Hesabım

Ana Sayfa » ITM » Gualchieri e Gualchieri fantezi ipliği yeniden tanımlamaya geliyor

Gualchieri e Gualchieri fantezi ipliği yeniden tanımlamaya geliyor

Gualchieri e Gualchieri geniş iplik makinesi yelpazesinde üretilen iplik numunelerini ve fazlasını ITM 2022’de sergileyecek.

Emirhan Çiloğlu
Emirhan Çiloğluhttps://www.textilegence.com
Mahmut Emirhan Çiloğlu, İstanbul’da Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamış, sonrasında da İstanbul Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı lisans bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 2021 itibari ile Textilegence’da pazarlama ve dış ilişkiler sorumlusu olarak görev almaya başlayan Çiloğlu, kurumsal iletişimin güçlendirilmesine katkı sağlamaktadır.

Dünyanın önde gelen tekstil makine üreticilerinden Gualchieri e Gualchieri & C. S.r.l. 14-18 Haziran tarihleri arasında ITM 2022 fuarında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Fantazi iplikler, teknik iplikler, özel iplikler ve şönil iplikler için makine üretimi gerçekleştiren firma, bunlarda üretilen iplik örneklerinin yanı sıra detaylı kataloglarını da Salon 7, 711B’de Türkiye temsilcileri Teksel Tekstil standında sergileyecek. Textilegence’a konuşan Gualchieri e Gualchieri Satış Direktörü Marta Zannoni uzun zaman sonra sektörle yüz yüze buluşacak olmanın heyecanıyla fuarı dört gözle beklediklerini anlattı.

Fuarların, mevcut müşterilerle ve yeni potansiyel müşterilerle tanışmak için her zaman iyi bir fırsat olduğunu belirten Zannoni; “Son 2 yıldır pandemi nedeniyle toplantılar sadece dijital platformlar üzerinden yapılabiliyordu ancak bu yüz yüze görüşmeyle aynı etkiye sahip değil. Dolayısıyla pandemi sonrası bu ilk fuar müşterilerimiz için olduğu kadar bizim için de çok şey ifade ediyor” dedi.

Gualchieri e Gualchieri Satış Direktörü Marta Zannoni

Gualchieri e Gualchieri, makinelerini ‘Yarn G Lab’ ile Endüstri 4.0’a entegre ediyor

Marta Zannoni fuarda makinelerinin yer almayacağını ancak makinelerinde üretilen birçok iplik numunesini, bunların potansiyellerini ve rakipleri karşısındaki avantajlarını göstermek için sergileyeceklerini açıkladı. Zannoni; “Detaylı kataloglarımız da aynı şekilde standımızda bulunacak. Örme, el örgüsü, konfeksiyon kumaşları, döşemelik kumaşların yanı sıra teknik uygulamalarda kullanılacak her türlü fantazi ipliği üretmek için geniş bir makine yelpazesine sahibiz. Ayrıca makinelerimizde özel örme iplikler ve şönil iplikler de üretilebiliyor” diye konuştu.

ACIMIT üzerinden Yeşil Sertifikalı olan Gualchieri e Gualchieri makineleri, aynı zamanda Endüstri 4.0 entegrasyonuna da hazır bulunuyor. Ayrıca hem Android hem de IOS’tan herkesin ücretsiz olarak indirebileceği ve aynı zamanda PC için de mevcut olan Yarn G Lab adlı bir uygulama geliştirdiklerini aktaran Zannoni; “Bu, teknisyenlerin yeni fantazi iplikler geliştirmelerine yardımcı olur ve ayrıca müşterilerimizin makinelerimizi herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden yönetmesine, kontrol etmesine ve izlemesine olanak tanır” dedi.

Gualchieri e Gualchieri tüm üretim sürecini şirket içinde gerçekleştiriyor. Teknik departman, modern CNC takım tezgahları ile donatılmış atölyede makinelerin özel tasarımıyla ilgileniyor ve makinelerin mekanik bileşenlerinin çoğu burada üretiliyor. Son olarak montaj bölümünde makinelerin sevkiyat öncesi montajı yapılarak testleri tamamlanıyor. Firma ayrıca yedek parça servisi ve satış sonrası destek konusunda da müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyor.

ITM 2022 Fuarı katılımcılarıyla irtibata geçmek veya sizde ITM 2022 Fuarı'na katılım haberinizi yayınlatmak  isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.


    Daha Fazla ITM 2022 Katılım Haberi