Ana Sayfa » Fuarlar » OUTLOOK online edisyonu büyük ilgiyle karşılandı

OUTLOOK online edisyonu büyük ilgiyle karşılandı

Nonwoven endüstrisinden 596 delegeyi ağırlayan EDANA OUTLOOK online etkinliği, katılımcılardan tam puan aldı.

Avrupalı nonwoven üreticilerinin çatı örgütü EDANA tarafından her yıl organize edilen OUTLOOK konferansı bu yıl pandemi nedeniyle, 21-23 Nisan tarihleri arasında online olarak gerçekleşti. Sunumlar, panel tartışmaları ve canlı soru-cevap oturumlarının yer aldığı konferansta, üç gün boyunca, ortaya çıkan küresel etmenler, pazar eğilimleri, sürdürülebilirlik girişimleri ve yeni ürün gelişmeleri ele alındı. Katılımcıların interaktif iletişim kurma imkanı bulduğu konferans oldukça olumlu yorumlar topladı.

EDANA, 40’tan fazla ülkede 310’dan fazla şirkete hizmet vererek nonwoven ve ilgili endüstrilerin sürdürülebilir büyümesini desteklemeye devam ediyor. Bu yıl pandemi nedeniyle yeni bir formatta gerçekleştirilen OUTLOOK’un 20. edisyonu 173 şirketten toplam 596 delegeyi ağırladı. Ayrıca 3 binden fazla video ve sohbet toplantısı gerçekleştirilen konferansta; şirket stantları aracılığıyla yeni ürünler tanıtan 50 şirket ve yapılan 6 binden fazla yeni çevrimiçi bağlantı ile tüm tedarik zincirinden katılımcılar bir araya geldi.

“OUTLOOK konferansının bu kadar interaktif hale getirilmesinden çok etkilendim”

Üç günün ardından OUTLOOK oldukça olumlu geri bildirimler aldı. Apis Rex’ten Jonathan Bourget, bu konferans sayesinde çok sayıda insanla yeniden bağlantı kurduğunu söyledi. P&G’den Mark Thornton ise; “Pek çok sürdürülebilirlik programı önerilerinin yanı sıra, EDANA’nın bu online etkinliği bu kadar interaktif hale getirmesinden çok etkilendim. Gerçekten üretken ve ilgi çekici birkaç gündü” dedi.

EDANA Genel Müdürü Pierre Wiertz, delegelerin yenilikçi interaktif konferans formatlarını benimsemesinin onu olumlu anlamda çok şaşırttığını söyledi. Konferans boyunca Sektörde çok heyecan verici bazı teknik yeniliklerin ve sürdürülebilirlik taahhütlerinin tadını çıkardığını aktaran Wiertz; “Davetimizin 40’tan fazla konuşmacı tarafından büyük bir istekle kabul edilmesi ve şirketlerinin çaba ve vizyonlarının gösterilmesinin de ötesinde sunumlarının son derece bilgilendirici seviyesi beni çok heyecanlandırdı” diye konuştu.

OUTLOOK online edisyonu büyük ilgiyle karşılandı
OUTLOOK online edisyonu büyük ilgiyle karşılandı

“Bu tür bir online etkinlik için beklentilerimizin ötesindeydi”

Fibertex Kişisel Bakım CEO’su ve EDANA Yönetim Kurulu Başkanı Mikael Staal Axelsen, daha öncekilerden farklı olarak bu edisyonun, böyle bir çevrimiçi etkinlik için beklentilerinin açıkça ötesine geçtiğini söyledi. Düzenlenen çok fazla aktivite olduğunu ve bunun gelecekteki etkinlikler için de cesaret verici bir gösterge olduğunu aktaran Axelsen; “Böylesine büyük bir aktif izleyici kitlesini çeken, böylesine güçlü bir güncel program için tüm övgüler ekibe ve sunum yapanlara” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Glatfelter Pazarlama ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Silke Brand-Kirsch, genellikle yüz yüze yapılan etkinliklerden elde ettikleri faydanın sanal konferanslarla elde edilemediğini hatırlattı. Buna rağmen başarılı bir şekilde oluşturulan ağ ile kurdukları temaslardan ve sunumlarda bunun karşılık bulmasından çok memnunun olduklarını vurgulayan Brand-Kirsch; “Profesyonel bir şekilde yönetilen bu olağanüstü konferans için tüm EDANA ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Fuar Haberleri

TEXSUM’21 Zirvesi pandeminin sektöre etkilerini ele aldı

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Topluluğu tarafından TEXSUM Tekstil Zirvesi’nin ikinci edisyonu online olarak...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied