Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » Teknik tekstilde TSUDAKOMA dokuma çözümleri

Teknik tekstilde TSUDAKOMA dokuma çözümleri

TSUDAKOMA teknik kumaş dokumada sağlıktan otomotive pek çok alan için farklı seçenekler sunuyor.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Kurulduğu 1909 yılından itibaren, TSUDAKOMA, çöp yakma fırınlarında kullanılan hortumlar ve toz toplayan bezler gibi teknik kumaşlar için dokuma makineleri sunuyor. Şirket, ileri teknoloji ile yüksek düzeyde üretim taleplerine cevap vererek teknik kumaş dokuma alanını her geçen gün daha da genişletiyor. TSUDAKOMA’nın bugün Japonya’da her yıl satılan dokuma makinelerinin yaklaşık %30’u teknik kumaş dokuma amacıyla sunuluyor. Şirketin web sitesindeki yeni teknik kumaşlar sayfasında bu alandaki dokuma çözümleri detaylı olarak yer alıyor.

TSUDAKOMA’nın yüksek düzeyde elektronik kontrollü ve kullanıcı dostu olan standart dokuma makinesini temel alarak geliştirdiği teknik kumaş dokuma makineleri, yüksek kaliteli teknik kumaş üretimine imkan sağlıyor. Bunun yanı sıra enerji tasarrufu veya iş sağlığı ve güvenliğinin iyileştirilmesi gibi çeşitli taleplere de cevap veriyor.

Geniş bir dokuma yelpazesi için özel cihazlar

TSUDAKOMA’nın water jet dokuma makinesi, 8 dtex poliamidden 5.600 dtex polyestere kadar geniş bir dokuma performansı yelpazesine ulaşıyor. Dokuma akineleri çok çeşitli spesifikasyonları, ultra ince iplikten ultra kalın ipliğe kadar genişletirken aynı zamanda paketlenmiş monofilament gibi basit olmayan iplikleri de dokuyabiliyor. TSUDAKOMA’nın dokuma makineleri, ZAX001neo ve ZAX9200i air jet dokuma makineleri veya ZW8200 ve ZW8100 water jet dokuma makineleri ile tüm ürünlerin dokuması gerçekleştirilebiliyor. Şirket, iplik çeşitlerine, pamuğa, sentetik ipliklere eğrilmiş kesikli elyaflara, ince numaradan kalın numaraya ve monofilamente göre ayrıntılı özellikler ve özel cihazlar sunuyor.

Teknik tekstilde TSUDAKOMA dokuma çözümleri

TSUDAKOMA dokuma makinelerinde her çeşit ürün dokunabiliyor

TSUDAKOMA dokuma makinesinde tarımsal ürünler için gölgelik, cerrahi önlük ve sineklik gibi ürünlerin yanı sıra afet önleme alanlarında kullanılan kum torbaları, hava yastığı ve araba koltuğu kumaşı da dokunabiliyor. Lastik kordu dokuma için tasarlanan ZAX9200iTC, çözgü plakası besleme, atkı atma, kenet kenar oluşumu ve büyük çaplı çekme işlemlerini yüksek hızda gerçekleştirirken. makinenin maksimum dokuma hızı ise 1.000 rpm’ye ulaşıyor. Ayrıca TSUDAKOMA dokuma makinesinde havacılık ve uzay endüstrisi, inşaat endüstrisi ve spor ve eğlence endüstrisine kullanılan karbon fiber kumaşlar, çantalar, çay poşetleri, bant kumaşı, tente, çadır, uyku tulumu gibi pek çok ürünün daha dokuması gerçekleştirilebiliyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

Teknik tekstilde TSUDAKOMA dokuma çözümleri

Kurulduğu 1909 yılından itibaren, TSUDAKOMA, çöp yakma fırınlarında kullanılan hortumlar ve toz toplayan bezler gibi teknik kumaşlar için dokuma...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied