Ana Sayfa » Güncel » Pigment Reklam Sizi Baskıda Keşfe Davet Ediyor

Pigment Reklam Sizi Baskıda Keşfe Davet Ediyor

Epson Article Top
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Pigment Reklam Sizi Baskıda Keşfe Davet Ediyor
Pigment Reklam Sizi Baskıda Keşfe Davet Ediyor

FESPA Eurasia 2017 fuarına katılacak olan Pigment Reklam, standında swissQprint’in yenilikçi çözümü Nyala LED’i ve numune baskılarını sergileyecek. Nyala LED; baskıda hız ve kaliteyi, daha düşük enerjiyle buluşturuyor.

Kendinizi yeni bir teknolojiyle tanışmaya hazırlayın. swissQprint’in Türk baskı endüstrisinde taşları yerinden oynatmaya aday Nyala LED teknolojisi FESPA Eurasia 2017’ye geliyor.  Salon 4 C50 numaradaki Pigment Reklam standında ilk kez Türk baskı pazarına tanıtılacak olan yenilikçi LED teknolojisi; ziyaretçileri performansı, verimliliği ve yarattığı katma değer ile şaşırtacak.

Ürün gamında swissQprint, bullmer ve Caldera markalarını bulunduran Pigment Reklam, dijital baskı ve reklam endüstrisi için kapsamlı çözümlere sahip. Firma bu gücünü FESPA Eurasia 2017 fuarında bir kez daha gözler önüne serecek. FESPA Eurasia fuarlarına ilk düzenlendiği günden bu yana katıldıklarını söyleyen Pigment Reklam Firma Sahibi Serkan Çağlıyan, bu yıl stant konseptlerini yenilediklerini açıkladı. Çağlıyan şunları söyledi;

“Dijital baskı endüstrisi için FESPA Eurasia çok önemli bir fuar haline geldi. Müşterilerimizle buluşmak ve diğer sektör paydaşlarımızla iletişime geçmek için ayrıcalıklı bir platforma dönüştü. Bu nedenle ziyaretçilerimizi her zamankinden farklı bir konseptle ağırlayacağız. Standımızın odağında swissQprint’in bu yıl tanıttığı Nyala LED modeli yer alacak. Endüstriyel baskı ihtiyacını yaratıcılık ve verimlilikle buluşturan bu model bütün ilgiyi üzerine çekecek. Baskı numunelerimiz adeta bir sergi havası yaratacak. Baskı teknolojilerindeki bir yeniliği, aynı yıl Türkiye pazarına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Serkan Çağlıyan, FESPA Eurasia fuarında ayrıca bullmer’in neredeyse bütün endüstrilere seslenen dijital kesim çözümleri ve Caldera’nın en son RIP çözümü Caldera 11.1 hakkında detaylı bilgilerin verileceğini açıkladı.

Nyala LED  : Endüstriyel, Ergonomik, Ekonomik

Pigment Reklam’ın Türk pazarına ilk kez tanıtacağı Nyala LED endüstriyel amaçlı bir baskı makinesi. Saatte 206 m2 baskı gücüne sahip olan makine, 3.2×2 metre genişliğinde baskılar yapabiliyor. 4×4 versiyona sahip olan Nyala LED, böylece üretkenliğini 2 katına çıkarabiliyor. Flatbed olarak pazara sunulan Nyalade LED ayrıca roll to roll opsiyona sahip. Ekonomikliği ve sessiz çalışmasıyla şaşırtan Nyala LED, her türlü medya ile çalışabiliyor, hatta ısı hassasiyeti olan malzemeler bile rahatça işlenebiliyor.

Nyala LED’in çevreci ve enerji dostu olduğunun altını çizen Serkan Çağlıyan, bu makineni, bir önceki versiyona göre %50 daha az enerji tükettiğini dile getirdi. Çağlıyan; “İkinci bir avantajı ise LED lambaların makine ile aynı uzun ömre sahip olmasıdır. Zamanla ne güç kaybeder, ne de değiştirme ihtiyacı yaratırlar. Bu, sadece yedek parça ihtiyacını ve bununla bağlantılı ek harcamaları değil, aynı zamanda zararlı atıkları da ortadan kaldırıyor” dedi.

swissQprint’in yeni nesil teknolojilerinin opsiyonel geliştirmelerle güçlendirildiğini belirten Çağlıyan; makinenin her iki yönünde eşzamanlı çalışmayı mümkün kılan Tandem özelliğine dikkat çekti. Board opsiyonun sert ve zorlu medyaları işlemekte yararlı olduğunu dile getiren Çağlıyan; esnek malzemeler için roll to roll opsiyonun büyük bir avantaj sağladığını aktardı.

Pigment Reklam : Tek Kaynaktan Komple Baskı Çözümü

Serkan Çağlıyan, FESPA Eurasia 2017’ye dijital baskı endüstrisine dönük tek kaynaktan komple çözüm sağlama stratejilerini sunmak için katıldıklarını ifade etti. Çağlıyan, Pigment Reklam’ın müşterilerine baskı makinelerinden boyalara, sarf malzemelerinden kesme makinelerine, yazılımdan 7/24 teknik desteğe kadar çözüm sağladığının altını çizdi. Amiral markaları swissQprint’in Türkiye pazarında büyük bir ilgi ile karşılandığını kaydeden Çağlıyan; “Mayıs ayında Hamburg’da gerçekleşen FESPA 2017 fuarında ilk kez dünya lansmanı yapılan Nyala LED, hemen ertesinde Türkiye’de satış elde etti. Türk baskıcılar yenilikleri artık yıllar sonra değil, anında elde etmek istiyor. Bu onların rekabet için en doğal hakları. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

CNR EXPO’da 7-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2017 fuarında; Salon 4 Stant C50’de yer alacak olan Pigment Reklam; sektör profesyonellerini ve yatırım planlayan girişimleri karşılamak için büyük bir heyecan duyuyor.

Dijital Baskı Haberleri

Dijital baskılı giyim üretiminde yeni standart: Kornit MAX

Talep üzerine üretim özellikle son dönemde oldukça rağbet görürken, bu durum üretici için bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Dijital...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied