Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » Groz-Beckert, Nonwoven Çözümleriyle Techtextil India 2019’da

Groz-Beckert, Nonwoven Çözümleriyle Techtextil India 2019’da

Techtextil India 2019 fuarına katılacak olan Groz-Beckert, Hindistan ve bölge pazarlarına teknik tekstiller ve nonwoven üretimine dönük çözümlerini sergileyecek. Firma standında keçe ve tarak ürün segmenti ürünleri ve yenilikleri yer alacak.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Groz-Beckert Nonwoven Çözümleriyle Techtextil India 2019'da
Groz-Beckert Nonwoven Çözümleriyle Techtextil India 2019’da

Groz-Beckert nonwoven çözümleriyle Techtextil India 2019’da. İki yılda bir Hindistan’ın Mumbai şehrinde düzenlenen Techtextil India fuarı bu yıl 20-22 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Teknik tekstil çözümlerini sergileneceği fuarda Groz-Beckert, 5. Salondaki B-55 numaralı standında keçe ve tarak ürünlerini sunacak.

Groz-Beckert keçe ürün segmentinde, ‘dur’ denilen patentli bir üretim süreci ile birleştirilen yeni temel malzemesini sunacak. Yüksek aşınma direnci ve gelişmiş korozyon (bozulma) direnci, tüm dünyadaki Groz-Beckert müşterileri için halı hazırda çözüm sağlıyor. Şirket, yakında ‘dur’ versiyonunu tüm ürün yelpazesine yaymayı planlıyor. Techtextil India’da ziyaretçiler şimdi ve gelecekte gerçekleşecek olan kazançları öğrenebilecekler. Geleneksel nonwoven endüstrisinde, Groz-Beckert’in GEBECON® keçe iğnesi, nihai ürünün yüzey kalitesi ve optimize edilmiş iğneleme parametreleri ile ilgili avantajlar sağlar. Fuarda ziyaretçilere, bu iğnenin kesitli patentli şekli hakkında bilgi verilecek ve iğnenin insan büyüklüğünde bir modeli sunulacak.

Şirket ayrıca Spunlace müşterileri için de hazırda bir sunuma sahip. Büyük, son derece etkili gücü ve mükemmel bağlanma ile kesin homojen jet oluşturmayı kombine eden Groz-Beckerts HyTec® P jet şeridi en iyi üretkenliği, kaliteyi ve verimliliği sağlıyor. Geleneksel jet şeritleriyle karşılaştırıldığında, yeni malzeme üretimde daha uzun kullanım süresine neden olan çok daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Geleneksel jet şeritleriyle karşılaştırıldığında, HyTec® P jet şeridinin esneklik sınırının çok daha yüksek olması plastik deformasyona karşı 3 kat daha fazla koruma sağlıyor.

Tarak ürün segmenti ile Groz-Beckert, nonwoven endüstrisi için portföyünü tamamlıyor. Techtextil India’da ziyaretçiler, farklı diş geometrilerini doğrudan karşılaştırabilecek: Taşıyıcı ve çalıştırıcı tarak telleri SiroLock® ve EvoStep®, örneğin, gelişmiş elyaf kontrolü ve tülbent kalitesi sağlıyor. SiroLock®, taraklama performansının iyileştirmelerinde etkileyiciyken, EvoStep® donanımı da hammadde tasarrufunun üstünde duruyor. SiroLock® taşıyıcı ve çalışıcı silindirleri için tam çelikten bir set olup, diş tepesinin altındaki belirgin bir bölüm ile ayırt edilebilmektedir.

SiroLock® plus ile daha fazla kalite daha fazla üretkenlik

Bu yılın başlarında Frankfurt’ta düzenlenen Techtextil’deki Groz-Beckerts sunumuna ek olarak, Mumbai’ye gelecek olan ziyaretçiler yeni taşıyıcı ve çalıştırıcı tarak teli SiroLock® plus hakkında bilgi edinme olanağına sahip olacak. Groz-Beckert InLine donanım serisindeki bu ürün, interlock donanımın azaltılmış rib yüksekliği (1,3mm) ile hassas donanım dişlerinin iyileştirilmiş gücü ve daha da optimize edilmiş bir diş geometrisini birleştiriyor. Metalik SiroLock® donanımı ile karşılaştırıldığında SiroLock® plus, daha yüksek ve verimli elyaf çekimi, kontrolü ve daha fazla çıktı sunuyor. Bu yeni özellikler ince viskon elyaflarının taranmasında sadece düşük elyaf uçuntusunun sağlanmasında etkili değildir; ayrıca daha yekpare ve homojen bir tülbent sağlıyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

Covestro geri dönüşümlü malzemeleri CMF tasarım ile güzelleşecek

Sürdürülebilirlik konusu, en fazla çevre kirliliğine sebep olan sektörlerden birisi olan tekstil endüstrisinin gündeminde ön sıralarda yer alıyor. Döngüsel...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied