23.2 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Tekstil sektöründe beklentiler ilk kez düşüşte

Mayıs 2021’den bu yana firmalarla iş durumları,...

Ulucak Höyüğü ve tekstilde geleneğin keşfi

M.Ö. 6800 yıllarına uzanan geçmişiyle en eski...

Archroma ve Huntsman Textile Effects birleşiyor

Sürdürülebilir özel kimyasallar ve çözümlerde önde gelen...

Avrupa tekstil sektörü enerji krizi karşısında alarmda

Rusya ve Ukrayna savaşı ile birlikte doğal...

ATA Freight tekstile özel lojistik çözümler sunuyor

Yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri...

Kordsa yılın ilk yarısında 61 milyon dolar net kar elde etti

Lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme çözümlerinin güçlü...

Groz Beckert IDEA’daki standını AR teknolojisiyle zenginleştiriyor

Teknik TekstillerGroz Beckert IDEA’daki standını AR teknolojisiyle zenginleştiriyor

- Haber Sponsoru -

Groz-Beckert, 28-31 Mart tarihleri ​​arasında ABD, Miami’deki IDEA 2022’de Keçeleme ve Taraklama ürün gruplarını tanıtacak. Groz-Beckert uzmanları nonwoven üretimi için en son ürünleri ve çözümlerini, Miami Beach Kongre Merkezi’ndeki 1420 numaralı standında ziyaretçileriyle buluşturacak. Her üç yılda bir gerçekleşen IDEA fuarı, uluslararası nonwoven ve teknik tekstiller endüstrileri için en önemli fuarların başında geliyor.

Groz-Beckert su jetli bağlama, iğneleme, tüm keçe ürün grubu ve nonwoven endüstrisi portföyü hakkında kapsamlı bilgileri ziyaretçilere sunacak. Firma standında, HyTec® P su jeti şeritlerini sergileyecek. Diğer su jeti şeritlerine kıyasla önemli ölçüde daha yüksek dayanıklılık ile karakterize edilen ve bu nedenle çizilmelere karşı mükemmel direnç sunan HyTec® P jet şeritlerine yer verecek.

Geleneksel iğneleme alanında, patentli GEBECON® keçeleme iğnesi, fuarda Groz-Beckert’in öne çıkan bir diğer ürünü olacak. Eşsiz geometrisi sayesinde yüksek esneklikle optimize edilmiş bükülme direnci sunan GEBECON®, Artırılmış Gerçeklik (AR) kullanılarak stantta detaylı olarak görüntülenebilecek.

Groz Beckert IDEA’daki standını AR teknolojisiyle zenginleştiriyor

Groz-Beckert yeni metalik tarak garnitürü yelpazesi ve daha fazlası IDEA 2022’de

Keçeleme ürün grubunun stantında, bilgilerin koruması ve gelişmiş iğne lojistiği dahil birçok avantajı müşteriler için sunulacak. Ayrıca ziyaretçiler, Almanya’nın Albstadt kentindeki Groz-Beckert Teknoloji ve Geliştirme Merkezi’ndeki (TEZ) teknoloji tesisi aracılığıyla sanal bir tura da çıkabilecek. Bu şekilde, kesikli elyaf iğneleme hattını (SVL) yakından deneyimleyebilecekler. Groz-Beckert’in ürün geliştirmenin yanı sıra ürün ve süreç optimizasyonuna nasıl yardımcı olabileceğini görebilecekler.

Groz-Beckert InLine tarak garnitürü serisi, IDEA’da Taraklama ürün grubunun ana odak noktasını oluşturuyor. Firma, yeni ve patentli bir üretim yöntemi sayesinde, nonwoven endüstrisi için geliştirilmiş işlem güvenilirliği ve daha uzun çalışma süresi sunan yeni bir metalik tarak garnitürü yelpazesi geliştirdi. Aynı zamanda yeni üretim yöntemi, çevre dostu ve kaynak tasarrufu sağlayan üretimin kurumsal ilkelerini de yansıtıyor.

Tarak garnitürleri, tel uçları çok hassas bir şekilde sertleştirilmiş olup, 1,3 milimetrelik azaltılmış dip yüksekliği ve çapaksız tamamen pürüzsüz yüzeyler üretilmektedir. Stantta yer alacak bir sergi, bunun geleneksel üretim yöntemlerinden ne kadar farklı olduğunu vurgulayacak ve yeni Groz-Beckert InLine tarak garnitürleri ile önceki nesil arasında etkileyici bir karşılaştırma gösterecek.

Fuarda yer alacak diğer bir çözüm olan SiroLock™ plus çalışıcı ve penyör tarak teli, Groz-Beckert InLine garnitür serisinin ilk özel geometrisi olarak geliştirildi. Groz-Beckert InLine tarak garnitürlerinin avantajlarına ek olarak, SiroLock™ plus, daha etkili bir elyaf çekme, kontrol ve transfer ile öne çıkıyor. SiroLock™ plus’ın arkasındaki işlevsellik ve çalışma prensibi, AR ile IDEA ziyaretçileri tarafından deneyimlenebilecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler