Ana Sayfa » Baskı » Epson etiket baskısı için yeni bir malzeme sundu

Epson etiket baskısı için yeni bir malzeme sundu

Epson, ColorWorks C3500 talebe bağlı renkli etiket yazıcı için tasarlanan ilk Epson Baskı Medyasını tanıttı.

Epson Article Top
Emre Yoleri
Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Epson artan ürün çeşitliliği ve farklılaşan talepleri dikkate alarak, etiket baskısı için ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Dijital baskı teknolojilerinin ünlü markası, DURABrite® Ultra pigment mürekkep kullanarak ColorWorks® C3500 talebe bağlı renkli etiket yazıcısı için tasarlanmış yeni Epson Etiket Medyasını (baskı malzemesi) tanıttı. Yeni ColorWorks Dayanıklı Mat Sentetik Etiket, ColorWorks Parlak Etiket ve ColorWorks Premium Mat Etiket medyası, şaşırtıcı keskinlik ve ayrıntılarla metin, barkod ve imajlar sağlıyor. Epson Medya, birçok ColorWorks partnerinin sunduğu inkjet medya ürünlerini tamamlayarak, kaliteli etiket medyası arayan müşteriler ve ortaklar için başka bir çözüm sunuyor.

Epson America, Inc. Ticari Etiketler Ürün Müdürü Bonny Chou şunları söyledi; “Farklı performans derecelerine sahip çok sayıda seçeneği olduğu için etiket medyasının (baskı yüzeyinin) tedarik edilmesi ve test edilmesi çok zaman ve çaba harcayabilir. Yeni Epson Medya ile müşterilerimiz ColorWorks C3500 ile çalışacağı garantili olan bir malzeme kullandıklarından ve olağanüstü sonuçlar üreteceklerinden emin olarak baskıya hemen başlayabilirler”.

Epson etiket baskısı için yeni bir malzeme sundu
Epson etiket baskısı için yeni bir malzeme sundu

Etikette farklı talepler için zengin Epson seçenekleri

Epson’un yeni etiket medyası, baskıdan baskıya tutarlı ve bulaşmaya, solmaya, suya ve çizilmelere dayanıklı fotoğraf kalitesinde renkli etiketler sağlıyor. Ayrıca genel kalite güvencesi için titizlikle test edilirler. Ek özellikler şunları içerir:

  • ColorWorks Dayanıklı Mat Sentetik Etiket – Pürüzsüz, beyaz bir yüzey üzerinde zorlu koşulların üstesinden gelebilecek fotoğraf kalitesinde renkli etiketler sağlıyor. Kalıcı akrilik yapışkan, variller ve plastik konteynırlar dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere uygundur. BS-5609, GHS kimyasal etiketleme uygulamaları için onaylı olan etiketler birçok kimyasala dayanıklıdır. GHS kimyasal etiketler, farmasötik etiketler, tıbbi cihaz etiketleri ve laboratuvar etiketleri, su veya kimyasal direnç gerektiren ürün etiketleri ve daha fazlası için idealdir.
  • ColorWorks Parlak Etiket – Parlak beyaz cilalı bir yüzeye fotoğraf kalitesinde, birinci sınıf renkli etiketler sağlıyor. Hızla kuruyan etiketler birçok kimyasala dayanıklıdır. Ayrıca, kalıcı akrilik yapışkan çeşitli yüzeylerde başarılıdır. Yüksek kaliteli ürün etiketleri, tüketici ürünleri için kutu etiketleri ve daha fazlası için idealdir.
  • ColorWorks Premium Mat Etiket – Pürüzsüz, mat beyaz bir yüzeye fotoğraf kalitesinde, birinci sınıf renkli etiketler sağlıyor. Çabuk kuruyan etiketler bulaşmaya, solmaya, suya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, kalıcı akrilik yapışkan çeşitli yüzeylerde başarılıdır Barkod etiketleri; tüketici ürünleri için kutu etiketleri, farmasötik etiketler, nakliye etiketleri, numune etiketleri ve daha fazlası için idealdir.

Dijital Baskı Haberleri

Kendi işini kurmak isteyenler için geliştirildi

Epson, kendi ürünlerini üretmek isteyen girişimciler ve işini büyütmek isteyen küçük işletmeler için süblimasyon mürekkep kullanan Epson SureColor SC-F500...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied