Brückner’de üst düzey görev değişimi

Brückner’de satış müdürü görevine 1 Eylül 2020 itibariyle Michael A. Tuschak getirildi.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.
Ana Sayfa » Terbiye » Brückner’de üst düzey görev değişimi

Leonberg’deki Brückner Textile Technologies GmbH & Co. KG’de satış müdürü görevine 1 Eylül 2020 itibariyle Michael A. Tuschak getirildi. Bu yönetim sorumluluğunu Tuschak’a devreden Gerd Kolmer, seçilmiş ülkeler ve teknolojilerdeki pazar gelişimine odaklanacak. Ayrıca Kolmer engin tecrübesiyle halefinin ve şirketteki diğerlerinin sorularına cevap vermeye hazır olacak.

Michael A. Tuschak tekstil makineleri, teknik tekstiller ve nonwoven kumaşların satışında 25 yılı aşkın süre tekstil mühendisi ve MBA Uluslararası Pazarlama uzmanı olarak çalıştı. Tuschak lider pozisyonlarda uzun yıllara dayanan profesyonel bir deneyime sahip. Profesyonel kariyeri boyunca, sadece tekstil makineleri endüstrisi ile değil, aynı zamanda müşteri tarafıyla da tanışan Tuschak, diğer şeylerin yanı sıra, teknik tekstiller ve nonwoven ürünlerin satışından da sorumluydu. Tuschak satış direktörü olarak yeni pozisyonunda, kapsamlı deneyimini mevcut başarıları ilerletmek ve yeni bir ivme sağlamak için kullanmayı hedefliyor.

Brückner Textile Technologies’de üst düzey görev değişimi
Brückner Textile Technologies’de üst düzey görev değişimi

Yeni Servis Müdürü Lars D. Hensen

Ayrıca Lars D. Hensen, 1 Mayıs 2020’de Brückner Textile Technologies GmbH & Co. KG’nin yeni servis direktörü olarak atandı. Uzun yıllar servis direktörü olarak görev alan Manfred Essig 30 Nisan’da emekli oldu. Hensen, daha önce Brückner’de satış mühendisi olarak on bir yıl boyunca Kuzey ve Güney Amerika pazarında sorumluydu. Tekstil terbiye ve boyaması konusunda kapsamlı bilgi birikimi sayesinde Hensen, dünya çapında denim terbiye ve termosol sistemlerinin devre alınmasında görev aldı.  Geçmiş yıllardaki kapsamlı seyahat faaliyetleri nedeniyle Hensen, müşterilerin şantiyelerindeki koşullara çok aşinadır ve bu nedenle gelecekteki görevi için en iyi şekilde hazırlanmış bulunuyor.

Tekstil Terbiye Haberleri

Sürdürülebilir denim için Monforts ve müşterileri hemfikir

Monforts teknolojileri kullanıcıları sürdürülebilirlik konusunda firmayla aynı vizyonu paylaşarak sürdürülebilir kumaş üretiminde önemli ve öncü çalışmalara imza atıyor. Farklı ülkelerden...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied