Ana Sayfa » Güncel » Com4® İplik Semineri 2017’de İsviçre’de Organize edilecek

Com4® İplik Semineri 2017’de İsviçre’de Organize edilecek

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Com4® iplik semineri, 5 ve 6 Ekim 2017 de Winterthur’da (İsviçre) düzenlenecek. Seminerde, Rieter ve Uster Technologies AG uzmanları, iplik tüccarlarına ve sonraki işlemcilere günlük tekstil faaliyetleri hakkında bilgi verecek. Seminerin odak noktasında, ipliklerin özellikleri ve bu özelliklerin kumaş üzerindeki etkisi yer alacak.

İplikler bir kumaşın özelliklerini belirler. En uygun ipliği seçmek isteyen biri kişi, konu ile ilgili bilgiye ihtiyaç duyar. Bu nedenle 2017 Com4® iplik seminerinde, Rieter ve USTER uzmanları gerekli tekstil teknik bilgisini sunacak, ipliklerin ve kumaşların dünyasına ilişkin bilgi verecek.

İplik Semineri: İlgi çekici uzmanlık

İplik Semineri : Rieter ve Uster temsilcileri önemli bilgiler verecek.
İplik Semineri : Rieter ve Uster temsilcileri önemli bilgiler verecek.

Rieter, seminer katılımcılarına sadece dört farklı eğirme teknolojisini göstermekle kalmayıp, aynı zamanda bu ipliklerle deneyim kazanma imkânı da sunuyor. Bu teknolojilerle eğrilen iplikler yapılarında belirgin farklılıklar gösteriyor ve bu farklılıkları kumaşa da yansıtıyorlar. Bu farklılıklar, örneklere dokunulduğunda ve birbirleriyle karşılaştırıldığında katılımcılar tarafından açıkça görülecek.

Kalite verilerini anlama ve yorumlama

İplik satın alırken belirleyici kalite verilerini bilmek ve anlamak son derece önemlidir. USTER’den bir uzman, seminerde detaylı bilgi verecek ve verilerin yorumlanmasına yardım edecek. Tekstil test cihazlarının lider üreticisi olan USTER, tekstil kalitesi profillerini oluşturmak için geniş bilgi birikimi ve araçlar sunuyor.

Kayıt

Com4® iplik semineri İngilizce olarak gerçekleştirilecek. 08 Eylül 2017 tarihine kadar aşağıdaki adresten kayıt yaptırabilirsiniz: www.rieter.com/index.php

Rieter, Çin ve Hindistan’da da Com4® iplik seminerleri düzenliyor.

Fuar Haberleri

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021,...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied