Ana Sayfa » Örme » STOLL Örme Çözümlerini ITMA ASIA’da Sunuyor

STOLL Örme Çözümlerini ITMA ASIA’da Sunuyor

Asya'daki tekstil makinelerinin en önemli uluslararası fuarı ITMA ASIA + CITME 2018, H. Stoll AG & Co. KG firmasının yenilikleri için bir vitrin olacak. Fuara gelen ziyaretçiler, birçok ilginç sürprizle karşılaşacaklar.

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

knitelligence - STOLL'un yeni yazılım çözümü
knitelligence – STOLL’un yeni yazılım çözümü

Müşteri odaklılık bir kez daha merkezi bir rol oynayacak. Her şeyden önce, STOLL’un yeni yazılım çözümü, knitelligence ®, stantta önemli bir yer tutacak ve müşterilere bu yazılımdan nasıl yararlanabilecekleri gösterilecek.

İlk defa, örme makinesi teknolojisi alanında, yeni ADF 830-24 W, E7.2 ölçüsünde örgü giyim tanıtılacak. Fuarda, platin teknolojili örgü & kazak da sunulacak. Ayrıca, bu makineler de sergilenecek: CMS 330 HP BW TT spor, CMS 502HP + Bc ve ADF 530-24.

knitelligence ® – STOLL’un yeni yazılım çözümü

Bu yılki Şanghay’daki ITMA ASIA + CITME fuarında, sürekli büyüyen STOLL Software Solutions bölümünde vurgulanacak olan en önemli yeniliklerden birisi knitelligence ®’in sunumu olacak. STOLL’in knitelligence ®, tüm STOLL yazılım çözümlerini, düz örme üretiminin tüm değer zincirini kapsayan tek bir platformda birleştiren modüler bir sistemdir.

Tasarımdan üretime kadar, knitelligence ® mevcut müşteri süreçlerine kolayca entegre edilebilir. ‘Ağ oluşturma ve süreçlerin dijitalleştirilmesi’ konusu, odak noktasındadır ve STOLL fuar standının ziyaretçilerini büyülemeyi amaçlamaktadır. Yeni yazılım çözümlerini en iyi şekilde örnekleyebilmek için ziyaretçiler için canlı tanıtımlar yapılacak.

Ayrıca, STOLL, Moda & Teknoloji ve Teknik Tekstiller sektörlerinden bazı yenilikler sunacak. Teknik Tekstiller ile ilgili olarak STOLL, uygulamalar ve teknik uygulamalar için sürekli büyüyen pazar hakkında bilgilendirme yapacak.

Saya uygulamalarına örgü yapımı için ideal olarak lanse edilen CMS 330 HP BW TT spor çok geyçli E7.2 konusunda da, STOLL, teknik uygulamalarda bir STOLL makinesi gamında performans göstermek istiyor.

STOLL, teknik tekstiller sektöründeki çeşitli uygulamalarla, tıbbi tasarımlar, döşeme çözümleri, iletken giysiler ve endüstriyel kullanımlar gibi alanlardaki uygulamaların yanı sıra çeşitli ayakkabı saya uygulamalarını da göstererek değişik uygulamalardan bir kesit sunmuş olacak.

Salon 4, stant C06’da STOLL’u ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Haberler

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve...

Yeşim Tekstil Ağrı ilinde yatırımlarını sürdürüyor

Hazır giyim ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarıyla bölgenin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimini desteklemeyi sürdürüyor....

TGSD rekabette sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüme vurgu yapıyor

Türk tekstil ve giyim sektörünün önde gelen çatı örgütlerinden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye’nin hazır giyim ihracatının yarısından...

Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor

Aksa Akrilik ‘Girişimciliğe Değer’ programı ile yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştiren projelere destek olmaya yeni İltema yatırımıyla devam ediyor....
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied