teknolojisi sağlayıcısı olma yolunda da ilerlediğimizi gösteriyor. GSDCost , markaların ve üreticilerin daha işbirlikçi, şeffaf ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için bulutun gücünden yararlanarak Uluslararası Standart Zaman Karşılaştırmalarını oluşturmasına ve optimize etmesine olanak tanıyan tek çözümdür. İşimizin her düzeyinde yeniliğe kendimizi adadık ve GSDCost bunun kanıtıdır. Seamworks Cloud’un (bir iplik hesaplama aracı) ve yeni Adil Ücret aracımızın GSDCost’ta kullanıma sunulmasının , küresel hazır giyim imalat sektöründe çalışan tüm insanlara daha adil bir geçim ücreti sağlanmasında ayrıca önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz . GSDCost ile fırsatlar çok büyük ve bir bütün olarak sektörde olumlu bir fark yaratabileceğimizi biliyoruz. Önümüzde çok heyecan verici zamanlar görüyoruz.” 

Kuzey Amerika, Kanada, Avrupa, Orta Doğu ve Avustralya’yı kapsayan yüzlerce kuruluştan katılım alındı. Kazananların tam listesini burada bulabilirsiniz.

SaaS Ödülleri, yazılım mükemmelliğinin tanınmasını sürdürmek için 2024’te yeni bir iş yazılımı programıyla geri dönecek. 

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler