Ana Sayfa » Fuarlar » Intertextile Apparel 2021 sonbahar edisyonu hibrit çözümlerle geliyor

Intertextile Apparel 2021 sonbahar edisyonu hibrit çözümlerle geliyor

Fiziksel olarak gerçekleşecek Intertextile Apparel 2021 yılı sonbahar edisyonu, ayrıca dijital ve hibrit çözümler de sunacak.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Pandemi nedeniyle alınan önlemler ve kapanmalar süresince, çevrimiçi iletişim ve görüntülü toplantılar etkileşimin sürdürülmesi için benimsenen başlıca yöntemler oldu. Hala daha yüz yüze etkileşimin pek çok uluslararası fuar katılımcısı için mümkün olmadığı bu günlerde, hazır giyim kumaşlar ve aksesuarları fuarı Intertextile Apparel 2021 sonbahar edisyonu, fiziksel etkinlikle aynı zamanda hem alıcılar hem de ziyaretçiler için bir dizi hibrit ve çevrimiçi çözümle geliyor. Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Sonbahar Edisyonu  25–27 Ağustos tarihleri ​​arasında, Intertextile Shanghai Home Textiles – Sonbahar Edisyonu, Yarn Expo Sonbahar, CHIC ve PH Value ile birlikte Şanghay Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

Fuarın önceki iki edisyonunda hali hazırda deneyimlenmiş olan dijital hizmetler, global tekstil endüstrisini her katılımcıya ve alıcıya uygun çözümlerle sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayacak. Bu sayede Intertextile Apparel 2021 yılı sonbahar edisyonu kişilerarası bağlantı, iletişim ve iş eşleştirmesini teşvik etmenin yanı sıra, katılımcıların ticari etkileşimlerini sürdürebilmelerine olanak sunacak. 

Intertextile Apparel 2021: Hibrit Fuar Paketi ile sınırlar aşılıyor

Seyahat kısıtlamaları nedeniyle yüz yüze katılım gösteremeyecek uluslararası şirketler için bir çözüm olarak geliştirilen Hibrit Fuar Paketi, katılımcılara verimli bir fuar deneyimi yaşatacak. Yerinde sergileme özelliğiyle diğer dijital ticaret fuarlarından farklılaşan bu çözümde, katılımcılara özel hibrit vitrin alanında bulunan bir yerinde stant tahsis edilecek. Böylece alıcılar ürünleri birebir inceleme şansı bulacak. Ayrıca stantta, ek ürün teşhiri için katılımcı tarafından sağlanan video materyalini görüntülemek için AV ekipmanı bulunacak. 

Fuarda ziyaretçiler ve hibrit katılımcılar arasında anında bir iletişim sağlamak için QR kodları kullanılacak. Yerinde alıcılar stantta görüntülenen QR kodlarını tarayarak bir kaynak bulma platformuna yönlendirilecekler. Ayrıca alıcılar hibrit katılımcıların ürünlerini ve profilini görüntüleyebilirken aynı zamanda favori ürünlerini işaretleme, talep/sipariş formları gönderme ve tedarikçiye doğrudan kişiselleştirilmiş kaynak bulma sayfasından mesaj atma işlemlerini de gerçekleştirebilecekler. 

Intertextile’in hibrit hizmetleri arasında katılımcılar için etkinlik öncesi web semineri tanıtımları da bulunuyor. Katılımcı firmalar, fuar öncesinde marka görünürlüğünü artırmak için fuar öncesi planlanan web seminerleri aracılığıyla öne çıkan ürünlerini tanıtma fırsatına sahip olacak. 

Intertextile Apparel 2021 sonbahar edisyonu hibrit çözümlerle geliyor

Connect PLUS: iş eşleştirme platformu

Intertextile Apparel 2021 sonbahar edisyonundaki dijital çözümler arasında, popüler çevrimiçi iş eşleştirme platformu Connect PLUS da yer alıyor. AI teknolojisi ile çalışan Connect PLUS, belirli kaynak bulma kriterlerine bağlı olarak potansiyel uygun iş eşleşmeleri öneriyor. Ayrıca kullanıcılar, platform üzerinden, gösterim öncesi, sırasında ve sonrasında görüntülü toplantılar planlayabilirken, potansiyel iş ortaklarına mesaj gönderebiliyor. 

Tüm çevrimiçi ve yerinde katılımcılar için erişilebilir olan fuarın mobil uygulaması, Intertextile’in potansiyel alıcı veri tabanını tedarikçilerle bağlamak için tasarlanmış hepsi bir arada bir platform sunuyor. Katılımcılar, anında mesajlaşma özelliği ile iletişimi başlatabilecek alıcılarla etkileşim kurmak için “Haber Akışı” özelliğini kullanabiliyor. Böylelikle erken davranarak ürün bilgilerini alıcılara iletebiliyor. 

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Sonbahar Edisyonu katılımcıları, yerinde seminerlerin ve ürün sunumlarının canlı akışını destekleyecek ve öne çıkan videoların depolanabileceği bir canlı yayın platformundan da faydalanabilecek. Seminerler/sunumlar fuardan sonra da izlenebilecekken, ayrıca daha fazla potansiyel alıcıya ulaşmak için sosyal medya platformlarında özellikle öne çıkan noktalar paylaşılacak. 

Bossa geri dönüştürülmüş ürünleriyle fuarda yer alacak

Geri dönüştürülmüş pamuk, geri dönüştürülmüş PET, organik pamuk, doğal elyaflar ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi ile Türkiye’den Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri (TAS) fuarda yer alacak.  

Sıfır atık yaşam döngüsü geliştiren ve R-PET projesi için r-PET ve geri dönüştürülmüş pamuk elyafları kullanarak %100 yüksek kaliteli geri dönüştürülmüş denim üreten Bossa, 7.2-E41 numaralı standında ziyaretçileriyle buluşacak. İsrail’den NILIT Ltd, İsviçre’den tide ocean SA ve Hong Kong’dan Yagi & Company (HK) Ltd de doğa dostu çözümleriyle fuara katılacak diğer markalar arasında bulunuyor. 

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Bahar Edisyonu 17-19 Mart tarihleri arasında 17 ülke ve bölgeden yaklaşık 2,600 katılımcıyı ve 80,553 alıcıyı ağırlamıştı. Fiziksel fuarda ayrıca katılımcılara online ve hibrit çözümler de sunulmuştu. 

Fuar Haberleri

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021,...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied