11.6 C
İstanbul
Cumartesi, Aralık 3, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Türk tekstil ihracatında artış oranları azalmaya devam ediyor

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB)...

Tekstil endüstrisinde beklentiler olumsuza döndü

Eski adıyla ITMF Corona Anketi olarak bilinen...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

ColorGATE, Productionserver 22 baskı işlemini geliştiriyor

BaskıColorGATE, Productionserver 22 baskı işlemini geliştiriyor

- Haber Sponsoru -

20 yılı aşkın deneyimiyle dijital baskı ve renk yönetiminde uzman ColorGATE, Productionserver 22 ile müşterilerine büyüme potansiyeli yüksek olan endüstriyel dijital baskı pazarında avantaj sağlıyor. Firma renk yönetimi, RIP ve veri oluşturma çözümü sunan Productionserver ürün ailesinin en son sürümünü, 31 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek FESPA Global Print Expo 2022 fuarında sergileyecek. ColorGATE, müşterileri ve partnerleri için 1.2 A49 numaralı stantta trendleri ve gelecekteki projeleri tartışmak için bir temas noktası sağlayacak.

Productionserver 22 yeni özellikleriyle baskı süreçlerini iyileştiriyor

ColorGATE’in 25 yıllık deneyime dayanan ve 19.000’den fazla kurulumu bulunan Productionserver çözümü 1.800’den fazla baskı sistemini destekliyor. Ürün ailesinin yeni sürümü, kapsamlı bir REST API arayüzü aracılığıyla tekstil, yüzey dekorasyonu, seramik, ambalaj ve geniş formatlı baskı uygulama alanlarında otomatik üretime olanak tanıyor. REST API, örneğin e-Ticaret uygulamaları veya MIS sistemleri ile ağ bağlantılı üretim için otomatik ve web tabanlı iş akışları için bir arayüz sağlıyor. Baskı işleri ve ayarlar bu arayüz üzerinden otomatik olarak Productionserver’a aktarılabilirken, mevcut baskı sistemlerini ve durumlarını sorgulamak da mümkün oluyor. ColorGATE ayrıca yeni sürüme, dekor üreticilerinin en dar toleranslarda yüksek kaliteli baskıların üretimini tam otomatik olarak uygulayabilmeleri için Renk Düzeltme Döngü Modülü’nü de ekledi.

ColorGATE, Productionserver 22 baskı işlemini geliştiriyor

Productionserver 22, ahşap dokular, nakış efektleri, sanat reprodüksiyonları ve Braille gibi gerçekçi dokuları uygun baskı sistemlerinde basmak için kullanılabilen yeni bir 2.5D teknolojisi içeriyor. Burada tasarımın renk bilgisine ek olarak yükseklik bilgisi ve isteğe bağlı olarak parlaklık bilgisi Productionserver’a aktarılıyor. Bu bilgiler, renksiz veya beyaz boyanın tekrar tekrar uygulanmasıyla somut bir yapı oluşturulacak şekilde katman katman baskı sistemi için hazırlanıyor.

ColorGATE, PDF dosyalarını işlemek için Adobe PDF Print Engine’in en son sürümlerini kullanıyor. Bu ise, özellikle asetatlar, üst baskı efektleri, spot renkler ve bindirme için Adobe’nin en yeni tasarım uygulamalarıyla uyumluluk sağlıyor. Ayrıca firma, tek seferlik satın alma modeline ek olarak artık tüm Productionserver sürümleri için bir abonelik modeli sunuyor; bu modelle, kullanıcının teknik destek ve bakım dahil olmak üzere eksiksiz bir çözümü uygun, sabit aylık tutarlarda almasına imkan tanıyor.

Productionserver 22 pazardaki birçok baskı sistemini destekliyor

Productionserver 22, HP Latex 700 ve 800 serisi, OKI Pro 9000 serisi, talep üzerine etiket üretimi için OKI Pro 1040/1050, swissQprint Karibu, Kornit Atlas Max ve aeoon Maikuro dahil olmak üzere birçok güncel baskı sistemini destekliyor. Yeni sürüm ayrıca Ricoh, Brother ve Epson’un popüler direkt giysiye baskı makineleri için DTF (‘dijital transfer film’ veya ‘doğrudan filme’) baskı desteğini de içeriyor.

Productionserver 22’nin çıkış tarihinde Value Pack’i geçerli olan tüm kullanıcılar yeni sürüme ücretsiz olarak sahip olabilecek. Ürün versiyonuna bağlı olarak, yeni müşteriler Productionserver’ı doğrudan ColorGATE’ten, ColorGATE’in OEM partnerlerinden biri aracılığıyla veya küresel bir yetkili satış partneri ağından edinebilecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler