Ana Sayfa » Fuarlar » Yarn Expo Autumn, 500’den Fazla Rekor Katılımcı ile Açılacak

Yarn Expo Autumn, 500’den Fazla Rekor Katılımcı ile Açılacak

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Yarn Expo Autumn, 500’den Fazla Rekor Katılımcı ile Açılacak
Yarn Expo Autumn, 500’den Fazla Rekor Katılımcı ile Açılacak

15-17 Ekim tarihleri arasında, 14 ülke ve bölgeden gelen 500’den fazla katılımcı, Yarn Expo Autumn kapsamında Şanghay Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde 8.1 numaralı salonda rakipsiz bir iplik ve elyaf ürün gamını sergileyecek.

Fuarda şimdiye kadar görülmüş en geniş katılımla bu katılımcılar, gelecek hafta, tekstil tedarik zincirinde çok çeşitli ziyaretçileri ağırlamaya hazırlanıyor ve her bir tekstil tedarik sezonunun önde gelen ilk durağı olan İplik Fuarı’nın konumunu pekiştiriyor. Fuar bu edisyonu ITMA ASIA + CITME ile birlikte gerçekleştirecek.

Sektörün en son yeniliklerini arayanlar için, Yarn Expo Autumn (Sonbahar Edisyonu) doğru yer olacak. Alıcı kalitesinin güvenilirliği bir kez daha; PT Indo-Rama, Chemtax, Shangdong Ruyi, Jiangsu Shenghong ve Jilin Chemical Fiber Group dahil olmak üzere; her yıl yeni ürünlerini tanıtmak için bu fuarı bir platform olarak seçen büyük sektör oyuncularını kendisine çekti.

Fuarın ürün grupları da son yıllarda Pazar ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde genişledi; Doğal elyaflar (pamuk, yün, ipek ve keten/rami), yapay elyaflar (rejenere ve sentetik), özel elyaflar, doğal ve harman iplikler (pamuk, yün, ipek ve keten/ rami), yapay ve karışımlı iplikler (rejenere ve sentetik), elastik iplikler, fantezi iplikler ve özel iplikler.

Yeni uluslararası katılımcılar Yarn Expo Autumn ’a katıldı

Bu edisyonda yeni uluslararası kaynak/satın alma seçenekleri ile fuarda iplik ve elyaf endüstrisinde önemli yeni iş ortaklıkları bekleniyor. Fuarda dikkat çeken yeni gelen büyük markalar arasında Fransa’dan Safilin geniş tarihi boyunca geliştirilen Premium keten ürünler sunacak. İtalya’dan Sinterama Asia ise 1200 farklı kimyasal elyaf ve son kullanım yelpazesini gösterecek.

Dünyanın en büyük tekli tesis sahiplerinden biri olan Hong Kong’lu Novetex Textile, glen merinos ve %100 kuzu yününden sürdürülebilir seçenekler ile birlikte, çok çeşitli renklerde süper yumuşak merinosu sunacak. Göze çarpan bir diğer nokta ise, dünyanın önde gelen spun iplik üreticisi ABD’li Parkdale Mills, open end elyaflar, ring iplik, air-jet ve vortex ile farklı karışımlar gibi pamuk çeşitlerini sergileyecek.

Ülke ve bölge ile grup pavilyonlarında daha fazla seçenek

Bir diğer uluslararası görülmesi gereken yer Pakistan Alanı olacak. Bu yıl ülkenin önde gelen iplik ve elyaf üreticileri fuara güçlü bir koleksiyonla fuara geri dönüyor. Göze çarpacaklar arasında Abtex International kendi melanj karışımları ve fantezi iplikler; Fabcot’un pamuk ipliği ve grej kumaşları ile International Textile’nin %100 MJS iplik ve kumaşları bulunacak. Bu arada, Textstyle, sürdürülebilirlik trendlerine uygun, pamuk, polyester, akrilik ve yünden geri dönüştürülmüş ve yenilenmiş ipliklerini öne çıkarmak için değerli bir ziyaret noktası olacak.

Texprocil tarafından organize edilen Hindistan Pavilyonunda 50’den fazla katılımcı yer alıyor. Yerel katılımcılar ise Fantezi İplik Alanı, Kimyasal Elyaf Alanı, Pamuk İplik Alanı ve Yün-Keten Alanı’nda hazır olacak.  Fuardaki grup pavilyonları Sateri Pavilyonu ve Birla Satellite’yi kapsıyor.

Yarn Expo Autumn, Asya’nın iplik ve elyaf endüstrisi için önde gelen ticaret platformudur. Fuarda dünyanın dört bir yanından yüksek kaliteli tedarikçilerden elastik, fantezi ve karışımlı iplikler gibi özel ürünlerin yanı sıra; pamuk, yün, keten ve yapay elyaflar dahil olmak üzere, doğal ve karma iplikler sunulacak.

Geçtiğimiz yıl ki Sonbahar edisyonunu; 13 ülke ve bölgeden 493 katılımcı ile 84 ülke ve bölgeden 17.185 ticari alıcıyı kendisine çekti.

Fuar Haberleri

IFAI Expo fuarı bu sene 100. yılını kutluyor

Küresel endüstriyel kumaş endüstrisini temsil eden, üyelere ait, üye odaklı bir ticaret birliği olan Uluslararası Endüstriyel Kumaşlar Birliği (IFAI) tarafından düzenlenen IFAI Expo 2021,...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied