Brückner başarı dalgasında kazananı açıkladı

Brückner’in sanal fuarda düzenlediği çekilişi müşterisi Dimension Polyant GmbH’tan Joachim Steming kazandı.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.
Ana Sayfa » Terbiye » Brückner başarı dalgasında kazananı açıkladı

Terbiye ve kaplama teknolojileri uzmanı Brückner, 15-30 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen tekstil endüstrisinin ilk büyük sanal fuarı Innovate Textile & Apparel Virtual Trade Show’a katıldı. İlk kez bir sanal fuara katılan firma, bu yeni mecra sayesinde hem mevcut müşterileriyle iletişimini sürdürdü hem de yeni potansiyel müşterilerle buluştu.

Tekstil endüstrisindeki ilk büyük sanal ticaret fuarı olan Innovate Textile & Apparel Virtual Trade Show 15-30 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşti. BRÜCKNER için bu sanal fuara katılımcı olarak katılım bir ilkti. En azından bu şekilde mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek ve yeni potansiyel müşteriler yaratmak mümkün oldu. BRÜCKNER, fuarı ziyaretçiler için daha çekici hale getirmek için standına gelen tüm ziyaretçiler arasında, şirketin bilinen ünlü sörfçü resmine uygun bir şekilde, her dalganın üzerinden atlayan, her zaman motive ve dinamik olan sörfçüyle uyumlu bir Stand-Up-Paddle Board (kürek sörf tahtası) çekilişi yaptı.

Brückner firmasının sahibi ve CEO’su Regina Brückner bir piyango kupasında çekilişi yaparak kazananı seçti. Almanya Kempen’de bulunan Dimension-Polyant GmbH’nin proje müdürü, yangından korunma ve enerji yönetimi temsilcisi Joachim Stemig kazanan isim olarak, yeni bir sörf tahtasının sahibi oldu.

Dimension-Polyant terbiyede Brückner’e güveniyor

1966 yılında kurulan Dimension-Polyant GmbH şirketi, dünyanın en büyük ve lider yelken bezi ve laminat üreticisidir. Bu ürünler firmanın Almanya Kempen ve ABD Putnam’daki kendi modern üretim tesislerine üretiliyor. Her gün yaklaşık 10.000 metre yüksek kaliteli kumaş, Brückner’den bir kaplama hattı da dahil olmak üzere, bu amaç için özel olarak geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarda terbiye ediliyor. Yelken kumaşında dünya pazar lideri olan Dimension-Polyant, birçok önde gelen denizci tarafından biliniyor ve mükemmel kalitesi nedeniyle yelken bezleri dünya çapındaki tekne yarışlarında kullanılıyor.

Brückner başarı dalgasında kazananı açıkladı
Brückner başarı dalgasında kazananı açıkladı

İklim ve çevre korumaya yönelik sorumluluklarının bilinci ile Dimension-Polyant; halihazırda çevre dostu olan yelken sporunu uzun vadede daha da çevre dostu hale getirmek istiyor. Bu nedenle firma 2021’den itibaren tamamen CO2-nötr olma hedefini belirledi. Kempen tesisindeki tüm emisyonları sistematik olarak DIN ISO 50001 enerji yönetimi sisteminin bir parçası olarak kaydedildi; ve bu emisyonlar yeşil elektrik ve gaz kullanımı sayesinde %85 oranında azaltıldı. Kalan tüm emisyonlar, iklim koruma projesi “Plastiksiz Okyanuslar” aracılığıyla ClimatePartner ile iş birliği içinde dengelenecek. Şirket ayrıca iklime zarar vermeyen ürünler üzerinde çalışıyor ve geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımını daha da artırmayı planlıyor.

Bir aile şirketi olan Brückner’in Sahibi ve Genel Müdürü Regina Brückner, kazancı böylesine yenilikçi bir müşteriye devretmekten memnuniyet duyduğunu belirtiyor. Mevcut COVID-19 pandemisi sırasında bile Dimension-Polyant esnekliğini korudu; tıpkı BRÜCKNER teknoloji merkezindeki gibi sağlık sektörüne koruyucu giysi üretimi için üretim kapasiteleri sağladı. Bu üretim kapasitelerini kullanarak heyecan verici yeni geliştirmeler üretilmeye başlandı bile.

Mevcut pandemi koşulları nedeniyle Regina Brückner ve ödülü kazanan Joachim Steming sanal olarak el sıkıştı. Her iki ismin gelecekte birlikte başarı dalgasında sörf yapmayı dört gözle beklediği vurgulandı.

Tekstil Terbiye Haberleri

Sürdürülebilir denim için Monforts ve müşterileri hemfikir

Monforts teknolojileri kullanıcıları sürdürülebilirlik konusunda firmayla aynı vizyonu paylaşarak sürdürülebilir kumaş üretiminde önemli ve öncü çalışmalara imza atıyor. Farklı ülkelerden...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied