25.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

ITM’de inovasyonun adresi Trützschler Group standı olacak

EğirmeITM’de inovasyonun adresi Trützschler Group standı olacak

- Eğirme Haber Sponsoru -

ITM 2024 ziyaretçileri, 4-8 Haziran tarihlerinde İstanbul’da Trützschler Group’un iplik, tarak garnitürleri ve nonwoven makine ve teknolojilerini içeren en son yeniliklerine tanık olacak. Firmanın Salon 7’deki 714A numaralı standında, fuar boyunca daha verimli ve sürdürülebilir süreçler sağlayan müşteri odaklı tüm çözümler keşfedilebilecek.

İplikhaneler için en son dijital teknolojiler

Trützschler Spinning, taraklama, cer ve penye alanındaki en son gelişmeleri sektörle buluşturacak. Tüm yenilikler, elyaf işlemedeki temel müşteri ihtiyaçlarına yönelik geliştiriliyor: yüksek verimlilik, daha sürdürülebilir ham madde kullanımı ve akıllı otomasyon. Ayrıca Trützschler ekibi iplikhaneler için tasarlanan en son dijital teknolojileri de sunacak. Özellikle stantta TC 30i tarağının ve entegre cer makinesi IDF 3’ün tam boyutlu bir gösterimi yer alacak. Ziyaretçiler ayrıca dünyanın ilk 12 kafalı penye makinesi olan TCO 21XL’i keşfetme fırsatına da sahip olacak.

Trützschler Card Clothing (TCC), iplik ve nonwoven pazarlarındaki tüm uygulamaları kapsayan taraklama portföyünden geniş bir teknoloji yelpazesi sunacak   Görsel Kaynak: Trützschler
Trützschler Card Clothing (TCC), iplik ve nonwoven pazarlarındaki tüm uygulamaları kapsayan taraklama portföyünden geniş bir teknoloji yelpazesi sunacak Görsel Kaynak: Trützschler

Ziyaretçiler ayrıca tekstil geri dönüşümüne yönelik yeni marka TRUECYCLED’i keşfetme şansına da erişecek. Şirket, makine uzmanlığı ve teknolojik bilgi birikimi sayesinde, müşterilerine birinci sınıf kalitede şerit üretme ve atıkları değere dönüştürme gücü sunuyor.

Trützschler Card Clothing; üstün iplik kalitesi, daha uzun çalışma süresi

Trützschler Card Clothing (TCC), iplik ve nonwoven pazarlarındaki tüm uygulamaları kapsayan taraklama portföyünden geniş bir teknoloji yelpazesi sunacak. Odak noktalarından biri, mükemmel iplik kalitesi ve daha uzun çalışma süresi nedeniyle önemli bir katma değerin elde edilebildiği, muazzam dayanıklılığa, büyük çeşitliliğe ve en yüksek hassasiyete sahip garnitürleri temsil eden SUPERTIP olacak. Geri dönüşüm uygulamalarına önemli derecede odaklanan TCC, tekstil endüstrisinde sürdürülebilirliğin desteklenmesine yönelik katkılarını da vurgulayacak.

Merkezi Almanya’nın Mönchengladbach kentinde bulunan tekstil makineleri üreticisi Trützschler Group SE Spinning, Nonwovens, ManMade Fibers, ve Card Clothing olmak üzere dört iş birimine ayrılıyor. Makineler, kurulumlar ve aksesuarlar dünya çapında on ayrı lokasyonda üretilip geliştiriliyor. Türkiye, Meksika, Özbekistan ve Vietnam’daki servis şirketleri ve Pakistan, Bangladeş ve Endonezya’daki servis merkezleri, tekstil işleme endüstrisi için kilit bölgelerde müşteri yakınlığı sağlıyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler