18.6 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 3, 2023

Türk tekstil endüstrisi yılın ilk çeyreğinde ihracatta umduğunu bulamadı 

İTHİB tarafından yayınlanan “Tekstil ve Ham Maddeleri...

Trützschler depremden etkilenen Türk meslektaşlarının yanında

Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgelerinde servis lokasyonları bulunan...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Konica Minolta ’dan MGI JETvarnish 3D Evolution Yeniliği

BaskıKonica Minolta ’dan MGI JETvarnish 3D Evolution Yeniliği

- Haber Sponsoru -

Konica Minolta ’dan MGI JETvarnish 3D Evolution Yeniliği
Konica Minolta ’dan MGI JETvarnish 3D Evolution Yeniliği

Konica Minolta, MGI JETvarnish 3D Evolution ile, endüstriyel baskıya geçişi destekliyor.

Konica Minolta, MGI JETvarnish 3D Evolution’un piyasaya sürülmesi ile yeni Endüstriyel Baskı ürün portföyünü geliştirdi. Konica Minolta’nın stratejik ortağı MGI tarafından geliştirilen ve üretilen JETvarnish 3D Evolution, B2’den B1’e üç boyutta sunuluyor. Saatte 4.065 B2 boyutunda çarşaf ile yüksek hacim verimliliği sağlıyor. Makine önemli ölçüde kaydetme ve tek geçişte 200 mikrona kadar parlak ve son derece karlı 2D ve 3D efeler oluşturma olanağı sunuyor.

Makine baskıları daha canlı, dokunsal ve seçkin kılmak için spot UV kaplamayı üst katman olarak uyguluyor. Bu vernik, lüks paketleme, kitap kapakları, kartvizitleri veya tebrik kartları, broşürler, el ilanları, posterler, dergiler, fotoğraf kitapları ve daha pek çok konuda geniş bir uygulama yelpazesine yaratıcı bir dokunuş katıyor. Bu uygulama zenginliği JV3D Evolution’ı toner, ofset veya inkjet baskı sistemlerini çalıştıran herhangi bir baskı sağlayıcı için aşağı yukarı ilgi çekici bir ek ürün haline getiriyor.

Konica Minolta ile Canlı ve Dokunsal 3D Efektler

JETvarnish 3D Evolution ile dijital ve ofset baskılarla spot kaplama oluşturmak, tanımlanmış alanları vurgulamak veya dokunsal 3D efektler eklemek kolaydır. Üstelik hepsi de daha canlı ve dokunsal olarak cazip baskı ürünleri yaratıyor. Hat içi sıcak folyo modülü ile kombine edildiğinde, ek göz alıcı etkiler mümkündür.

Konica Minolta Europe Profesyonel Baskı Bölümü Genel Müdürü Charles Lissenburg şunları söyledi; “JV3D Evolution, mevcut baskı işlerine değer katmak ve onları daha gösterişli yapmak için kullanılıyor. Bu makine, dijital ve ofset baskı sağlayıcılar için ideal dijital çözümdür. Basılmış işleri hemen nihai müşterinin dikkatini çekecek ve baskı ürününe katma değer sağlayacak çarpıcı ve ilgi çekici baskı ürünlerine dönüştürüyor.”

Alman matbaacı Druck- und Medienhaus Gmbh, üst düzey B1 spot UV vernikleme ve folyo cihazına yatırım yapan ilk firma oldu. 1975 yılında bir kitap ve ofset baskıcısı olarak kuruldu. Ödüllü şirket yıllar geçtikçe, endüstri ve reklamcılıkta tanınmış müşterilere hizmet etmek için 120 çalışanı bulunan tam hizmet sağlayıcıya dönüştü.

En başından beri, başarının formülü bir adım ötesini düşünmek ve üstün hizmet sunmak oldu. Sonuçta, druckpartner yenilikçi teknoloji ve olağanüstü fikirlere odaklandı.  Mevcut baskı işlerine değer katmak ve hizmetlerini farklılaştırmak için Konica Minolta’nın JV3D Evolution’u seçti. Ve druckpartner tesislerindeki kurulumdan sadece 6 ay sonra, uzun süredir devam eden Konica Minolta müşterisi olan bu firma, yeni iş fırsatlarını yakalayıp hizmetlerini ve çözümlerini genişletti.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler