Ana Sayfa » Terbiye » SETEX ve Halo Stratejik İttifaklarını duyurdu

SETEX ve Halo Stratejik İttifaklarını duyurdu

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

SETEX ve Halo Stratejik İttifaklarını duyurdu
SETEX ve Halo Stratejik İttifaklarını duyurdu

Endüstri liderleri Setex ve Halo, Endüstri 4.0’a yönelik kapsamlı bir sistem için işbirliği yapıyor.

Mengerskirchen- Almanya merkezli, tekstil boya ve terbiye pazarı için otomasyon çözümleri tasarlama, üretme ve uygulama konularında pazar lideri olan SETEX Schermuly textile computer GmbH, ERP tedarikçisi ve elyaftan nihai ürüne kişiselleştirilmiş çözümler konusunda uzman olan Halo firması ile stratejik bir ortaklığa adım attı.

Stratejik ittifak SETEX ve Halo takımlarının Inteos ve OrgaTEX bileşenlerinin entegrasyonu yoluyla tekstillerin üretilmesi ve terbiye edilmesi için kapsamlı bir çözüm üretmesini sağlıyor.

Müşteriler, yani örme veya dokuma bölümleri olan dikey imalatçılar, OrgaTEX platformuna derinlemesine entegre edilmiş ve farklı bir şekilde çalışan Inteos modüllerinin geniş kullanım alanlarından memnun kalacakları belirtiliyor.

SETEX’den Oliver Schermuly, “Hem SETEX hem de Halo, sadece bir yazılım çözümü sağlamanın çok ötesine geçen yeni OrgaTEX-inteos paketine, zengin bir bilgi ve teknoloji kaynağı olarak katkıda bulunuyor” dedi. Schermuly sözlerini şöyle sürdürdü; “Dünyanın dört bir yanındaki SETEX birimlerimiz, yeni oluşturulan proje yönetimi ve tekstil makinesi üreticileriyle mükemmel ilişkilerimiz sayesinde, bu işbirliği, dünya çapında yerel olarak yeni çözümü sunmamıza, devreye almamıza ve desteklememize olanak tanıyor.

Halo’dan Marcus Ott ise şunları söyledi; “Halo’nun özelleştirilmiş MES ve ERP-çözümleri tedarikçisi olarak; uzun yıllara dayanan tecrübesinin ve SETEX’in tekstil otomasyon çözümleri için pazar lideri pozisyonunun birleşimi; tam entegre tekstil üretim çözümleri için maksimum yeterlilik sağlıyor. Sonuç olarak, Industry 4.0 şirketiniz için bir gerçeklik haline gelecek.”

Yeni OrgaTEX-inteos çözümü, SETEX’in farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun ve esnek bir şekilde tepki vermesini; ve en spesifik bireysel gereksinimleri karşılayan tek elden komple çözümler sunmasını sağlıyor.

SETEX, ITMA ASIA + CITME 2018 fuarında

SETEX, tüm üretim zinciri boyunca akıllı tekstil üretimi için otomasyon teknolojilerini ITMA ASIA + CITME fuarında gösterecek. SECOM makine denetleyicisi ve üretim yürütme sistemi OrgaTEX’in geliştiricisi olarak; firma uzmanları karlılık için planlama ve yürütme katmanlarının nasıl düzene sokulacağını gösterecek.

OrgaTex’in yeni versiyonu; siparişlerin, makinelerin ve prosesin kapsamlı bir şekilde planlanması, kontrol edilmesi ve optimize edilmesi için; modern entegrasyon adaptörleri ile birlikte gelecek. Firma ITMA ASIA’da Salon 6 Stant H6 E19’da yer alacak.

Güncel Haberler

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve...

Yeşim Tekstil Ağrı ilinde yatırımlarını sürdürüyor

Hazır giyim ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarıyla bölgenin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimini desteklemeyi sürdürüyor....

TGSD rekabette sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüme vurgu yapıyor

Türk tekstil ve giyim sektörünün önde gelen çatı örgütlerinden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye’nin hazır giyim ihracatının yarısından...

Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor

Aksa Akrilik ‘Girişimciliğe Değer’ programı ile yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştiren projelere destek olmaya yeni İltema yatırımıyla devam ediyor....
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied