12.7 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024

KARL MAYER TÜRKİYE’nin Genel Müdürü belli oldu: Toros Greenhalgh 

Ekim 2023’te Türkiye’nin Bursa şehrinde kendi işletmesini...

Türk tekstil sektörü zorluklara rağmen 2024’ten umutlu

Avrupa piyasalarındaki daralma, yüksek enflasyon, artan üretim...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Loepfe Türkiye, Çin ve Hindistan yerel iş birimleri kuruluyor

GüncelLoepfe Türkiye, Çin ve Hindistan yerel iş birimleri kuruluyor

- Haber Sponsoru -

Loepfe’nin devam eden müşteri odaklılık taahhüdünün bir parçası olarak, Loepfe Türkiye, Çin ve Hindistan yerel iş birimlerinin oluşturulacağı açıklandı. Kilit hizmet partnerlerinin bu stratejik entegrasyonu, Vandewiele grubu içindeki uluslararası destekten yararlanırken müşterilere yerel bir hizmet sağlayabilen özel iş birimleri yaratıyor. Bu, aynı zamanda yerel müşterilerle ilişkileri güçlendirerek gelecekteki ürün geliştirme süreçlerinde iş birliği yapma fırsatlarını mümkün kılıyor. Bu stratejik hamlelerin, Loepfe’nin Türkiye, Hindistan ve Çin olmak üzere kilit pazarlardaki müşterilere daha doğrudan operasyonel ve stratejik destek sağlamaya yönelik uzun vadeli hedefinin bir parçası olarak gerçekleştirildiği belirtildi. Ayrıca Loepfe iş birimlerinin, Vandewiele yapısı içinde bağımsız kalacağı açıklandı. 

Güvenilir hizmet partnerleri olarak geçirilen onlarca yıl, müşteri hizmetleri ve teknik destek sağlamaya devam eden deneyimli ve bilgili personel ile entegrasyon sürecinde müşteriler için süreklilik ve istikrar sağlıyor. Ayrıca müşteriler, şirketin gelecekteki ürün portföyüne daha doğrudan etkide bulunma fırsatına sahip olacak. Doğrudan geri bildirim, müşterilerin çözüm testi ve geliştirmenin önemli bir parçası olmasına ve ürünlerin onların ihtiyaçları ile daha yakından uyumlu hale gelmesine yol açacak. 

Loepfe Türkiye, Çin ve Hindistan yerel iş birimleri, müşterilerin çözüm testi ve geliştirmenin önemli bir parçası olmasına yol açacak

Loepfe Türkiye, şirketi bölgedeki müşterilerine çok daha yakın hale getirecek

Loepfe Brothers Ltd. Satış ve Servis Başkanı Jürg Schneider, müşterilerine çok daha yakın olarak daha etkili yerel kurulum, eğitim ve sorun giderme hizmetleri sunabildiklerini belirtti. Schneider sözlerine şöyle devam etti: “Kilit pazarlarda müşterilerimize yıllardır başarıyla hizmet veren entegre hizmet partnerlerimize sorunsuz entegrasyon süreci için teşekkür etmek istiyoruz. Personelimizin her bir üyesi, müşterilerimiz için istikrar sağlayarak bu geçişte ayrılmaz bir rol oynamaya devam edecek.” 

Loepfe Brothers Ltd. CEO’su Dr. Ralph Mennicke, bu stratejik hamlenin Türkiye, Hindistan ve Çin olmak üzere üç pazara olan bağlılıklarını pekiştirdiğini belirterek; “Sahadaki ekiplerimiz çok değerli müşteri geri bildirimleri toplarken ürün güncellemeleri, yükseltmeleri ve eğitimleri sağlayacaktır. Yeni iş birimlerimizdeki her kişiye Loepfe ailesine sıcak bir şekilde hoş geldiniz diyoruz. Onların uzmanlıkları ve yerel içgörüleri, Loepfe’nin başarısının anahtarıdır ve süregelen dönüşümümüzde önemli bir rol oynamaktadır.” 

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler