23.7 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Epson esnek ve sürdürülebilir baskı sorularını yanıtlayacak

ITMAEpson esnek ve sürdürülebilir baskı sorularını yanıtlayacak

- Haber Sponsoru -

Tekstil üzerine dijital baskı tekniklerinin öncülerinden Japonya merkezli Epson, 19. ITMA fuarında Salon 7’deki B206 standında tekstil pazarına yönelik en son ve en yenilikçi gelişmelerini ve çözümlerini tanıtacak. ITMA 2023, Epson’un giderek daha sürdürülebilir tekstil üretim süreçlerine geçişin son derece esnek çözümlerle bugünden nasıl uygulanabileceğini kamuoyuna göstereceği bir etkinlik olacak. Yüksek performans ve kullanım kolaylığını bir araya getirebilen bu çözümler sayesinde şirket, fuar boyunca mümkün olan en geniş müşteri yelpazesine benzersiz bir değer ve hizmet düzeyi garanti etmek için en yenilikçi gelişmeleri sunacak. Epson standında ziyaretçiler, en son pazar trendlerini karşılayabilen, giderek daha esnek ve sürdürülebilir çözümler adına şirket teknolojisinin geldiği son noktayı ilk elden deneyimleyebilecekler.

Epson esnek ve sürdürülebilir baskı sorularını yanıtlayacak

Epson teknolojileri daha sürdürülebilir tekstil baskının yolunu gösteriyor

Epson Como Baskı Teknolojileri Ticari Direktörü Paolo Crespi, Monna Lisa baskı makinesi serisiyle yaratılmasına katkıda bulundukları DTF pazarından süblimasyon çözümlerine kadar, Epson’un her zaman herhangi bir pazar segmenti için yüksek kaliteli tekstil baskı sektöründe ideal teknolojik ortak olarak görüldüğünü belirtti. Crespi sözlerine şöyle devam etti: “Taahhüdümüz, müşterilerimize her türlü ihtiyaca cevap verebilecek son derece esnek çözümler sunmaktır, ancak aynı derecede güçlü bir şekilde, tekstil endüstrisi tedarik zincirinde farkındalık yaratma ve üretim sürecinde sürdürülebilir uygulamaların kullanımına dahil etme sorumluluğunu da hissediyoruz. Bunu da pazara sürekli olarak bu yönde çözümler sunarak yapıyoruz.”

Epson, tekstil baskısına yönelik çözüm yelpazesini sürekli olarak yenilemeye ve genişletmeye odaklanıyor ve müşterilerine, azaltma işlemlerinden yeni elyafların kullanımına kadar yeni yaklaşımların denenmesini isteyen, giderek daha talepkar ve rekabetçi bir pazarın ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Epson’un çözümleri, her gün hem büyük hem de küçük partiler halinde ve çeşitli tekstil türleri üzerinde basit ve karmaşık baskılar elde etmeye olanak tanıyacak kadar çok yönlülük ve esnekliğe sahip bulunuyor. Şirket, bir süredir kendi baskı çözümleriyle çevresel etkiyi azaltma, su, enerji ve CO2 eşdeğeri emisyon tüketimini en aza indirme gereklilikleriyle yüzleşme ve bunları ele alma konusunda ön planda yer alıyor.

Epson’un küresel sürdürülebilirlik stratejisinde merkezi bir role sahip olan Monna Lisa serisi, uluslararası etkinlikte öncü bir rol oynayacak. Monna Lisa’nın sahip olduğu özellikler müşterilerin üretimi sürdürmelerine yardımcı oluyor. Bunlar arasında seçilebilir kanal yapılandırması, yüksek doğruluk, PrecisionCore baskı kafası dizilişi, mürekkep yönetimi, sürekli kırışıklık kontrolü ve kafa temizleme, RGB otomatik dengeleme, kumaş besleme sistemi yer alıyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler