Ana Sayfa » Dokuma » DTG 2019’da Picanol Bangladeş Pazarına Seslenecek

DTG 2019’da Picanol Bangladeş Pazarına Seslenecek

Picanol, 16. DTG - Dhaka Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri Fuarı’na katılacak. DTG 2019, 9-12 Ocak 2019 tarihlerinde Bangladeş’in başkenti Dhaka’da gerçekleştirilecek ve Picanol ajansı Spintex Technology’nin standında (Stant 7-126) yer alacak.

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

DTG 2019'da Picanol Bangladeş Pazarına Seslenecek
DTG 2019’da Picanol Bangladeş Pazarına Seslenecek

Bangladeş, son on yılda Picanol için çok önemli bir pazar oldu. Picanol, Bangladeş pazarının en önemli dokuma makinesi tedarikçisi olmaktan gurur duyduğunu duyurdu. Bunun, eksiksiz ve rekabetçi ürün portföyünün yanı sıra birinci sınıf hizmet kombinasyonu sayesinde mümkün olduğu belirtildi.

DTG 2019 ‘da rapier ve airjet dokuma çözümleri

Ana yatırımlar denim, ağır kumaşlar, gömleklik ve çarşarf kumaşlar alanında yapılıyor. Picanol bu uygulamalar için hem rapier (OptiMax-i, TerryMax-i) hem de airjet dokuma makineleri (OMNIplus Summum ve TERRYplus Summum) sunuyor. Picanol, bu çözümlerle müşterilerine ve pazara bağlı olduğunun altını çiziyor.

Picanol birkaç yıldan bu yana bölgede yerel temsilcisi Spintex Technology tarafından temsil ediliyor. Çok iyi organize olmuş olan bu mümessil, eğitimli teknisyenler havuzu aracılığıyla, mükemmel yerel servis ve yedek parça ve Weave-Up paketleri için satış sonrası mükemmel bir servis sunuyor. Yılda en az bir kez, tüm teknisyenler en son geliştirmeler hakkında eğitim almak için Belçika’daki Picanol genel merkezine gidiyor.

Picanol, ‘Birlikte Büyüyelim’ sloganı ile, uzun yıllar boyunca Bangladeşli Tekstil Fabrikalarına ürünlerini ve mükemmel hizmetini sunmayı hedefliyor.

OptiMax-i geleceğin dokumasını sunuyor

Hedefiniz çok yönlü ve üretken bir dokuma ise, üstün ve geleceğe dönük OptiMax-i ile gerçek katma değerden emin olabilirsiniz. OptiMax-i, pazarınızda zirveye ulaşmanız için tüm olanakları sunuyor. Her yeni fırsat için hazır. Optimum kumaş kalitesini garanti eder. Minimum enerji tüketimi ile sınıfının en iyisidir. Değerli zamanı optimize eder. Ve yaratıcılığınızı açığa çıkarmak için alan yaratır.

DTG 2019 ‘da sunulacak olan OptiMax-i 190 ila 540 cm arasında değişen dokuma tarağı genişliklerine sahip. Dahası, optimize edilmiş rapier hareketi sayesinde, Kılavuzlu Kancalı Sistem ile pazardaki en hızlı ve Free Flight (Serbest Hareket) Sistemi ile ayrıca çok yönlü bir dokuma makinesidir.

OptiMax-i ile aynı yüksek performanslı dokuma teknolojisine dayanan TerryMax-i, pazarında zirveye çıkmak için tüm olanakları sunuyor.

Tekstil Dokuma Haberleri

Groz-Beckert yeni ürünleriyle ITMA Asia’da

Geçen yıl pandemi nedeniyle bu yıla ertelenen ITMA Asia + CITME fuarı 12-16 Haziran tarihleri arasında Şanghay’daki Ulusal Fuar...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied