26.8 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Picanol Hindistan pazarıyla ITME 2022’de buluşuyor

DokumaPicanol Hindistan pazarıyla ITME 2022'de buluşuyor

- Dokuma Haber Sponsoru -

Picanol, 8-13 Aralık tarihlerinde Hindistan ve bölgesinin en büyük tekstil fuarlarından biri olan INDIA ITME 2022 fuarında en yeni yüksek teknolojili dokuma makinelerini ve hizmetlerini tanıtacak. India Exposition Mart Ltd (IEML) Greater Noida’da (Delhi), Salon 14’te A6B5 standında OmniPlus-i Connect airjet neslinden üç yüksek teknolojili dokuma makinesinin yanı sıra Picanol’ün yeni dijital platformu PicConnect’in en son teknolojiye sahip tüm işlevleri de ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Ayrıca Bonas standında (Salon 14A – Stand 2B1) ise bir adet OptiMax-i Connect makinesi gösterilecek.

Picanol standında yer alacak çözümler arasında; daha hafif bir kumaş segmentinin OmniPlus-i Connect platformundan nasıl yararlanabileceğini gösteren OmniPlus-i Connect-4-P-190 Poplin; hafif filament kumaşları hız ve esneklik arasında seçim yapmak zorunda kalmadan dokuyan OmniPlus-i Connect-2-P-280 Ladies wear ve sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak akıllı performansa ve verilere dayalı bir makine olan OmniPlus-i Connect-4-D-220 Denim yer alıyor.

Picanol standını ziyaret edenler ayrıca müşterilere yönelik dijital bir platform olan PicConnect hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfedebilecek. Firmanın standında yer alacak tüm dokuma makineleri, endüstriyel IoT’den hizmetle ilgili uygulamalara kadar çok çeşitli özellikler sunan PicConnect’e bağlanacak. Fuar boyunca her gün sık sık canlı gösterimler gerçekleştirilecek.

Picanol standını ziyaret edenler müşterilere yönelik dijital bir platform olan PicConnect hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfedebilecek

Picanol, müşterilerini hem yatırımlarıyla hem de yüksek performanslı dokuma makineleriyle destekliyor

1956’dan bu yana Hindistan pazarına hizmet veren Picanol, hem hizmet hem de satış açısından müşteriye en uygun yakınlığı sağlamak üzere, pazarın potansiyeli ve beklenen büyümesi ışığında 2008’in başlarında Hindistan’da kendi organizasyonunu kurmaya karar verdi. Bu sırada Picanol India, Hintli müşterilerine tüm ana tekstil alanlarında hizmet veren 42 kişilik bir ekibe dönüştü. Picanol’ün Hindistan’da Coimbatore, Mumbai ve aynı zamanda en son teknoloji ile donatılmış bir baskı onarım istasyonuna sahip Yeni Delhi’deki ana ofisi dahil toplam üç ofisi bulunuyor.

Picanol India Direktörü Kasiviswanathan Palanisamy, yüksek performanslı Picanol dokuma makineleriyle birleştirilen bu yapının Hindistan pazarında lider bir konuma gelmelerini sağladığını söyledi. Palanisamy sözlerini şöyle sürdürdü: “Picanol’ün tesislere ve insanlara yaptığı sürekli yatırım Hindistan pazarına olan bağlılığının açık bir kanıtıdır. Bu bağlamda, Nisan 2012’de Delhi’deki yeni merkez ofisimizi gururla açtık ve ardından Mart 2022’de daha fazla müşteriye gelişmiş hizmetler sunmak için ofis alanımızı daha da genişlettik. Müşterilerimizi karşılaştıkları tüm zorluklarda mümkün olan en iyi şekilde destekleyebilmek için Satış ve Servis ekibimizi güçlendirmeye de devam ediyoruz.”

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler