Ana Sayfa » Güncel » Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı dopdolu içeriğiyle elinizden düşmeyecek.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve baskı endüstrilerindeki son gelişmeler neleri gösteriyor? Bunun cevabını Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısında bulacaksınız. Dünya genelinde aşılamanın artmasıyla birlikte dünyadan ve Türkiye’den tekstil fuarları tekrar yüz yüze buluşma için kolları sıvadı. Türkiye tekstil ve ham maddeleri ihracatta yükselişe geçerken küresel tekstil makineleri pazarı 2020’de düşüş yaşadı. Küresel organik pamuk üretimi 2019/20 döneminde rekor seviyeye ulaştı. Türk tekstil sektöründen ‘Sürdürülebilirlik Eylem Planı’ hamlesi geldi. 

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısında yer alan diğer başlıklar…

Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor. Hali hazırda 2 Brückner hattı kullanan Elif İplik yatırım tercihini tekrar Brückner’den yana kullandı. 

Durak Tekstil aramid iplikleri geç tutuşur özelliği ile bilhassa ABD pazarında oldukça talep görüyor. Ayrıca firma boyanması oldukça güç olan bu iplikleri pek çok farklı renkte müşterilerine sunuyor. Durak aramid iplik çeşitlerinin kullanım alanları ve özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye dergimizden ulaşabilirsiniz. Teknik iplikler konusundaki bir başka haberimizde ise, Massebeuf Textiles’in kaymazlık sağlayn Silicotex ipliğini ele alıyoruz. 

Derginin tamamını okuyabilmek için bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Monforts teknolojileri kullanan denim üreticileri en yeni ve ilginç çözümleri ile Première Vision Dijital Denim Haftası’ndaydı. Azgard 9’un sunduğu ‘yaşayan’ giysi ve diğer katılımcıların sürdürülebilir çözümlerini dergimizden ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz. Truetzschler, Groz-Beckert ve Picanol gibi tekstil sektörünün önde gelen partnerlerinden son gelişmeler yine bu sayımızda. 

Baskı sektörünün lider markalarından Mimaki’nin direkt objeye baskı yapan UJF-MkII Serisi’nde bir kullanıcı deneyimine yer veriyoruz. Ayrıca UV baskı uzmanı swissQprint’in yeni neon renkleri ve çift taraflı baskı alanındaki yeniliklerini de Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısında bulabileceksiniz.  

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor
Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Özel röportajlar yeni sayımızda!

TotalEnergies madeni yağları tekstil sektörüne sürdürülebilir yüksek performanslı ve teknolojik ürünler sunuyor. TotalEnergies Endüstriyel Segment Müdürü Onur Onat ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda firmanın ürünleri ve AR-GE süreçlerine dair detayları konuştuk. Bu sayımızda ayrıca TGSD ve Oba Perdesan ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlar da yer alıyor. 

Textilegence’ın 49. sayısında tekstil sektöründen global ve yerel tüm bu yeni gelişmeleri ve daha fazlasını detaylı olarak okuyabilirsiniz.

Güncel Haberler

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve...

Yeşim Tekstil Ağrı ilinde yatırımlarını sürdürüyor

Hazır giyim ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarıyla bölgenin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimini desteklemeyi sürdürüyor....

TGSD rekabette sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüme vurgu yapıyor

Türk tekstil ve giyim sektörünün önde gelen çatı örgütlerinden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye’nin hazır giyim ihracatının yarısından...

Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor

Aksa Akrilik ‘Girişimciliğe Değer’ programı ile yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştiren projelere destek olmaya yeni İltema yatırımıyla devam ediyor....
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied